Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2012

@utka super, že kolienko už nebolí....dávaš mu ten nurofen???? 😕

denisenko
28. jan 2012

@jacka ako ste v škole?????? 😕

utka
28. jan 2012

@denisenko dávam mu ho 3x denne. Večer som mu aj pomasírovala Flectorom...

utka
28. jan 2012

@denisenko A Denisko už predtým niekedy lyžoval? Lebo Keď bol Viki minulý rok v lyžiarskej škôlke, to stál 1. krát na lyžiach, ale to ho učili len také divné veci a nespúšťali sa z kopca...

denisenko
28. jan 2012

@utka hej Nisko lyžoval...pred dvomi rokmi raz stál na lyžiach asi pol hodinu a minulý rok raz.......tiež tak nejak......a tento rok už raz bol, ale s tatinkom, postavil sa na lyže, spadol, hodil lyže o zem a šiel preč...tak sme sa dohodli, že ho dáme inštruktorovi.....a teda tí dvaja sa asi našli....robí to, čo mu káže, čo sa čudujem....kopec zlyžuje sám, aj oblúky sa dneska učil a aj my vysvetlil ako sa brzdí......ho to nejako tento rok konečne chytilo..... 😀

@utka hmmm...vyskúšajte kolienko bez liekov..... 😨

letty86
28. jan 2012

@denisenko Tak to je Nisko iný frajer 😵

denisenko
28. jan 2012

@letty86 🙂 🙂 🙂

utka
28. jan 2012

@denisenko Kázali nám dávať 7-10 dní Nurofen...

utka
28. jan 2012

Vikimu sa už kýva prvý zub...vpravo dole.

denisenko
28. jan 2012

@utka fíha...prvý chlap bez zubka?????? 🙂 my ešte nič, len ich má také zodraté, že kým niečo vypadne, ani nebude mať čo...... 😀 😀 😀 😀

idem pekne do hajan....ma to dneska zmohlo...vlastne celý týžden...škoda, že nemám také baterky ako tí naši drobci..... 😀 😀 😀

dobrú nocku... 😵

utka
28. jan 2012

@denisenko no veru, o chvíľu...
Dobrú nôcku.

utka
28. jan 2012

@jacka, kde si? Ako na zápise? Na koľkatke škole ste boli???

jacka
29. jan 2012

ahojte...........

@denisenko nie nie.....Maťko bol prvý...... 😉 .........

@utka tu som.....dostala som fajnú migrenu......najskor zo zápisu..........nočná mora.........Maťko najprv nalepný na mne......potom sa osmelil.....ale to som čakala že sa bude hanbiť...................a ked som šla vypísať nejaký dotazník....tie učky protivné hnusné.....a čo ja viem aké.....muž ked ma videl ako vyzerám tak bol radšej ticho .............aj tak si to zlýzol............najprv tam zvozili jednu maminu že chce dať svoje dieťa do jednej triedy s kamošmi so školky......tak sa tam na nu oborila.....že to NIEEEEEEEE v žiadnom prípade aby boli po kope...že budu vyrušovať a čo ja viem čo ešte...........a ked som im povedala že mám doma celiatika......a potrebujem pre neho stravu....tak hned do mna že som si to mala zistiť skor ako som šla na zápis......no asi mali pravdu.....ale vo ZV nevaria nikde...takže by to bolo zbytočné.....................áááá..ked som im zabila že v BB maju takú školu....ako do osieho hniezda...že prečo som ho teda prišla zapísať sem................mamky...som totálne znechutená...........dala som si tbl...čo ma hlava rozbolela.....večer ma už aj žaludok bolel.........v noci pri každom otáčaní som myslela že mi hlavu roztrhne.....a ani teraz mi nie je naj......

jacka
29. jan 2012

@utka som rada že Vikimu je lepšie....... 😵 ...potešia dobre správy...

denisenko
29. jan 2012

@jacka tak som asi niečo nečítala, ospravedlnujem sa..... 😵 ktorý už Maťko nemá????.... 😕 teda, ti poviem, poriadna skúsenosť so školou....a ako to nakoniec dopadlo? či máš počkať na vyrozumenie?????

jacka
29. jan 2012

@denisenko ešte mu nevypadol...kýve sa...... 🙂
ani som sa nepýtala.......len to že vyrozumenie príde v máji

utka
29. jan 2012

Ahojte.
@jacka tak to mi je teda ľúto ☹. Také horory na zápise. No sú to tupci!!! Takže Maťko predbehol Vikiho so zúbkom? No však má nárok, je starší 😉 ...

aninka29
29. jan 2012

ahojte babule 🙂
@denisenko super,super 😵 ...Nisko aký frajer 😵 😵 😵
@utka som rada,že Vikiho už kolienko nebolí..klop klop klop 😵 😵 😵
@jacka ☹ ..fajnový prístup tam majú 😠 😠 ...sa nečudujem,že si znechutená,aj ja by som bola...... ☹ takže skúsite aj tú školu v BB predpokladám 😒
mamky,pridávame sa aj my k chorôbkovým detičkám ☹ Simonka od včera teplotuje.....v noci ju chytil hrozný kašel ☹ ...takže zajtra klušeme k mudre
aj ja som nejaká nijaká 🙄 strašne ma bolí svalstvo...tak neviem či na mňa tiež niečo lezie,alebo to mám z cvičenia 😝

aninka29
29. jan 2012

@utka @jacka a gratulujem ku kývajúcim zúbkom 🙂 🙂

jacka
29. jan 2012

@utka vieš ...toto mesto je celé ......akoby som to slušne povedala........no nemám slov.........a dali sme ho tu na zlaták.....žeby šetka 😕 😀 😀 😝 😠 ....ale neviem či tam nastúpi.....

@aninka29 .....ja by som tak či tak šla do BB....ale teraz som viac presvedčená že tam asi pojde....
rýchlo sa vyliečte........akú má teplotu...čo je dávaš

denisenko
29. jan 2012

@jacka ja vobec nerozumiem...čo je to zlaták?????..a si mi nenapísala, ktorý zub sa vám kýve..... 😉 vidíš, možno ti to všetko pomože sa lepšie rozhodnúť......dať dieťa niekam, kde by viac menej trpelo...... 😖 😖 😖
@aninka29 a Sabínka sa drží?????...mne sa zas vyhodil herpes...sa dalo po včerajšom horskom slnení čakať....opuchla mi celá dolná pera......možem robiť kačičku 😠

utka
29. jan 2012

@jacka manžel vravel, že na Zlaťáku bola taká slabšia škola, samý cigoš ☹. Ale teraz sú tam tuším dve... No neviem...
Asi skúste radšej tú BB.
@aninka29 ďakujeme...dúfam, že čoskoro bude zúbok von...

utka
29. jan 2012

@jacka a ktorý zúbok sa mu kýve?

aninka29
29. jan 2012

@jacka dávam jej calciový sirup...a na teplotu paralen sos...má 38,5...a ešte fenistil
@denisenko Sabka sa zatial drží....ale čakám,že to schytá aj ona 😒

denisenko
29. jan 2012

@jacka pozerala si správy na Markíze? davali tam o školách a celiatických obedoch.....teda...fakt des..... 😖
@aninka29 vy nie ste po fenistile hyperaktívny???? 😕

aninka29
29. jan 2012

@denisenko nie.....práveže je po ňom ospalá.....vy ste?

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 tak to ste ten lepší prípad.....na Deniska to platí opačne...... 😠 ja už mu to ani nedávam....pre klud v rodine...a moje nervy..... 😀

aninka29
29. jan 2012

@denisenko kmotruškina malá je taká čulá po dithiadene ...chytí druhý dych 😀

utka
29. jan 2012

@aninka29 ja Vikimu dávam tiež kalciový sirup, ale dnes som mu nasadila Solmucol, lebo ten kalciový mu nejako nezaberal, či čo...

denisenko
29. jan 2012

jáj, to moje dieťa ma raz privedie...niekam....asi do blázninca.... 😠 vyliezol z postele, že cikať a pozerá, čo robím na nete....kukám niečo z bazárika.....a on pozerá a hovorí, no, mami, to je pekné.....ale nie sú 2 Eura vela???? 😀 😀 😀 ....a potom pohmkal a vraj: dneska ti nedá nikto nič zadarmo, že??????,, 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre