• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@letty86 aj ja do tej témy sem tam nakuknem
31. jan 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 dnes varíš a pečieš podla mojej chuti :dizzy_face: robievas ten perník, ktorý je napísaný na obale perníkového korenia? Ten je fajnučký, mne dala recept svokruška a zistila som, že ten istý je aj na tom obale :sweat_smile:
vikuška dnes vymýšľa s jedlom :angry: ani polievočku nechce, ani cestoviny, idem jej uvariť krupicu, tú vraj zje, vymýšľadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :slight_smile: presne ten :grinning: ..fakt je fajnučký :slight_smile: ....moje práve večerajú...vykrojila som im zo šunkových chlebíkov srdiečka a hviezdičky,tak to baštia jedna radosť :slight_smile: .....
31. jan 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj ja som to čítala.......
ono to vyzerá fajne...len chutí to inak....kysnuté cesto nie je bohvie čo :frowning2:
31. jan 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj moji papaju.....vymrzli sme vonku...tak im aj chutí :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka len nech sa napapuškajú :slight_smile: ...
31. jan 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aj tvoje sa už?......čo ste mali fajné?
31. jan 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky sú vykúpané :slight_smile: zase robia bordel,kde sa len dá :angry: ach jáj
a ja som taká oťapená,unavená :rolling_eyes: ..........
31. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 čo si dala Vikuške papať?.....zjedla krupicu?...a Maťkovi zje všetko čo mu urobíš?
31. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka šunkové chlebíky :slight_smile: som písala vyššie....a vy,čo fajné ste papali?
31. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 vieš čo....aj tu to vyzerá akoby spadal bomba............a dnes sú akoby do nich vošli čerti..všetci :angry: :angry:
31. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aha ved hej........sa som tiež nejaká akoby šla na mna jarná únava.
a už je tu plač :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. jan 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už na to kašlem fakt.....ma to nebaví stále dookola upratovať....keby ten bordel robili aspoň v detskej,tak som ticho...ale kade prejdem tam je niečo hodené,po celom dome :angry:
31. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tomu ma nehorázne rozbolel kazový zub :cry: dosť,že ma bolí tá diera po zube,ešte aj toto..a nič nezaberá,ani lieky :cry: ....keby ste ma teraz videli,si pomyslíte,že som nejaká alkáčka...flaša slivky na stole :grinning: .....ale nepijem....iba si vyplachujem hubu :zipper_mouth: .....
31. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zjedla krupicu a matko pekne spapal cestoviny a polievku, vačšinou papá dobre a nevymýšla :slight_smile:
@aninka29 ani nehovor, ja už som z toho upratovania na nervy :angry: vysávam aj 3x denne, už vysávač ani neodkladám, mám ho poruke, matulko ked papá rozok či chlebík, tak to by sa aj kuriatka pod nim najedli :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
31. jan 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 tie tvoje zubadielka ubolené :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ved si aj z tej slivky hrkni, možno pomože :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29
@jacka tá tema je vážna, ale niekedy sa človek aj zasmeje, čo niektoré žienky vymyslia...jedna tam písala, nech zájde za milencovou ženou, nech sa porozprávajú a nech sú kámošky :grinning: :grinning: :grinning: to by ani v mexickej telenovele nevymysleli :grinning: :grinning: :grinning: sa clovek aj zasmeje, čo niektroré "poradia"
31. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ved by som si aj hrkla :grinning: ......ale som nadopovaná liekmi....tak to by asi zle dopadlo....................čaká ma ťažká noc :rolling_eyes:
31. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ved aj ja to čítam kvôli tomu,čo tam ktorá múdra popíše :grinning:
31. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: niet nad poniektoré "psychologičky" na mk :grinning: :grinning: a všimla si si, že niektoré ženy prispievajú do mnohých tém? kde na to beru čas :confused: :confused:
31. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 všimla :slight_smile: ...tie "najmudrejšie" prispievajú asi do každej druhej témy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: už sme doma, nikto sa neutopil a ani o nervy neprišiel..... :grinning: ale ja som asi KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 tú temu som čítala pred dvomi dnami.....nejako mi nedošlo, k čomu sa tam niekto chcel dopracovať.... :confounded: no, nemusím chápať všetko, že áno???? :grinning: ach veru, ten čas....jednou rukou večeriam, druhou krmim Niska, lebo už nevládze dojesť polievku a medzitým som na skype , lebo varím s mm šošovicovú polievku.....a potom že kde je čas na ostatné veci..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 len si hrkni, na dezinfekciu.....možno aj lieky viac zaberú...... :dizzy_face:
@jacka ani sa nečudujem, že ti Maťko nechce tie bezlepkové.......ja som raz odhryzla z chlebíka Samkovi, a bola som to vypluť.....a to ja zjem všetko....ale nikomu to nehovorte....ved bol taký vynikajúúúúci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, vobec sa nemožem pomestiť do svojho tela....tlačí ma to zdolu aj zhora......a to nehovorím o boku pod rebrami.....to bude asi slon...... :angry: dneska máme celý den rušno, začalo to digestorom a odvtedy nie a nie sa ukludniť...... :angry: ale hádam budeme aspon v noci dobre spať....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už si vylož nožky a oddychuj :wink:
pekný večer, zajtra som tu ako na koni :wink:
31. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 pa pa ...aj tebe pekný večer :slight_smile:
@denisenko a čo to,čo to?....čo bolo s digestorom...a pokračovanie ďalej :confused: ..nestraš
31. jan 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem volať mužovi....si na ňom vybijem bolesť :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 na mužovi??? a prečo???... :confused: :grinning: ...digestor je u nás spúšťač pohybov číslo jedna...a vlastne všetky spotrebiče, ktoré sú hlučné...digestor vedie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nehovorím o vlaku, ktorým cestujeme.....som úplne zbitá....zvnútra..... :grinning:
31. jan 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 dufam, že nebudeš tak zajtra na koni, ako funguje posledný týžden....... :angry: :angry: :angry:
31. jan 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné chápem :slight_smile: ..všetko hlučné burcuje drobčeka k akrobatickým výkonom :slight_smile: dobre som to pochopila? :wink:
@denisenko na mužovi,lebo som nervná od tej bolesti....tak nebudem bľačať na deti :grinning: ......aaaaale,ani na mužovi som sa nevyventilovala...ma tak pekne poľutoval :dizzy_face: ...akurát mal poznámku ohľadom otvorenia fľaše :grinning: vraj je škoda tej pálenky :grinning: to nech ju radšej vypijem,aby z nej bol nejaký úžitok :grinning: :wink:
31. jan 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no ved dezinfikovať....vypiť.... :grinning: :grinning: joj, ja som dnes dostala chuť na vodku s džúsom...to mávam tak raz do roka.....ale dnes by som si veru dala..... :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok