Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jan 2012

@denisenko ahaaaaa........ 🙂 .....to môže byť, že nisko je len unavený 😔......zrazu toľká záťaž 😝 ..ako často chodíte plávať??......a lyžovať idete kam??..ide?? 😕

denisenko
26. jan 2012

@leninka75 tiež si myslím, že by sa len potreboval vyspať....cez obed dve hodinky a je ako rybyčka..... 😀 plavecký je utorok a štvrtok po 55 minút vo vode.....non stop..... 😵 😵 😵 a lyžovať sa chystáme do čičman, tak hádam sa tam aj dopracujeme....zajednala som mu inštruktora a ja si povegetím v bufete..... 😀 😀 😀 😀 dobre som to vymyslela, že????? 😀 😀

aninka29
26. jan 2012

@denisenko dobre si to vymyslela 😀 ...len škoda,že v tom bufete budeš môcť popíjať iba čistý čajík....bez rumu 😉 ....kolko stojí taký inštruktor?..

denisenko
26. jan 2012

@aninka29 neviem.... 😀 😀 😀 potom Ti poviem....minulý rok to bolo tuším 7 E na hodinu..... 😉

leninka75
26. jan 2012

@denisenko ..no super vymyslené!!! 😵 ...........koľko je to od vás?...idete busom, či máte odvoz?...

@aninka29..auto vyčistené?....

aninka29
26. jan 2012

@jacka ty zase makáš od rána?...na chvílu stopni a poď na nás kuk 🙂 🙂

aninka29
26. jan 2012

@leninka75 ešte nieee 🙂 počkám kým doperie práčka a pôjdeme na to 🙂 ...metličky,vôničky už sú nachystané 😉

leninka75
26. jan 2012

@aninka29 ...aspoň máš garáž v dome?..lebo ak je u vás tiež tak studeno ako tu si užiješ 😝

leninka75
26. jan 2012

babule mne sa tak na prd varí 😝 ...takú mám silnú nádchu, že nemám ani chuť ani čuch..a si teraz predstavte ochucovanie jedla 😠 😝...snažím sa robiť plnku do tortíl, ale neviem neviem čo z toho bude....

aninka29
26. jan 2012

@leninka75 garáž mám...ale parkujem vonku...dalo by mi to veeelmi vela práce,kým by som nacúvala do našej garáže 😀
@leninka75 neboj,určite sa ti podarí mňaminka 🙂
ja varím zeleninovú polievku a urobím ešte rezance s makom.....strašnú chuť som na ne dostala....len dúfam,že mi ich spapá aj Sabka....lebo tá by jedla iba mäso 😠

jacka
26. jan 2012

ved ja som tu......len pokial vás prečítam....tak zas niečo sa deje 😀 😀

utka
26. jan 2012

Ahojte...
Stále nevieme, či sú to kiahne. Má ďalšiu bodku na líčku, ale tie včerajšie akoby pomaly mizli. Tak neviem. Volala som doktorke, že teda dnes chodiť nemám, ale zajtra sa máme určite prísť ukázať.
A volala som aj do škôlky. Učka mi povedala, že chodiť kvôli psychoške nemusíme, a vraj dnes volali rodičia jednej Vikiho spolužiačky, že má kiahne...
Ja mám dnes navarené, len som poupratovala trochu. Ale v noci som sa teda vôbec nevyspala. To Vikiho kolienko...ach jááááj, vôbec to nechápem, čo to je ☹.

denisenko
26. jan 2012

@leninka75 tak to ti verím s tým varením.....toto tehu sa na mna moje čuchové a chuťové bunky úplne vykašlali... 😀 😀 ...do čičman pojdeme busom...je to tuším 25 minút.....ved uvidím...pojdeme takto prvý krát... 😉
@aninka29 dlho cúvaš???? 😀 ..rezance s makom...no, u nas by si nepochodila.... 😠 ešteže Nisko ma obed v školke....a doma máme špenát, tak si k tomu dám vajko a klobásu a som plná...a ešte dojedám čokoládky zo stromčeka...nemala by som, ale.....a nech...... 😀
@jacka maš obidvoch doma aj dnes?

jacka
26. jan 2012

@leninka75 no nezávidím ti......a detičkám je ako?

denisenko
26. jan 2012

@utka hm, tak potom to kiahne byť asi možu, ked sú v školke..... 😖 tam je inkubačná doba tuším tri týždne, však?

jacka
26. jan 2012

@denisenko tak tak 😵 nech si ho riadne vychutnám 😀 😀

denisenko
26. jan 2012

@jacka no, len si ešte uži....počkaj, zo školy len tak lahko doma neostane..... 😀 ...baby, kupila som si odžmolkovač a normálne som ostala prekvapená, že to aj fakt funguje..... 😉

jacka
26. jan 2012

@denisenko celkom zdravy obed 😀 😀 ...........moji lubia špenátik 😵

jacka
26. jan 2012

@denisenko presne tak........................

denisenko
26. jan 2012

@jacka hej...najzdravšia je klobása...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. jan 2012

@denisenko inak Niskovi dávaš riadne zabrať?............a kde sa ide učiť lyžovať?

jacka
26. jan 2012

@denisenko presne na tú som myslela 😀 😀 😀

denisenko
26. jan 2012

@jacka že zabrať.... 😀 ....aspon má menej času na somariny..... 😉 odkedy chodí do školky tu na SK, prerastá mi cez hlavu.....nič v zlom, ale fakt vidno rozdiel v tom že mentalita ľudí je všade iná...... 😔 bola som včera medzi dverami, kým upratoval hračky ...v školke...a na strede sa hrali asi 4 chlapci a ten slovník: čo to robíš, ty debil debilný?.....stačilo mi..... 😔 😔 😔

aninka29
26. jan 2012

@denisenko jednej známej syn /7ročný/ v škole aj doma rozpráva,že sa radšej zastrelí,lebo ho mama nemá rada 😔 😔

utka
26. jan 2012

@denisenko v škôlke je už asi 2 týždne vypísané, že sa vyskytli kiahne, ale teraz už aj v ich triede.
No podľa mňa to kiahne nebudú, lebo pri našom "šťastí" by sme nemohli mať len takýto priebeh bez mnohých vyrážok, taplôt a čo ja viem čoho...to sa mi veriť nechce...Ale bodaj by!!!

utka
26. jan 2012

@denisenko my sme minulý rok platili na Donovaloch v lyžiarskej škôlke 16€ na hodinu.

jacka
26. jan 2012

@denisenko viem svoje o tom slovníku..........je to hrozné ked ty sa ho snažíš slušne vychovať..príde do niekde...a zrazu toto..... ☹

jacka
26. jan 2012

@aninka29 ☹ ☹ ☹ 😔

jacka
26. jan 2012

@utka mysli pozitívne.......aj na vás sa može usmiať šťastie 😉

aninka29
26. jan 2012

kuuurnik ...som zabudla,že musím podať daň z nehnuteľnosti.....musím poobede utekať za účtovníčkou 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre