• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka čo mu dávaš?....
26. jan 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme riadnu kosu,ja som dnes bola na pošte, trošken sa vyvetrať...ako si tak kráčam, počujem, že niekto kričí Marienaaaaa, vedela, som, že to nemyslia mna, tak som sa neotáčala, ale ked dotyčná kričala Marienaaaa asi 6x, tak som sa otočila a čakala som, že to kričí pani na nejakú tetušku, ale kdeže, to mamina kričala na svoju asi 3 ročnú dcéru, no uznajte, 3 ročná Mariena :confused: to už jej mohla aspon Marienka povedať, nie? Alebo Majka, Marika. Tak takéto vzrúšo som dnes zažila :sweat_smile:
26. jan 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
kde ste všetky? tak neviem, to vás odrovnala tá moja vzrušujúca príhoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. jan 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 asi tú dotyčnú muselo dievčatko veľmi nazlostiť,ked ju až taaaak škaredo menovala :unamused: ..ale aj tak mohla použiť ked už nič iné,tak aspoň Maja :unamused:
26. jan 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už teraz psychicky pripravujem na zubárku.....zajtra ma čaká to ťahanie zubiska :frowning2: ..tlačivo na daňové už vypísané...zajtra ho zanesiem.......len mi to vychádza nejak veľa zaplatiť...sa mi to nezdá :confused: zajtra to pre istotu ešte raz prejdem s tetuškou,čo tam sedí...teda ak bude ochotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no fakt ..krásny zážitok.....to akoby volala na 60ročnú tetku......to sú matky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 zajtra držím silno palčeky.....
bodaj by si natrafila na dobrú tetušku :wink:
26. jan 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak ako kohútiky? :slight_smile:dobojovali? :slight_smile: už sú domka v teplúčku?
26. jan 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dobojovali..skončili v práčke......takže sú už v čistučku a teplúčku :dizzy_face:
Simka ako v školke?
26. jan 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tebe tuším práčka perie oveľa častejšie ako mne :grinning: :grinning:
Simi v pohode.....sa potešila,ked som jej povedala,že zajtra nejde do škôlky :slight_smile: vo velkej triede ich bolo len osem a z toho piati kašlali ako tuberáci :angry: a v malej triede ich bolo len päť detičiek...pani učitelky sa museli veeeeeeeeeeeeľmi nudiť :grinning:
26. jan 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a u vás v škôlke je čo nové s tým svrabom...nevieš?...schytal ho ešte niekto? :unamused:
26. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 zakaždým ked prídeme z von...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt super.......dáš do školky zdravé dieťa a na druhý den može ostať doma......aj Maťko mesiac bol doma...a teraz dva týždne a už má nádchu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurtá som sa to pýtala aj ja učky.....že čo a ako......tak vraj volali hygienika....všetko to tam vyčistil....a na tretí den prišiel chlapček do školky vraj planý poplach.....že to bolo vraj iba podozrenie.....chápeš to???
26. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fuuu...no len aby to bol len planý poplach :unamused: ....dúfam,že áno :slight_smile: ale je aj dobre,že tam bol hygienik ..pre istotu :slight_smile:
26. jan 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 od kožnej vraj doniesol chlapec papier že je zdravý......tak to by si hádam nedovolila...aj ked som mala pochybnosti že bez vetra sa ani lístok nepohne
26. jan 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to je potom v poriadku :slight_smile: ...môžte si všetci rodičia vydýchnuť :slight_smile:
mňa u nás v škôlke štve,že každý druhý mesiac sa objavia vši :angry:
26. jan 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj....kedy budú mať detičky v škôlkach karneval?...a aké masky budú mať?......viem,že Nisko bude pirát,či sa mýlim? :wink:
Simonka si ešte nevybrala......ale chcela by byť chirliderka alebo Minnie....
26. jan 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....ved som ani periny nechcela prezliecť...Maťka som kuk zakaždím ked sa poškrabal.....a ja som sa škrabala každy večer..........potom to zrazu prešlo....aká je tá psychika labilná
26. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka presne tak...ved aj ja ked som si čítala o tom svrabe,normálne ma začalo všetko svrbieť
26. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 mne to muž len v telefone povedal a už som sa škrabala.... :grinning: :grinning: :wink:
26. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kalciový sirup, cebion, nurofen sirup, isoprinosin, aerius, b komplex...Celá lekáreň...
26. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký hnusný čaj som kupila....jahoda a smotana..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som tam dala kopec citronu aj tak to tam citím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka no výborne.... :frowning2:
@utka to vám dala dr.?
26. jan 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ste dopadli zase :frowning2:
@jacka ja ten čaj neznášam...ale manžel ho miluje :slight_smile:
26. jan 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a Sabka ti teraz kedy chodí spinkať ked sa rozhodla že na obed končí
26. jan 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 že hnus.............už ho nikdy nekupim..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka normálne o pol osmej sú v hajanoch obe :slight_smile:
26. jan 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to tak dlho vydrží....to čo sa porobilo???
26. jan 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka netuším :unamused: ale zase,vie si aj porelaxovať.....v klude si ležká,pozerá rozprávku.....tak aspon takto si oddýchne,ked už spánok nepotrebuje
26. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 škoda :frowning2: .a kde nemáš doma muža detičky spia vo svojej postielke či s tebou?
26. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok