• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka sa fotím iba z takého uhla,kde to nie je vidieť :grinning: ...dobre bolo...Simi potančila,ja som poklábosila,Sabka polietala a šli sme domov :slight_smile:
@letty86 a kam idú detičky?...Zlatá Idka? :slight_smile:
25. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka chodieva na víkend k mojej mamke, ale to si voláme, najdlhšie bola asi 4 dni, tak uvidíme, zatial sa teší, uvidíme neskor :confused:
25. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 no pekne to maskuješ.... :grinning: :grinning: :grinning:
a čo zásnuby vtedy boli?......inak
25. jan 2012 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 idú do Tatranskej...ale neviem kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejak mi to vyfučalo,hned ako mi to učka povedala :grinning: , ukazovala mi prospekty, tak tam budú mať chatu len pre seba, vyzeralo to eňo ňuňo a zascvakáme 95 e
25. jan 2012 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 a na kolko idú?...pýtam sa lebo synovec idú tiež niekedy v máji,či júni do školy v prírode do Zlatej Idky
zásnuby neboli...aaaale ženích dnes došiel,tak prvé čo povedal Simke ked ju zbadal,že ju miluje,ale musí ešte našetriť na prsteň :grinning: takže sa čaká :slight_smile:
25. jan 2012 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka o tých zásnubach som chcela tebe písať :slight_smile:
25. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 na týžden
25. jan 2012 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 tak my ešte program na letné prázdniny nemáme...ale to je aj tak fuk...ostaneme pokope.... :grinning: ja som dneska vravela učke, že ho teda ten jeden den nechám doma....ved mne je tlo jedno, ja som aj tak nezamestnaná...tak na mna gulila oči......že vy ste doma??????? :grinning: :grinning: :grinning: kukám na nu, a kto by ma teraz zamestnal, ked o dva týždne pomaly idem na materskú???????,si mala vidieť oči.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 super...taký malý a už má predstavy, že na prsten treba šetriť......no....do puberty isto našetrí..... :grinning:
@letty86 nie je to trochu dosť, na to že škola v prírode 95E???, či, to len ja žijem v dobe kamennej....? :confused: jask&yna zadarmo, mamuta ulovíme ....škola niečo nezacvaká?
25. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko pomýlilo ju bruško, alebo je taká mimo? :grinning:
25. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 my sme sa o tom bavili so švagrinou,či dať,alebo nedať,tým,že idú len tu nedaleko,tak malého dá....ved ak niečo,tak môže okamžite vyraziť za ním......ja osobne si neviem predstaviť odlúčiť sa od nej....bola by som jedna kôpka nervov :unamused:..mala by som hrozný strach...ale zase na druhej strane aj ja som chodievala od malinka po všelijakých táboroch a školách v prírode.......a určite som sa tam veľa naučila :slight_smile: ...takže si myslím,že pre tie detičky je to len dobré,naučia sa byť viac samostatní :slight_smile: ..ale aj tak neviem,či by som pustila :unamused: ...nepustí ma strach :pensive:
25. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa dnes idem večer trošku odreagovať von. Dúfam, že mi to pomôže.
25. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka nezoberieš ma????? :wink: :grinning:
@letty86 ja neviem, čo si myslela..... :grinning: a ani to radšej vedieť asi nechcem...... :grinning:
25. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko je to dosť, ale to vieš, učkám to cvakáme my, takže aj tým sa suma navýši, no jasne, školka zacvaká, to iste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ty asi žiješ v dobe kamennej aj s mojim mužom :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 to mi ani nepíš :pensive: ved aj ja sa bojím a tiež som váhala, či áno, či nie... ale tak ako píšeš v tej pozitívnejšej časti :wink: dúfam, že bude mať pekný zážitok, bude si možno viac veriť, že vydržala bez nás
25. jan 2012 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 to určite áno,tie zážitky tam sú krásne..určite bude na seba pyšná,že všetko zvládla samučká :slight_smile: ono..ked si to tak predstavujem,tak vlastne počas dňa budú mať stále nejaký program /tak ako v škôlke/...a večer to bude pre nich zábava zaspávať všetci pri sebe :dizzy_face: ...........
ten strach zo strany nás rodičov tam bude stále...je jedno či majú 5 rokov,alebo 15.................musíme ich nechať žiť,že :dizzy_face: :slight_smile:
takže ako čítam,čo píšem...tak budem musieť Simi pustiť aj ja :pensive: :slight_smile:
25. jan 2012 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 to si krásne napísala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobré ráno :slight_smile:
budííííííček crrrrrrrrrrn-crrrrrrrrrrn-crrrrrrrrrn :grinning:
26. jan 2012 o 06:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobré ráno!!!
26. jan 2012 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..jasné, že poslali pozvánku jak na ples, keď som bola povedať učke, že nemáme žiadne info o zápise :grinning: :grinning: ....u nás tiež zisťovali záujem o škôlku.......ale lilušu nechám doma ešte aj budúci týždeň, takže nás sa to netýka...
26. jan 2012 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka....tak sú to kiahne či nie?..
26. jan 2012 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haló......kde ste všetky?:. :confused:
26. jan 2012 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
@aninka29 že budíček.....to by si mala mať doma mojho drobča, ten mi zas spravil budíček o pol šiestej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá ako zvládne celý den, už pred osmou bol KO :angry: :grinning: ....no nič, ved hádam ta voda na plavárni ho preberie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 tuuuu...bola som na nákup a dať preladiť satelit, lebo sama si na to netrufam....... :grinning: a teraz hor sa najesť...niečo dobré si musím ukuchtiť...... :wink: som zistila, že za 3 týždne som horko ťažko pribrala kilo......a po dvoch dnoch je z neho polovica dolu..... :confounded: :angry: :angry: :angry: ...tak vy si pekne ostávate doma.....ako vám je fajn.... :slight_smile:
26. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
boože,to je hnus počasie u nás.....sneží,fúka severák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
trošku som poupratovala,periem...idem navariť ...a potom si so Sabkou pôjdeme trošku vyčistiť auto .....aspoň to smetie pozbierať.....lebo zvnútra vyzerá ako smetiarske,všetko možné aj nemožné by ste tam našli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2012 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ........nepomýlila si sa, veď zhadzovať máš až po pôrode :wink: ........ale pri tvojich aktivitách sa nedivím :- ......vieš čo to že lilka bude doma ďalší týždeň to je ako za trest...už teraz nevie čo má robiť a neskutočne sa nudííííííí....už jej chýbajú kamošky.....ale nechávam ju doma lebo ešte sa mi nezdá úplne ok a nepotrebujem, aby o týždeň bola zasa chorá......
26. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...a chcela som sa opýtať kedy bude simonko oslavovať meniny, je to v sk kalendári, či si kukala v inom?....
26. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ved to to....ked oni sa doma nudia...... :grinning: mne sa Denisko zdá nejaký...taký nijaký...ale merala som mu teplotu včera a aj dnes a nič...ani nekašle, ani nesoplí....len tak nejako unavene vyzerá.... :angry: možno aj preto, že je v školke, tam sa nevyspí a teraz začal aj ten plavecký, tak má toho dosť...aj dnes ideme a verím tomu že zajtra ani nevstane z postele...ani mu nebudem hovoriť že v sobotu má 2 hodiny lyžovania..... :frowning2:
26. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 Simonko.....kukala som v kalendári....väčšinou nie je, ale niektoré uvádzajú že Simon, Šimon.....tak asi vtedy..... :sunglasses:
26. jan 2012 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem skúsiť zapnúť tu telku....či to vobec pojde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2012 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok