• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
@aninka29 ja mám rýchlejšie....klobásku..... :grinning:
25. jan 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka, to akože chalani sú horší ako baby???Tak to by som nepovedala...a mám aj živý príklad, takže tie psychošky sa asi fakt nudia...
25. jan 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nechcel spať-...vymýšlal.....ale aspon sa vyvrieskal......a zaspal........síce nie som zástancom takéhoto uspávania......ale toto bola zlosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................neviem čo mu dneska je
25. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj mne to tak nejak vyšlo.....že chlapci akoby by boli o rok pozadu oproti babám..........a aký príklad máš?.....
25. jan 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jaj, mamina....šak nemože byť každý den len dobrý....to mi vie aj Nisko povedať: mami, prepáč že som ťa celý den hneval, ale nemožem byť stále len dobrý..... :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ............zlatý je...hlavička riadna :dizzy_face: :dizzy_face: ...................................no odbre ...dnes nemá svoj den....polepším sa :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a vy ste boli psychologičky......ale asi nie sa mi zdá,že?
25. jan 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj váš kone je nejaký spomalený,,,,?????? :angry: :angry: :angry:
25. jan 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj náš pejko dnes nejak nestíha :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moj kon niekedy normálne odmieta ísť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboli sme u psycho, chceli sme minulý rok, ale bol chorý...a kvoli niečomu inému, nie kvoli škole..... :wink: teraz robili tie všeobecné testy pri nástupe a neviem o tom, žeby chlapcov označili za horších...od nich z triedy idú všetci okrem jedného..... :dizzy_face:
25. jan 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak toto ja už nechápem........či to len tu sú vadný dr,?....aj logopedička je divná....aj psychologička........to nevravím že školy tu volaju......nie podla názvu ulice...ale že ja dám dieťa na jednotu a ja na sedmičku......dalšia že na trojku...tak .....nechápem......celé je to tu divné......
takže to nie je v mojom prijímači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslím, že príjmač je ok.... :wink: kto tak volá školy???? my sme mali za mojich mladých čias tiež očíslované....ja som chodila najskor na jednotku a potom na 5-ku...bolo ich 7.....tak si to myslela???? :confused:
25. jan 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vôbec neviem o čom rozprávate :stuck_out_tongue_closed_eyes: aké číslovanie..jednotka,päťka,sedmička :confused:
25. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie......................nepovedia napr. ulicu že pojde na Jilemnického.....ale na jednotku......že školu nepomenuju podla názvu ulice...alebo bohvie po čom že ju označuju jednotku....sedmičku.....neviem kolko má ešte čísel........
25. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to by si sa musela presťahovať do Zv....aby si to pochopila.....aj ked ja tu bývam len som sa vydala.... nechápem prečo to takto volaju.......................
25. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aha aha...a ja že som sprostá :grinning:
25. jan 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo tým chceš povedať??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chjuj,myslela som to tak,že mi to nepáli tak ako vám,ked neviem o čom je reč.....chápeš :slight_smile: ....sa ospravedlňujem,ak to vyznelo nejak inak :dizzy_face:
25. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby,deni za chvílu rodí.....ktorá bude ďalšia na rade..@jacka začíname ďalšie kolo?
a ešte niečo......toho stretka sa my dožijeme????hmmmmmmmm
25. jan 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...chápem :grinning: .......................... :slight_smile: .........ved ja som to len zo srandy napísala :wink:

@aninka29 až po tebe....mesiac..o.k?....
25. jan 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo je s leninkou??....dufam že nie je velmi chorá?
25. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka si to vymeňme teraz...ty prvá a ja mesiac po tebe :wink: :grinning:
leninka mala ísť dnes s kočkami na kontrolu,ak sa nemýlim
25. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nooo to nieeeee.......čo ked ma necháš v štichu :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..boli sme dnes na kontrole..taká som bola nas...á...deti budím pred šiestou aby sme boli prví ako minule, lebo muž sa ponáhľal do roboty..prídem ek dr. a už 3 zapísaní pred nami ale čakáreň prázdna.....nakoniec to bolo tak, že babky čo robia v nemocke si prišli zapísať vnúčence už okolo 5:30 :angry: :angry: :angry: :angry: .......muž zúril.....našťastie Lolka robila v čakárni bordel, tak nás zobrali trošku skôr :grinning: ......
25. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ako ste dopadli?
25. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak toto poteš hned z rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru, ako ste dopadli.....?bola som u svokry na kávu a @jacka ma obehla..... :angry: :angry: :angry: :grinning: to už aj u detskej máte také čakacie doby, že sa treba zapísať o pol noci????? :confused:
25. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..blahoželám k ďalšiemu gentemanovi v rodine!! :dizzy_face: ...zo mňa bosorka nebude, ale neva mám iné kvality :grinning: :grinning: :grinning: ...bosorky aj tak nikto nemá rád :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko @jacka ...podľa našej dr. to nie je zápal priedušiek :sweat_smile: ...len nastekané hlieny...ale atb nechala a o týždeň ďalšia kontrola, muž kolaboval :grinning: .......no u tej našej je vždy najviac ľudí :angry: .........takže tam treba prísť skoro ráno alebo až pred koncom ambulancie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok