• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@denisenko ......neblázni.......stále ťa trápia tie kĺby, že jo? :frowning2: ...........vydrž, už to máš zapár a potom sa to popraví......
3. feb 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no to dúfam...sa tam bojím ísť :sweat_smile: ...od pol jednej a asi do šiestej....alebo do pol....neviem presne.....

Peťko si ide zjesť obed....už si tretí krát pýta duplu........ale sa musím pochváliť...omáčka sa mi vydarila.......len to tak vyzerá že ja budem jesť cestoviny s vajcom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pravidelne...čo si... :grinning: :grinning: :grinning: to len on chce zistiť, kolko približne spálime za zimu.... :angry: my máme aj krb, ale v tom ja mám zakázané kúriť, takže nič..... :grinning: inak plyn....lenže tu je dosť malá plocha, takže častejšie mám radiátori studené ako teplé...tu sa to fajn drží.... :grinning: a teraz mi tu praží cez balkonové dvere, tak tu bude teplo do obeda.....a kotol sa mi nespustí..... :slight_smile: elektrické je strašne drahé, že?
3. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už čakám 15 rokov, že sa to zlepší....myslíš že po porode to bude lepšie??????? :grinning: :grinning: :grinning: moj muž mi slubil, že mi našetrí na umelý klb...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pekne že mu chutí....aspon niekomu :slight_smile:
3. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my elektrinou minimálne....teraz ked sú takéto zimy...tak ráno...inak.....skoro vobec...a ked sme nie doma...že ideme k strige......aj tak máme nedoplatky.....a to mesačne platíme 11Oe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja neviem kde to ide :pensive:
3. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru ...to beriem od Peťka ako pochvalu :dizzy_face:
to už máš tak dlho problémy s klbami?:.....to prišlo len tak alebo si mala úraz?
3. feb 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sa mi nechce ísť do tej zimy....ale vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...aha..to som nevedela, že ťa to dlhšie trápi :frowning2: ...........aj si to už nejako riešila?:...

@jacka...to poteší keď sa drobec tak dobre napapká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...aj my máme elektriku na kúrenie, ale tiež používame minimálne, len v prechodných obdobiach aby sme sa trošku vyhriali izby.....
3. feb 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...a nejdete trošku neskôr?:...
@jacka aj my sa asi pojdeme prejsť...ked dovarím...predsa len vyhral hrášok..... :dizzy_face: ...ja mám problémy od 17-tich rokov, mám skolizou a to všetko je z toho...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@leninka75 so Simkou,ale nejdem....doka vravela,že uvidím kedy prídem,či v piatok,ked jej bude lepšie,alebo až v pondelok...a kašle ešte,tak pôjdem až v pondelok.. ešte má atb na víkend...tak snád do pondelka aj ten kašel prejde
@leninka75 veru fučí vetrisko....teraz len taký "mierny"...ale v noci to bola katastrofa
@jacka ja keby som umývala dlážku každú hodku,aj tak by to nebolo vidieť,že je čistá :grinning: ale som šťaastná prešťastná,lebo som sa konečne zbavila toho "filmu" na podlahe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne sa mi opäť leskne
3. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj by som šla...ale do 11 musíme byť doma...najesť sa.....a spinkať.....to mi trvá večne...sa musí vyrevať.....neviem čo mu je poslednou dobou
3. feb 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to máme skoro rovnaký obed.......
no pekne.........to chodíš aj na kontroly?....aj ti niečo davaju na chrbát......
to je z chrbtice nie?....
3. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a čím si to dala dolu? :confused:
@jacka kontroly?...poviem ti pravdu, po niekolkých rokoch som to vzdala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: väčšina naších milých ortopedov neuznajú choroby chrbtice v mladom veku...na to majú nárok len starí ludia, no nie????? :pensive: :pensive: :pensive: smutné, ale je to tak...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: zatial som sa stým naučila žiť, dá sa.....aj na bolesti si človek zvykne, ako na každodenné umývanie zubov........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..sabka sa zatiaľ drží??:...veru aj mňa zaujíma aký prostriedok si použila na podlahy.....

@denisenko......a nejaké vitamíny??....

@jacka ..tak sa riadne oblečte....
3. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............smutné........teraz ti čo na to vravia ked si tehotná?..........juj..nezávidím ti....a neviem či sa dá na bolesť zvyknuť :frowning2:
3. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Peťko je už vonku...ten sa ledva hýba...idem aj ja....ak nezmrzneme tak sme o chvilu späť.....dufam že bez kriku :frowning2:
3. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko smutné :frowning2: a ty sa tráp až do staroby :frowning2: :angry:
@denisenko dala som to dolu tak,že každý deň som asi 10x pretierala len čistou vodou ...a potom som si kúpila prípravok Alex 2v1 a po nejakých dvoch zmytiach je konečne perfektná :dizzy_face:
3. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Sabka....sem tam zakašle....dávam jej pre istotu sirup...ale inak je v pohode
3. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka druhe DVD na svete.... :grinning: ideme aj my...,musím kupiť fixku, čím to popíšem..... :grinning: :grinning: :grinning: žaba ukazuje -13.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prežijem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 šikulka....tolko námahy s jednou podlahou..... :grinning:
3. feb 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nestíham...pomooooc....pečiem palacinky a stále mi niekam miznú....... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko už zbaštil tretiu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bud rada.....chutia :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je 17 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ale na slniečku je super :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
3. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako si to chytro stiahla....Nisko da nedá za nič :dizzy_face:
3. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zjedol 4...hádam má dosť.... :grinning: 17...plus?????? :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bodaj by :sunglasses: :sunglasses: ---......................fíha to si riadne pomaškrtil.....ešte sa mu zmestí polievka? :slight_smile:
3. feb 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka noooo......polievka bude asi musieť počkať..... :grinning: ale vy máte nejako zimšie ako my..... :unamused:
3. feb 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko na večeru?? :slight_smile: ............celkovo je tu vždy chladnejšie.....a v lete velmi teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....aj tak zbožnujem peknu jar :slight_smile: .........nechceš meniť? :wink:
3. feb 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na večeru...asi nie....skor, ked sa vyspíme..... :grinning: v lete velmi teplo???? taká súkromná otázka...kde to vlastne bývate?????ked nechceš, nemusíš...ale zvedavá som.... :slight_smile:
3. feb 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok