• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@denisenko očím očím :grinning: ...kráááásne vecičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si sa vyšantila riadne :slight_smile: aaaaj to treba :wink: :slight_smile: ..tie "obrie" rifle sú super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja keď som čakala Vikiho, vždy, keď som šla do poradne som musela niečo kúpiť...nejakú "obriu" vecičku :wink:...
27. jan 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ja tiež :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nemáte niektorá nejaký zaručený tip čo na plávajucu podlahu,aby sa pekne leskla?.....ja som maniak na prípravky,vyskúšala som snád všetko možné,ale furt mám čmuhy,resp.taký povlak ...už som aj všelijaké handry pokúpila ...a ide mi to na nervy....tú podlahu už asi zderiem od tolkého umývania....dnes som ju pretierala už 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ked my sme toho straááášne moc zdedili..aj prvý krát...aj teraz.....tak kupujem len máločo.... :cry: to si človek až tak neužije..... :cry: :cry: :cry: ..ja na podlahy tiež už som skúšala všeličo, ale jediné čo ako tak zaberie je Pronto.... :slight_smile: ale zas ja mám problém čím vyčistiť nerezové plochy, bez toho, aby tam ostali šmuhy.....už som sa pýtala asi všade-...... :pensive: :pensive: :pensive:
@utka škoda, že z tých obrích vecí tak rýchlo vyrástli...... :dizzy_face:
27. jan 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už periéééém...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, aj vám tak blbne tento kon????? to akú formu hodil na tie upozornenia...meno iné a fotka úplne iná....a ešte zoširoka dodaleka...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nie dosť, že každý druhý krát mi vyhodí, že porucha nie je vo vašom príjmači..... :fearful:
27. jan 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru, aj ja som už vyskúšala kadečo na podlahy a tiež žiadna sláva so žiadnym prostriedkom :confounded:
@denisenko ja som nedávno objavila dobrý prostriedok na nerez...v dmku, je to ich značka Denk mit, sivá fľaštička 300 ml, je to tekutý prášok a je fakt dobrý, predtým som mala Cif na nerez a otras, len sa to rozmazalo :angry:
27. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v tescu sa dajú nájsť chutnučké vecičky :slight_smile:
27. jan 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pokúsim sa o nejaké fotky, ale dnes to asi nestihnem :sweat_smile:
27. jan 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj mne sa takto tentuje konoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne nezaberá ani pronto ani nič...ale ja už asi viem v čom to bude...som si asi tú podlahu "zmastila" voskom na podlahy:angry:takže asi skúsim umývať iba čistou vodou a uvidím,či to zaberie :stuck_out_tongue_closed_eyes:..ked mňa to tak rozčuluje.....a o nereze mi ani nevrav...tým pádom,že my máme abnormálne tvrdú vodu,tak sa mi všade robia usadeniny,vodný kameň...takže leštím každý deň a aj tak to nemá zmysel :angry: :angry:
27. jan 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 len daj,daj fotečky,nech sa pokocháme aj u teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved ich mám v albume kopuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 krásne fotočky.....krásne detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už by som nejaké mohla aj ja prihodiť
27. jan 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: áno, áno, pridaj aj ty fotečky svojich krásnych kočiek :dizzy_face: nech sa pokocháme ako vyrástli...podla fotiek sa mi zdá, že Simuška je krásna po tatinkovi a Sabuška je krásna po mamine....ale určite to hovoria aj presne naopak, že? Ale ja to vidím tak :dizzy_face:
27. jan 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 presne tak,každý vraví inak :slight_smile: hlavné je,že aspoň jedného z nás v nich vidia :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 vážne???? musím vyskúšať...o tom Cife mi ani nehovor...som nadávala tri dni.... :angry:
@aninka29 tak mne zatial Pronto zaberá...ale ja už sa nad tým nepozastavujem, lebo ani neuschne a zas je sam flak......Denisko narobí bordel za celú školku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kedy dáš tie foto???
27. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to som rada,že nie len ja mám taký problém s podlahou :wink: sa naštvem a pôjdem kúpiť koberce do každej izby od steny po stenu,ako to bolo v móde pred X rokmi...stačilo povysávať a bolo čisto :grinning:
27. jan 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotečky dám,ked nabijem foťák...leží vybitý ani neviem kde, už ani neviem ako dlho :grinning: .
27. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak nejak...ani ten prach tam nie je vidno..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :dizzy_face: pokiaľ nespomínajú suseda, tak je vždy dobre :grinning:
@denisenko vyskúšaj :wink:
27. jan 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko inak deti majú v detskej ten celoplošný koberec......a mám pokoj :grinning: ..........v lete sme im urobili spoločnú detskú...a teraz ich zase rozdelíme,nech má každá svoje súkromíčko :slight_smile:
27. jan 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už viete, co je neterke, má sa dobre?
27. jan 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 páčia sa ti tie tutu sukničky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na tých 2-3 ročných kočkách je to rozkošnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 pááááčia :dizzy_face: :dizzy_face: aj som rozmýšľala,že by som skúsila urobiť..ale neviem,neviem..ja som na také drevo :unamused: Simi má ale kupované tutu...jednu nosí do tanečnej a druhú do škôlky /teda,mala ju raz :grinning: /
27. jan 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja som na tie veci ľavá :confounded: videla som už pár ušitých a vyzerali božsky :dizzy_face: mohli smelo konkurovať kupovaným, ale tak maminky sú šikovné, ja by som pri tom maturovala a ktovie, aký novotvar by som vykúzlilia :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veď skúsme...možno sa nám podarí nejaké nové hatlatutu :grinning: :grinning: a budeme za hviezdy :grinning: :grinning: a všetky maminy sa budú po nás opičiť
27. jan 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29
@letty86 ..ja zas neviem o čom je reč...aj ked už som videla temu s názvom tutu sukne...ale čo to je a kto a načo to vymyslel?????? :confused: :confused: :confused:
27. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: to si môžeš byť istá, že keby som ja pridala ruku k dielu, už by sa to tutu nevolalo, hatlatutu je výstižnejšie :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok