• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@denisenko tak si hrkni so mnou :grinning: :grinning: :grinning: .....ja hrknem pol flaše...ale ty len tak na špičku jazyka :grinning: a @jacka ty hrkni fernetík...tak na zdravie :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 na zdravie.... :grinning: :grinning: :grinning: ja nemožem ani na špičku jazyka....nemám doma vodku..... :grinning: :grinning: :grinning: tak si dám pohár vody...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo sa úplne vyto..... a dám si pohárik červeného......fuj, mlsný jazyk dneska mám.... :grinning:
31. jan 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nejaká si nerozhodná :grinning: ....tak ja si hrknem aj za teba :grinning: ....tak na teba :wink: :grinning:
31. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ked som už v nálade tak si hrknem aj za jacku,letty,utku,lenninku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na zdravíííííčko............ruka hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 na zdravie..... :grinning: :grinning: :grinning: len si daj...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že nerozhodná...rozhodnutá som, ale vypi, ked nie je..... :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 a bude ti stačiť ta polovica fľaše???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked chceš piť za všetky........ :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko otvorím ďalšiu :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....sa máááš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 jáj, vidíš, zabudla som...vám je, ked máte doma supermarket....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ešte ho nemáme....až zajtra ho dovezú :wink: aaaale to len potom sa mi bude sveta žiť :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ahá...no to hej, bude mať aj vlastnú pekáren? ved daj nejaký link, nech kuknem, na čom baby fičia.... :wink:
31. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja sa lúčim...dobrúúúúúú nocku :slight_smile:
31. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a teraz sa má kto v tom vyznať???? ...škoda, že nemá aj pekáren, nemusela by si do obchodu ani na teplé rožky.... :grinning: dobrú nocku...už sme popili, tak hádam pojdeme aj spať.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 hm..babula dobre vybrala..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže dnešné rodičko? Zbytočne zabitý čas...Nič nové, len, že chcú zase prachy za ZRPŠ+čistiareň...
Riaditeľka škôlky je taká och...ani neviem, ako ju nazvať. Zvláštna to osoba. A boli tam ja učky zo škôl-z dvoch ZŠ. Ale my sme rozhodnutí, kam Vikiho dáme. Aj keď tá druhá má vlastnú plaváreň...
Tak dobrú noc.
31. jan 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budííííííííček :grinning: ....baby ja som k.o. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: celučičkú noc som ani oka nezažmúrila od bolesti..aaaaaaauuu....len čumím na hodinky,kedy už bude osem,aby som šla k zubárke :confounded: .........ja už ani neviem,či som hladná,opitá,unavená,oťapená od liekov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...či všetko dokopy...hrozne mi je....
som si uvarila kávu /neviem či je to dobrý nápad,ale horšie to už byť nemôže/ a aspoň koňoša prečítam...ešte aj v tej blbej telke celú noc dávali samé somariny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2012 o 05:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo ešte???....Sabka začala kašlať :frowning2: .....a až teraz som si spomenula,že dnes je streda a zubárka začína o 10tej :confounded:
1. feb 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink: trochu neskoro, najskor školka, potom nákup...niečo popratať a teraz čakám kým sa rozmrazí makrela, tak trochu počítam...... :wink:
@utka čistiaren???????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@aninka29 a to Ta bolí iný zubok, či ten vytrhnutý???? Ti nezávidím, ja neznášam svoje zuby....a bolesti...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aj si Sabke niečo dala???
1. feb 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky moje, včera večer som tak odpadla do postele, že ked v noci prišiel Nisko, že ide cikať, tak som ani oko neotvorila....inač ho vždy potom idem zakryť, ale jednoducho som sa nemohla premocť vstať.....až potom neskor, mi to nedalo, že idem pozrieť, či sa zas odkopal....a on chudatko ani nedošiel do postele, zaspal na pol ceste... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moje zlatko to sa mu ako podarilo..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...unavená si teda poriadne...
1. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no pekne....a teba nič nechytá?.....dávaš niečo Sabke?
1. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dufam že ťa nevidel ked si to vypluvala..........ale Samko si zvykol na dietu on ju má od mala,nie?.......ja som dnes preosieval muku....lebo Maťko sa v kuse sťažuje že mu vadí rasca...tak som zvedavá čo bude vymýšlať teraz....
1. feb 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no to tak, aby ma ešte videl.....jasné, že som povedala, že je super..... :grinning: Samko to má od roka a pol...tak ako Peťko...tuším.... :wink: jáj, žienky moje....makrelka na masle upečená, ešte opečiem zemiaky a možem slintať nad tanierom, nie len nad klávesnicou..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ten spánok bol asi dodatok po plávaní....ani on už nevládal..... :wink:
1. feb 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sťahujem vláčika Tomáša.....nech sa mladý pán poteší...... :dizzy_face:
1. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
to bol nápad robiť pizzovníky pri matkovi a ešte z kila múky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 :frowning2: držkaj sa
1. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Ked sa narodí simonko o den skor, ako más termín, oslavujeme spolu :dizzy_face:
1. feb 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 vážne?????tak mu skús na dialku dohovoriť.... :grinning:
1. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok