• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
Ja používam na podlahy Ajax, celkom dobre umyjae a ešte k tomu aj pekne vonia. A raz za čas, keď sa mi zdá, že už sa nelesknú, tak použijem Diavu na podlahy. Tá síce až tak veľmi nevonia, ale super sa lesknú...A na nerez tiež z DM Denk mit,alebo Cif na nerez. To vždy nastriekam, nechám pôsobiť, opláchnem a vyleštím švédskou utierkou.Švédsku utierku používam stále aj v kúpelni na betéria, aj v kuchyni na celý drez...
27. jan 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko špeci sukničky...ja som len nedávno zistila, že existujú nejakí gormiti?? či ako sa to píše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: taky tak :grinning: :grinning: :grinning: ..založíme novú tému??? :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko to sú také sukničky pre kočky...vyzerajú ako baletné...v albumoch je ich kopa kopúca :slight_smile:.....je to pekné...ale niektoré sú až moc
27. jan 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj ja som doteraz používala Ajax....ten bol môj prípravok :slight_smile: a voňavý :dizzy_face: ...ale ako píšem...som to dogabala tým voskom..moja chyba :angry: .... Diavu ja nemôžem :confounded:
27. jan 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ty budeš mať inak super prehľad vo všetkom :slight_smile: ..budeš ovládať aj dievčenské aj chlapčenské veci :slight_smile: ...ja napríklad netuším o akých gormitoch píšeš :wink:
27. jan 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ale nie tá klasická Diava...To je taká na podlahy do vody...či vieš? :wink:
27. jan 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka viem,viem :slight_smile: aj ju mám doma......len mne strašne vadí tá vôňa
27. jan 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj mne sa zdajú mnohé sukničky teatrálne :wink: ako vidím, teóriu máme zmáknutú, len čo s tou praxou :sweat_smile: :sweat_smile:
aj ja použím ajax, momentálne mám zelený, aby ladil ku kúpelke :grinning: mne sa zdá, že ja niekedy neodhadnem mieru, lejem, lejem a potom jasné, že nemôžem byť s výsledkom spokojná :confounded:
musím sa orientovať na oboch poliach :slight_smile: gormiti sú také figúrky, príšerky, nie moc vábne, aspon pre mna :confused:
27. jan 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 gormitom nerozumiem ani ja..... :grinning:
27. jan 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
detičky vysprškované :slight_smile: sa navečerajú,zavoláme tatovi a hajde pod perinu :slight_smile: teda Sabka...Simke som sľúbila,že môže byť dlhšie hore a budeme si navliekať korále
@denisenko a vy ste sa s tatikom nakoniec ako dohodli....kedy dojde domkov?...bude tu v čase,kedy by si mala rodiť?
@letty86 ved ja to raz vyskúšam/pochybujem,že niekedy :grinning: /...nemôže s tým byť veľa práce.....tu zostrihať,tam obšiť a hotovo....inak až taká ľavá nie som,ako o sebe píšem :grinning: viem napr. štrikovať :grinning: ...takže ak by ste mali záujem tak volajte,píšte, mailujte :grinning:
27. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@letty86 o gormitoch by vám vedel dať školenie môj odborník Viki...Má ich okolo 70ks. Viem, že sú to také príšery, ale vie sa s nimi pekne zahrať.
27. jan 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. jan 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ked príde Maťko že sa bojí príšer tak mu ho porovnám s gormitmi......a on hned že to nie ju príšery.....ale mne to tak pripadá.....strašný hnus.......už len bububu..........nie som fanušik takýchto oblud... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale....vie sa nimi zahrať...a zauča aj Peťka..........ale na Vikiho nemá......radšej som ked sa hraju s autami...... :wink:
27. jan 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aspon ich poznáš :grinning: :grinning:
moje prádlo už schne......aby ho mohli zajtra zas zaprasiť.............čo si pokupila :slight_smile:
27. jan 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to ti Sabka zaspí ked vie že Simka nejde spať?...to u nás by bol cirkus pre toto.....obaja pekne v rovnakom čase....bohužial
27. jan 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste toho tolko popísala že to teraz všetko nestihnem prečítať :wink: ...aj zajtra je den.......
idem ich pohádzať tie moje holotky do vane :slight_smile:
27. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čosi...to by tiež bola vojna.....my Sabku tak šikovne oklameme :slight_smile:..idú si ľahnúť obe.....a kým Sabku bozkávam,zakrývam /medzitým zhasnem svetlo/..tak Simi ubzikne z izby preč :slight_smile: :wink:..a Sabka zaspinká spokojná,že Simka je pri nej :dizzy_face:
27. jan 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko krásne vecičky si pokupila....už som videla foto....................len tie velkosti...ja som pri Peťkovi vela vecičiek povyhadzovala ......narodila sa veliký....aj čo som mala nachystané ked sme šli domov musel muž vymeniť :frowning2:
27. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 jáááj ...dobre vymyslené :slight_smile: ...Sabak zaspinká sama?
27. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Sabka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..som jej dala chudatko
27. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka gormitov ani my, radšej autá...neboj, tie velkosti budú dobré....síce napísané že 56, ale kludne by mohli byť aj 62..... :wink: také úplne drobučké nekupujem....pre istotu.... :wink: že zaprasiť...super slovo.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy čo bláznite :angry: :frowning2: ..kto to má potom všetko čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: ...pekný víkend a dobrú noc :pensive:
27. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja prajem pekný víkend. Ja tu síce budem...
Dobrú noc.
27. jan 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: brr..aká kosa vonku..... :angry: vlasy nafarbené, plienky požehlené....ešte niečo nachystáme na desiatu a pobalíme....smer čičmany....dúfam, že nezmrzneme a neskončíme podaktorí so sádrou :slight_smile:
28. jan 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...

@denisenko nech sa darí :wink:...
My sme mali konečne pokojnú noc, bez kašľa a bolesti kolienka :slight_smile:.
28. jan 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused:
Aha, vikend...
:unamused:
28. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme sa práve vrátili z prechádzky, vonku je super a ani Vikuška veľmi neprotestovala
@utka tak super, že je už Viktorkovi lepšie, aj mamina má hned lepšiu náladu :wink:
28. jan 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru, hneď mám lepšiu náladu...
28. jan 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: aj my sme doma, bez ujmy na zdraví....dokonca som prežila stáť na svahu dve hodiny a to ja zimu neznášam......ale bolo také krásne počasie....Denisko lyžoval 2 hodiny, keby nebol hladný, asi by tam ostal aj do večera......ale zlatý bol, podla mna mu to šlo super..... :wink: máme aj nejaké fotky na FB
28. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok