Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. jan 2012

@jacka ono to nie je ani moja známa..poznám ju len zbežne...je to švagriná mojej kamarátky...ale keby som ju stretla,tak by som jej tú pos...ú riť rozkopala 😠 😠 ...ked také niečo povie 7 ročné dieťa 😔 ☹

jacka
26. jan 2012

@aninka29 chuda dieťa...čo z neho vyrastie ☹

denisenko
26. jan 2012

@utka počkaj...možno je to len taký nejaký "predvoj" 🙂 ...tak zas..vy aj tu plaveckú školu máte drahšiu..... 😠
@aninka29 ako nám je dobre, že nič nemáme...nemusíme podávať dane.... 😀 😀 😀 😀...jaj, tie deti.....ja sa vždy Niska pýtam, či mu dojde až do uší, čo vypustí z pusy......ale on tvrdí, že vždy nie...že je to daleko...... 😀

denisenko
26. jan 2012

idem ja...pobalím veci a vychystám nejakú desiatu...či olovrant.... 🙂 Denisko sa dneska každému chválil, že prekvapil pani učitelky aj kuchárky....skoro všetko zjeddol...tak to bolo asi 1.krát, ked ich prekvapil...... 😠 😠 😠 😠

leninka75
26. jan 2012

@denisenko ..a to budeš trepať v buse niskovu výstroj??? 😨 😨 .....

@jacka..lolka už asi dobre, lebo spráskala komplet obed, polievočku aj druhé......doteraz jedla tak po lyžičkách 🙂..........a Lilka sa ešte potrebuje doliečiť..také zelené sople čo mala som teda ešte v živote nevidela..aj tráva je bledá oproti tomu čo smrkala 😝 ......

leninka75
26. jan 2012

aj vám píše, že máte starý internetový prehliadač, aby ste si stiahli modernejšiu verziu??:....

aninka29
26. jan 2012

aká som ja dnes spretá 🙄 😝
Sabka sa mi tu povyzliekala do hola,sadla do boxu na hračky a akože sa kúpe 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
26. jan 2012

@leninka75 nie 😕

jacka
26. jan 2012

@aninka29 už nespinká...či ešte?...

aninka29
26. jan 2012

@jacka Sabka už cez deň nejaký čas nespinká 😝 ...niekedy zaspí poobede na gauči,ale to už fakt máááálokedy......škoda noo

jacka
26. jan 2012

@aninka29 to vážne??? 😕 😕 som prekvapená ved ona ti tak dlho spinkávala....a zrazu toto 😕 😕 ..síce moj pospinká pol hodku...hodku......ale nie je na to ešte maličká???

aninka29
26. jan 2012

@jacka noo predstav si 😒 ....prišlo to tak zo dňa na deň.....predtým,ked som ju uložila do postielky,tak v momente spinkala...a teraz ani po pol hodke nezaspí...aj som si k nej ľahala,že pospinkáme spolu.....nieeeee 😒 .......

aninka29
26. jan 2012

@jacka ale ja ešte dúfam,že sa to vráti do starých koľají 🙂 🙂 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 juj.......možno má len také obdobie ...a vráti sa do postielky na obed......ako dlho ti už nespinká?-...............................no dúfam že moj nespavec bude ešte takto o rok spávať ☹

jacka
26. jan 2012

@aninka29 si ma predbehla.... 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 Simka je v školke??

jacka
26. jan 2012

pojdem ich poobliekať nech im vymrznu bacile v nošteku......sa mi nechce vobec 😝 😝 😝

aninka29
26. jan 2012

@jacka Simi je v škôlke áno...ale zajtra ju nedám.....je ich tam len 8 detí.....všetci sú chorí......ty si Maťulda nedala ako čítam.........len sa prevetrajte 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 nie nedala.....ved sa mu nič nestane.....aj tak je nejaký soplavý......a chytá to aj Peťko...... 😝

jacka
26. jan 2012

@aninka29 ved aj vy pojdete zachvílu nie?

aninka29
26. jan 2012

na mňa dolieha neskutočná únava 😔 ja sa fakt môžem najesť najskôr až večer 😝 .....stále ked sa najem počas dňa,som ako mechom udretá...normálne bez energie

aninka29
26. jan 2012

@jacka noo,za chvílu ideme pre Simi,a skočíme do mesta za účtovníčkou...a to som včera mužovi vravela,že dnes nikam nejdem...lebo ma už vysielal niečo nakupovať 😝
@jacka dobre si urobila,že si ho nedala,ked má soplíky...domka sa prelieči a v pondelok pôjde dúfam fit do škôlky 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 ja som bez energie v poslednej dobe dosť dlho....potrebujem jar..... 😎 😎

jacka
26. jan 2012

musím ísť lebo sa tam pobijú ako kohuti..... 😝

@aninka29 ved uvidím ako mu bude...aj Peťko je na to zas o čosi horšie...... 😝 ja neviem prečo 😔

aninka29
26. jan 2012

@jacka len bežkaj za kohútikmi 🙂 .....dávaš chalanom aj nejaké liečiky,či zatiaľ nie?
my sa tiež pôjdeme pomaly vychystať

utka
26. jan 2012

Ja nechápem prečo, ale u nás to nefunguje, že nechám Vikiho doma pár dní na preliečenie...Jamu nie je nič a zrazu je taký chorý, že to trvá viac ako týždeň. Aj som si myslela, že bude do pondelka OK, ale pochybujem, lebo má taký kašlisko a už aj sople. Dávam mu aj šťavu z cibule zaliatej medom. Teraz som mu uvarila majoránkový čaj. No uvidíme...

letty86
26. jan 2012

ahojte 🙂
ste toho dnes popísali 😵

jacka
26. jan 2012

@letty86 však 😵

jacka
26. jan 2012

@aninka29 nie nedávam.....ale pre Peťka by sa mi zišiel pamycon......škoda že je na recept

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre