Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. jan 2012

sakra ja už 3 dni rozmýšľam na tutu sukňou, že prečo mi je to známe a prečo mi to nepripadá ako novinka...a už som na to prišla ..Liluši už skoro 2 roky visí na vešiaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

🙂 😎

utka
30. jan 2012

Baby, vy že raňajky, desiata...a my sme vtedy len vstávali 😉...

leninka75
30. jan 2012

@jacka ..čo vy dva cencúliky, už ste sa rozmrazili?...

leninka75
30. jan 2012

@utka ...pekne ste si schrupli 😵

utka
30. jan 2012

@leninka75 išli sme neskoro spať, lebo sme pozerali Nema. Aj tí blázni dajú rozprávku tak neskoro, a ešte k tomu v nedeľu. Spali sme do 9:10.

jacka
30. jan 2012

@utka ked má dostať kiahne tak ich dostane....poznám jednu babu čo takto chcela pre dieta kiahne....a aj tak ich nedostala..........

jacka
30. jan 2012

@leninka75 rozmrazný....nepapaný......a ....vyrevaný.......nechcel spať...zliezal z postele a zapínal tv......tak som ho asi 5min držala silno v náručí......až bol celý mokrý....a taký aj zaspinkal.......

jacka
30. jan 2012

@denisenko a nechceš rodiť do BB....mám známosť rovno na porodnici.....odrodí ťa na to tata 🙂.............kedy ideš na dalšiu kontrolu?

denisenko
30. jan 2012

@jacka do BB? tak to už je trošku daleko....... 😵 ale dakujem za ponuku..... 😵 😵 😵 na kontrolu som až 22.2....takže dovtedy sa pojdem porozhliadať po okolí..... 😀 ....tak už spinkáte?

jacka
30. jan 2012

@denisenko tebe šiel kon?? 😠
hocikedy.......ale ...bola by si v dobrých rukách........tak nabudúce ....o.k?

jacka
30. jan 2012

@denisenko už spinká...konečne....ešte vzlyká...ale to ho prejde....

denisenko
30. jan 2012

@jacka nabudúúúúúúce????? dobre, potom ked sa presťahujeme.... 😀 to sa aj Nisko ráno pýtal, že potom budeme mať dalšie bábätko??????on by chcel.... 🙂 ved nech počká, on si to rýchlo rozmyslí, ked mu niekto bude pišťať za ušami..... 😀 ...kon mi išiel, ale desne.,......ale aspon tie upozornenia už sú v poriadku..... 😉 ale aj tak je taký nejaký zamrznutý, ako to počasie.... 😝 ..tak spinká, alebo vzlyká???? nenudí sa doma bez Maťka? 😕

jacka
30. jan 2012

@denisenko spinká.....ale v spánku vzlyká........teda...už ho to prešlo..... 🙂 ...nudí....nemá s kým robiť zlotu 😉

veru...Nisko ešte chudatko neviem čo ho čaká...a hladká ti bruško?.....aj počúva čo sa tam deje?

denisenko
30. jan 2012

@jacka hej, hladká, rozpráva sa sním,chodí počúvať čo robí a hlavne stále sa vypytuje, či spinká alebo buntoší? mamí, čo robí buntoš????? 😀 😀 😀 ...ale rad si pozrie aj 3D fotky iných bábätiek, ked pozerám ja....zaujíma sa 😉

utka
30. jan 2012

@jacka ja viem, že keď to má prísť, príde. Ale je možné, že už ich mal tou formou, tých 5 púčikov...

jacka
30. jan 2012

@denisenko zlatý je.....pokladík .......ale inak sa ti to riaden kráti....tešíš sa? 🙂

@utka hej je to celkom možné že ste ju prekonali......a celkom dobre.......nedaju sa urobiť nejaké testy či to boli alebo nie?

denisenko
30. jan 2012

@jacka kráti...mohlo by aj rýchlejšie.....ja sa už neviem dočkať..... 😵 ...testy sa dajú urobiť, vlastne z krvi na protilátky na kiahne......ale to asi bežne nerobia.....pri tehu sa to robí, ale u detí......možno ked požiada... 😨

utka
30. jan 2012

@jacka presne, ako píše deni. Možno by sa dalo, ale chúďa Viki...už mu toľkokrát brali krvičku za poslednú dobu. Aj 17.2. ideme na odber na Imunoalergológiu. Potom zase v marci kvôli mandli...

jacka
30. jan 2012

@utka no nezávidím ☹ ...sa nabeháte po dr....

jacka
30. jan 2012

@denisenko vážne chceš to mať za sebou čo najskor...len si maličké ešte v brušku vychnutaj

jacka
30. jan 2012

@denisenko a kedy príde polovička za vami?

denisenko
30. jan 2012

@jacka polovička....vraj budúci týžden...ale ako pozeral predpoved počasia, tak že do tej zimy sa mu moc nechce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2012

@utka to máte fakt pestré.... 😝

aninka29
30. jan 2012

babule sme doma 🙂 ....tak ako som predpokladala,Simi má laryngitídu ☹ .....vravela,že možno Sabka ani nechytí od nej,lebo má dobrú imunitu.....uvidíme

jacka
30. jan 2012

@denisenko ved vonku je super.....čo chce...slniečko svieti....trochu snehu je aby sa nepovedalo......tam je aké počiase?

jacka
30. jan 2012

@aninka29 ako prišla dr. k tomu že Sabka má dobrú imunitu?

jacka
30. jan 2012

@aninka29 beriete aj atb?

aninka29
30. jan 2012

@jacka tak to netuším,ako na to prišla 😕 ale povedala to 😀 ....dostali sme veru aj atb Megamox duo...a samoška probiotiká k tomu.....a dávať sirupy a dithiaden 2x denne......

jacka
30. jan 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 .......................tak sa idete dopovať liekmi.... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre