• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@letty86 aspon máš doma veselo....... :dizzy_face: :dizzy_face: ...Viki je v školke?.................inak by si sem mohla častejšie kuk :dizzy_face:
27. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ma dráždite s tým vyvetraním sa :dizzy_face: , s Vikuškou ešte nechcem ísť von, Matulko by mohol ísť, ale Vikušku samu doma nenechám, tak sa aspon prejdem po balkone :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka ked sa Viki uzdraví, hádam aj to kolienko ho prestane bolieť
27. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mám veselo :dizzy_face: Vikinka je doma, lieči sa......ked pri matulkovi sa niekedy nedá, kým ja tu tukám, on rozoberá byt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa pekne hrajú...dokedy? :sweat_smile:
27. jan 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to večerné kúpanie :grinning: presne to isté mám doma aj ja :grinning: :grinning: ako by si o mojich písala....veru..veselo máme veselo :grinning:
27. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved na chviločku možeš ísť s Viki......je tam fakt super.....si mylsím že jej to neublíži....ved nemá teplotu....či hej?
27. jan 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 poznám.......ved Maťulo sa učí...musí poznávať nové veci...... :slight_smile: :dizzy_face: ............a má kto po nom riadiť :wink:
27. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ešteže ich máme.... :dizzy_face: ale super že sú rovnaký :slight_smile: :wink:
27. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka horúčku nemá, uvdim, či ju prehovorím len na prechádzku, ona by sa najradšej sánkovala :pensive: , ked sa prechádzame, tak sa nudí a bolia ju nôžky, ale pri sánkovačke nie :sweat_smile: :sweat_smile:
matko sa učí velmi intenzívne, šikovník moj :sweat_smile:
27. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 my sa chystáme v sobotu sánkovať...tu toho snehu vela nie je--.....pojdeme do BB................vidíš to aj Maťko v kuse vymýšla....vezmem si kolobežku alebo bicykel.....lebo ked pojdem pešo ma budu bolieť nožky....... :unamused: opica jedna....
ved nech sa učí...bude šikovníček po mamke... :dizzy_face: :dizzy_face: už ti aj niečo vykeciava?
27. jan 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @jacka aj Simonku bolia nôžky,ked musí chodiť....tolko sa nahučí :angry: :grinning:
27. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len mama, baba, tata, základne osoby má zmáknuté :grinning: ja sa smejem, že mi skôr papuluje :dizzy_face: , ja mu niečo hovorím a on mi odpovedá tou svojou hatlaninou...bodematababooo
@aninka29 a stačí, že prejde len kúsok, že :confounded: :grinning:
27. jan 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 zlatinko.......hlavne že Maťko vie čo hovorí....že?.... :dizzy_face: :dizzy_face: ..aj nám dáš nejaké foto?.....
27. jan 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 skušaju našu trpezlivosť :angry: .....si myslia že nás dostanú.............som zvedavá či aj v školke takto šomre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 len pekne chod na čistenie....to je super...dala ti aj ATB? ja ich mám vždy po trhaní...skor sa to zahojí.... :wink:
@letty86 tak nech sa Maťulko ešte držká len pri tých soplíkoch....ako to robíte, že vám baby len masko papkajú?????ten moj chlop keby nemusel, tak neje nič...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asponže polievočky...polievočky...potom polievočky.....palacinky-.....rohlík so šunkou a vagon jogurtov...a sme došli.....
@utka mna teraz tak napadlo...možno je Viki len bacilonosič.... :slight_smile:
@leninka75 bola som len v Tescu a drogerke....ale nič mi neurobí lepšie ako pekný nákup, no nie???? počkaj urobím fotos......také obr rifle, čo som kúpila...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka idete už zajtra na ten zápis? a kam???? :confused:
27. jan 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ani u nás mäsko nie...len rezen...a tot vsio :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................jááj aby som nazbudla...párky to istia :angry: :angry:
zajtra tu do ZV a na další týžden do BB..uvidím .....ešte sa rozhodnem čo a ako....
27. jan 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
deti vonku....periny v okne...zima ako v ruskom filme.....a ja v teplúčku :grinning: :grinning: ..........idem to tu trošku zludniť a pojdem za nimi :slight_smile:
27. jan 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akurát sa mi bol Peťko ukázať.....večer zas periem..... :angry: :angry: :angry:
27. jan 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no, rezen a párky možeme vždy.... :grinning: aj ja sa chystám prať...neboj, nebudeš v tom sama.... :grinning:
27. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vdaka za podporu.....ale radšej by som s tebou menila :wink:
27. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No však ja som zvedavá, kedy to všetko skončí...kašel, kolienko...dnes už ani tak nesoplí...
@jacka my máme zápis 10.2. a 11.2.
Viki tiež mäso nemusí. Len rezancovú polievku, paradajkovú a brokolicovú, občas fazuľovú kyslú. A obľúbené sú párky, parížsky šalát, špagety s kečupom, občas palacinky...Podľa mňa málo papá...
27. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to pranie????? :confused: jáj..mna zas čaká ísť po čerta do školky...sa už ani na net nedostanem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: klídek skončil....... :angry:
@utka normálne ti zje parížsky šalát????? :confused:
27. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo, zje...prečo?
27. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moja a tie obrie rifle sú kde???..lebo ako kukám,tak kukám nič obrie v tvojom albume nevidím...som si šla oči vyočiť :confused: :grinning: ..také obrie chcem aj ja :slight_smile: :wink:
27. jan 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme zvonku doma..kosno je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..sme sa prešli smer obchod a spiatky domov...ved stačí,že :slight_smile:
a dakujem vám za tipa.....zajtra urobím palacinky :dizzy_face:
27. jan 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nestihla som odfotiť..prišla mi návšteva..a potom do školky...ale už som túúú.....počkááááj :grinning:
27. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super, krásne!!!
27. jan 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka radosť si treba urobiť, že????? :grinning:
27. jan 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 extra pre Teba...možeš zas očiť v albume...už sú tam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je jasné!!!
27. jan 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok