• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@leninka75 ved atb predsa musíš dobrať........to nemožeš len tak ukončiť :fearful: ,,,,,,,,,,............jáááj chlapi....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka, príkladom som myslela to, že poznám Vikiho spolužiačky, ktoré určite nie sú rok pred chalami...sú pekne pozadu...A to s tým číslovaním škôl...sila! Poznám to, manžel je zo ZV :wink:...Ale vôbec to nechápem.
@leninka75 čo povedala dr.?
25. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..................no vidíš......mne sa zdá akoby bola zaťažená na chlapcov.....a nechcela ich poslať dalej....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: predsa mi nikto nemože zabrániť dať ho do školy ..ked jedna "osoba" povie že nie!!
mne to už aj suseda vysvetlovala s tými školami...aj tak neviem ktorá je ktorá.........to je tu celkom na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........som rada že ma aspon ty chápeš:wink:
25. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no vidíš o čo si prišla ked chodíš po kávičkách :grinning: :grinning: :wink:
25. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si číslo :sweat_smile: bud na mna zabudneš, alebo v lepšom prípade nemáš prehľad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale je ti odpustené :dizzy_face:
@leninka75 tak ste sa načakali :frowning2: u nás berie mudra detičky do jedného roka prednostne, aj ked sme boli poslední, boli sme prví, ale teraz už musíme čakať, no, matko je už veľký chlap
ahojte :wink:
@utka
@jacka aj u nás v škôlke má len jeden chlapec odklad, teda návrh na odklad, maminka ho do školy pravdepodobne dá...takže jasne, že aj chalani sú šikovní :dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nezabúdam, neboooooooj.........len vždy nemožem nájsť tvoj "link"....musíš častejšie písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Maťko ešte odoláva?
25. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka po kávičkách...a ešte u svokry...no som normálna????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ešte zatial áno, uvidíme,snád bude premiéra...beriem spat, máš prehlad :sweat_smile:
25. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved nemožu všetci bosorovať...... :grinning: ani mne to nejde...... :grinning: :grinning: :grinning: ked má vela ludí, asi je dobrá, či nie????...alebo...pomalá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa mi dnes nič nechce...ako posledného pol roka..... :grinning: :grinning: :grinning: dovarím Niskovi špenát a pojdem asi po neho...som zvedavá, čím ma zas prekvapí...... :confounded: každý den chodí s niečím...mamí, ten chlapec povedal, že nepojdem do školy, lebo neviem pekne R, alebo tieto ponožky nechcem, lebo sa mi chalani smiali.....alebo deti povedali, že nemám pančuchy .....hlavne že v triede je plus 50 minimálne...a podobne.....tie dnešné deti sú také...neviem nájsť vhodný výraz...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám, ved som písala, že Denisko je jediné dieťa, čo dnes išlo do školky.... :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte som zabudla, čo to moje drobča včera zahlásilo...boli sme v obchode a pýtala som sa ho či chce rožtek, perníček, alebo jednoducho niečo na jedenie...ved na tej plavárni vyhladol..... :slight_smile: a on na celý obchod: nie, maminka,nič si neprosím.....aby si si nemínala peniažky..... :dizzy_face: zlaté moje..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ty máš skromné dieťatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak aby ste vedeli,od dnes nebudem bosoráčiť ani ja...aby som nááááhodou nežila v tom,že ma nikto nemá rád :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme tančiť...paaaa :slight_smile:
25. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ako kočky? robila si sudcu? Maťko začal Vikinke šklbať vlasy, tiež sa toho napočúvam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aaaale čosi, ty si pozitívna bosorečka, bez metly, bez bradavice...moderná...také my môžeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ale...my sme to mysleli v dobrom.......len nám to nevychádza, tak preto sa k vám "bosorkám" neradíme..... :grinning: :grinning: ...sa skor bojíš, že ti narastie ta bradavica, žeeeeee????? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem...do školky..... :wink:
25. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka.....dokopy nič....väčšinou krútila hlavou a ťukala do PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..DR. bude asi niečo tretie :sweat_smile: , lebo má tam bočné dvere, také mimo čakárne a dosť často búchajú :confounded: :angry: :angry:..... dúfam, že si niska vybozkávala za tú hlášku v obchode!! :dizzy_face:

@aninka29...baby ma predbehli, ale chcela som sa ťa opýtať či máš bradavicu na nose, hrb na chrbte a čierneho kocúra na pleci :grinning:...lebo ak nie tak nie si origoš bosorka a na tie to neplatí :wink:............

@jacka...prestaň riešiť tú ťapu...sama najlepšie vieš aký je maťko.....a je blbosť dávať mu odklad len zato, že je júlový......a to čo povedala tá teta je len odporúčanie nič viac :slight_smile:..nemôže ťa prinútiť......
25. jan 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hádam si nerozmýšlala nad tým, že ho dáš neskor?????? :confused: ...také šikovné deti, aké máme my, pojdu pekne všetky v septembri do školy...... :slight_smile:
25. jan 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja viem. Ja som to tak nemyslela. Však každá mamina si poznáme svoje dieťa, na čo má...
25. jan 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty si už aj späť zo škôlky?:: :confused:
25. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .. s lilkou chodí jedno dievčatko a to je vyslovene na odklad..je strašne detské, hravé, trošku "pomalšie"..to na ňom vidí aj neodborné oko...a jeho mamina ju za každú cenu ide dať od septembra do školy, lebo by mali hanbu v dedine keby jej dali rok odklad.....takže mamina ju teraz morí kadejakými úlohami len aby ako tak dobehla ostatných predškolákov.....myslím si, že to dievčatko sa bude v škole trápiť a že ten rok by mu urobil len dobre ...toto je skôr príklad maminky čo skôr nepozná ako pozná svoje dieťa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. jan 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vám zabudla povedať ...zo školy normálne poslali veľkú obálku s pozvánkou na zápis, inštrukciami čo si treba priniesť, potom papier ako postupovať ak chce rodič odklad pre dieťa, čo všetko škola ponúka, čo všetko by mal vedieť budúci prvák a tlačivo žiadosť o prijatie do školy...som len kukala keď som to dostala do ruky, že aká je super tá naša vesnička stredisková :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 no vidíš akú super škôlku máte...
No ja si skôr myslím, že je to o tej hambe ako píšeš, nie o tom, že by ju nepoznala...
25. jan 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..nooooooo :dizzy_face: ..už si doma z práce :slight_smile:
25. jan 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som nebola v práci. Mám dovolenku kôli Vikimu. Nechcela som zase OČR, ale ak bude mať takýto kašlisko a nedajbože kiahne, budem asi musieť ísť od pondelka na OČR.
25. jan 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ...vidím že ste sa tu nenudili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kašel nezávidím..ale kiahne by som brala.....
25. jan 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chuda dieťa.......viacej jej ublíži ako pomože.......a ja neviem čo mám robiť..od radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko rozmýšlam...ale kvoli niečomu inému.......
25. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok