• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
idem...povinnosti volajúúúú :wink:
2. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no v podstate večerala....pred hodkou zjedla jogurt a croisant....
2. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sa vyhladoval pri tom plávaní.........a teraz čo večeria? :slight_smile:
2. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ja .....len tak....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby sa Denisko čudoval, mamí, čo baby píšu, ked sa smeješ??????
@aninka29 Nisko fajn....som sa rozprávala so šefom, tak vravel, že ked prekoná to, že strčiť hlavu pod vodu je úplne normálne, tak bude plavec hned....ale inak pláva s krídelkami, ale nohy fungujú jak originál.......tak už je dobre...... :dizzy_face: má tam o rok mladšieho kámoša, tak s nimi moc nenacvičia, lebo oni sa chcú len hrať....dneska hrali vodne polo....... :grinning:
2. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 veru, vyhladol.....ešte do seba naládoval rajčinovú polievku, ale tak zahustenú rezancami, že skor nudle s omáčkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom perník....a večeriať bude asi svoj milovaný rohlík so šunkou a mlieko....neviem...musím sa spýtať....... :wink:
2. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko heeej,on sa ťa tak pýta? :slight_smile: ...ved neva,že sa hrajú...ved to musí byť aj o zábave,že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aha...takže ešte nasleduje druhá večera???...no super...... :slight_smile: :slight_smile: a kam to Nisko dáva?
2. feb 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem volať mužovi....sa zase poteší,kolko prašulov som vysolila za auto :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no, to ho asi moc nepotešíš...bolo to vela???? :confused: ...Denisko ked vidí ikonku modrého koníka, tak je hned zvedavý...mamí, čo píšeš babám...alebo čo baby hovorili??????zvedavec..... :slight_smile: nakoniec už zmestil len šálku mlieka.....a dáva to...presne viem kam.....ja tomu hovorím, že zas si upchal záchod...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no super.....dieťa navečerané, zuby umyté, rozprávka prečítana....dávam mu 5 minút a je tvrdý...... :grinning: a tuším aj ja...ale tak o 10 minút neskor..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý :slight_smile: o taký rok tu už bude šmírovať a čítať,čo o ňom píšeš :wink: :slight_smile:
nooo dosť...ale tak manža to očakával...však nič nie je zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sme s manžom len tak kuk na nejakú dovolenočku,ale ostala som v úžase...čakala som,že to bude lacnejšie,kebyže si zakúpime teraz....ale vychádzalo nám to narovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......takže nič
idem sa aj ja ospršiť a šup pred telku zadrichmať
dobrúúú nocku :pensive: :slight_smile:
2. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 a kam na dovolenku????..... :confused: :dizzy_face: ..jáj, idem aj ja...dobrú nocku.....dnes som fakt nejako KO :pensive:
2. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Na cvičení bolo super. Už len čakám, kedy mi odídu kolená a kríže. Ale ináč pohoda.Ani som nezamrzla cestou domov.
@denisenko tak to Denisko pekne spapá...to ja nepoznám.
Ach veru, vrátiť ten čas, aspoň 10 rokov. No čo už, taký je život :confounded:
2. feb 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko..... :wink: užívame si volno....vstali sme o 5.15...podaktorí..... :grinning: :grinning: :grinning: a podaktorí o 4-tej robili diskotéku :grinning: :grinning: :grinning: ....čo už, hádam cez obed si podriememe...... :angry: inak, žaba na okne hlási...-22 :wink:
3. feb 2012 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Denisko sa tak pekne naje len po plávaní...alebo lyžovaní.....inak je to o ničom.... :pensive:
3. feb 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko fakt teplo.....aj u nás.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som chcela Maťka nechať doma...a vytiahol na mna všetky argumenty čo som mu ja vravela ked tam nechcel...takže smola......už je tam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................... :wink:
idem variť.....
3. feb 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aký sú mudrlanti...tí naši.....aj proti mne vždy všetko použije, čo poviem ja, ked ma naštve.... :grinning: my sme horkoťažko doranajkovali.. :angry: :angry: :angry: napalili sme dalších 12 častí, čo sme včera stiahli a už sme vyskúšali....idú všetky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda aspon začiatky...tak stvrdneme celý den pred telkou..... :grinning: :grinning: :grinning: čo ideš variť? dnes musím aj ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi hráškovú polievku...alebo zemiaky na kyslo.....a Niskovi konečne palacinky...... :dizzy_face:
3. feb 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja hráškovu varím........a druhé.....asi zapečiem cestoviny....alebo neviem čo :pensive:
3. feb 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja nad tým hráškom rozmýšlam....Denisko to lubi...ale mna zas ked z toho nafúkne, tak mám o bolenie bruška postarané...... :pensive:
3. feb 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: tu sa už varí :slight_smile: ja sa zatial preberám.....detičky ešte spinkajú,tak si v klude možem vypiť kafíčko :dizzy_face:
3. feb 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 šťastná to žena...deti spia..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aké ty máš dobré detičky..nevymeniš? :wink: :slight_smile:
3. feb 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nerobí ti dobre hrášok??...aj moje deti ju lubia....a napokon som sa rozhodla l že spravím cestoviny s omáčkou ....syrovou
3. feb 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko toho sa mi asi nedožijeme :wink:
3. feb 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi volal muž že je v školke málo detí.......bodaj by nie.....každe dieťa je rado doma...len to moje je divné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. feb 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby....ved za chvílu sú hore...tak sa tešte so mnou,že môžem chvílu poleňošiť :slight_smile:
@jacka ty už máš určite časť obeda uvarený,že :slight_smile: a to ja dumkám čo na raňajky
3. feb 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 už len polievku dovarím a pre nás lepkáčov cestoviny
ty ideš čo variť?
3. feb 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka za normálych okolnosti hrášok možem...ale teraz...nie a nie sa pomestiť všetko vo vnútri.... :grinning: aj ja si spravím cestoviny so syrovou omáčkou.... :wink: telepatia..... :grinning: :grinning: :grinning: vy ste nemuseli dopredu nahlasovať, čí príde alebo nie? :confused:
@aninka29 len si polenoš......my ti budeme tichučko závidieť...v dobrom..... :dizzy_face:
3. feb 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neviem ešte čo...polievku ešte máme....snád urobím dukátové buchtičky :slight_smile: mám v mrazáku plnú kopu buchtičiek,svokra piekla pre celý regiment...... a mám to vybavené :slight_smile:
3. feb 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte?......nezamrzli ste v tých mrazoch??........u nás je príjemných - 20,8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................
3. feb 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok