• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@denisenko vy idete spať?:..teda teba pochopím....ale Nisko ti zaspí?.....to čo máte všetky za deti???
narastie ti dlhý nos :slight_smile: :wink:
3. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru, spíííííme...teda dúfam, lebo sa už len vála po gauči a nevie čo so sebou.....celý týžden si poriadne nepospí, tak cez volno dobieha..... :dizzy_face: ...dlhý nos.....? ved som není Pinokio....... :grinning: :grinning: :grinning: skor budem skoro stará..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko som nechcela byť drzá :grinning: :grinning: :grinning:
aspon si trošku oddýchne.... :slight_smile: .......a pozeral Tomáša?
3. feb 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej, jedno DVD nám polovica nejde...tak som včera sťahovala s inou príponou....na jednom má 11 častí, tie sme dopozerali...teraz má druhé, tam som stiahla 12 častí.....a pomaly sťahujem na tretie.....dalších 12 častí.... :grinning: hádam 3 budú stačiť.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa celý zatomášuje.... :slight_smile: ... :wink: :wink: ..........hlavne že má čo pozerať.....ty sa teda riadne nasťahuješ?.... :slight_smile: a kuk aj iné rozprávky okrem Tomáša?
3. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej, aj iné.... :wink: ale vraví, že 3 asi stačiť nebudú...ešte by si prosil požiarnika Sama a Mickeyho klubík a......všetko možné....a mama rob si poznámky...čo ide, čo už máme, čo ešte nie, a podobne...už som sa obložila papierik mi..... :grinning:
3. feb 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, kukám...dnes mi preskočilo...že 33 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a Sid dieťa vedy.....mne s tým Maťko uši píli......ale Sama kuk obaja.......aj Mickey..............len pekne sťahuj....čoby si pre neho neurobila
3. feb 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ho skusiť uložiť..už sa teším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Sid dieťa vedy??? to nepoznám..... :confused: veru, nasťahujem a bude aj pre druhé..... :grinning: :wink: ...moj už oblieka pyžamo.....tak uvidíme, čo sa bude diať...... :angry: ..ma tu vytočil....počúral sa...že on nestihol prísť na wc.....tak som ho rovno poslala do pyžama a do postele..... :confounded: :confounded: :confounded:
3. feb 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
všetko čo som mala som pobehala :slight_smile: ...som šla aj mrk k doktorke,ale hned som sa aj otočila...preplnená čakáreň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem chystať obed pre zlobrov.....Sabka ma vymkla :angry: :angry: :angry: tak mala prednášku :angry: :grinning:
3. feb 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 vymkla?????
3. feb 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Konečne som vás dočítala, ste sa teda rozpísali. My ešte máme brokoličkovú polievočku a robím francúzske zemiaky...Ste ma navnadili. Už ani neviem, ktorá ste ich tento týždeň varila :wink:.
Po včerajšom cvičení som celkom v pohode. Len ma bolí hlava :frowning2:.
@leninka vitaj!
@denisenko 33, sa ti to teda kráti.
@jacka držím päste, dúfam, že sa podarí Peťka uspať čo najskôr.
@aninka aký sirup dávaš Sabke? Simonka už dúfam neteplotuje...
3. feb 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vymkla....som šla vonku vyhodiť vrece so so smetím...ja chodievam zozadu,cez balkonové dvere..a ked som sa vrátila,tak bolo zamknuté.....Sabka tam stojí a kuká na mňa...jej vravím nech ide pre Simonku,nech mi otvorí.....tak vraví "nejdem" :angry: ...tak som utekala dole k našim,ešte dobre,že tam mám odložené náhradné klúče pre istotu......a odomkla som si spredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bola prednáška s revom :angry:
@utka zatial jej dávam calciový sirup,ale na víkend jej dám solmucol......mňa bolela hlava v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a francuzáky som robila ja :wink: :slight_smile:
3. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka a Viki ako?ešte kašle?.........Simi už neteplotuje chválabohu :slight_smile: len ten kašel desný :unamused:
3. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ešte kašle, ale zdá sa mi, že už je to lepšie...Ale zase ho bolí kolienko :frowning2:...
Tak Sabinka je teda riadny zbojník... :sweat_smile:
3. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to teda je zbojník:angry: :angry: :grinning: ...chjoooj...no čo to môže byť s tým kolienkom :unamused: :unamused: ....ale tak,ked mu nič nezistili,tak jedine z toho rastu...čii :confounded:
3. feb 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..dík :wink: ......super, že po takej prestávke nebolia svaly :slight_smile: ..už chceš zasa začať pravidelne?...hneď by som sa pridala :dizzy_face: ..zasa kolienko? :frowning2:...budeš ešte dávať ten sirup, tuším nurofen?...

@aninka29 ..mňa by teda riadne poty zaliali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale si šikovná, že myslíš na všetko :slight_smile: .......
3. feb 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule moja svokra je ani neviem ako ju pomenovať...dobehla, smrť v očiach a že aha isto mi poslali nejaký sexi časopis :grinning: ...držala v rukách striebornú obálku...a ťapa neprečítala si v rohu hrubými písmenami, že magnet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...na čo hneď tá moja svokra nemyslí, že sexi časopis :sweat_smile: ...som zvedavá koľko ich majú pod posteľou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 vieš čo...mňa ani nezalievali poty.....lebo bola doma Simka....ak by som náhodou nemala klúče u našich,tak by som trieskala do dverí,že Simi by prišla z detskej,a otvorila by mi :slight_smile: mne bolo strašne smiešno zo Sabky...stála nalepená na balkonových dverách,olizovala okno,a pučila si o to okno tváričku...no viete ako vyzerala :grinning: :grinning: :grinning: a ešte ked mi zapotila že nejde.........ale tak držala som sa....nahodila som kamennú tvár :angry: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
vy ale píšete ako žandárky :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mala včera upratovací den, manza bol doma, tak som makala, lebo pri matkovi sa nedá...tak ma včera vytočil, joj, všetko vyhadzuje a včera mi stiahol orchideu :angry: že nech sa nenudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
@aninka29 sabínka je podarená :sweat_smile:
@leninka75vitaaaj...tak aj vy máte zápis za sebou :dizzy_face: mali ste to riadne zaujímavé :wink:
3. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahooooj :slight_smile: ..asi sa Maťkovi zdá,že máš málo roboty,tak čo by ti ju nepridal :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: si jej mohla tvrdiť, že to iste svokor objednal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by mala druhú smrť v očiach :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 asi si presne to myslí, inak to nevidím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 super svokra :grinning: :grinning: :grinning: ......že vobec prišla.....s takou vecou
3. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 neviem, ale vraj z rastu nie, lebo to vraj bolieva prekolenie...
Skôr si myslím, či neprechladol na tom korčulovaní, či tam z toho nemá nejaký zápal :frowning2:...
@leninka75 zase som mu dala dnes Nurofen. No chcela by som začať pravidelne cvičiť, len neviem do kedy ma to bude držať :wink:... A máš podarenú svokru, by som asi :angry: ...
3. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 Peťulo ked ma zamkne tak aj otvorí....našťastie s tým problém nemám :slight_smile:
3. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .....to aj u nás je tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...stále behám za lolkou a upratujem čo rozhádzala..lebo ona si najradšej veci hádže pod nohy a potom na tom padá :angry: ......dnes niekam zašila kus makovníka a zatiaľ sa mi ho nepodarilo nájsť :grinning: .......nájdem ho až keď bude na ňom penicilín :grinning: ...ako choroba, už sú OK?
3. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a ty si sa nám kde tárala....dávno si nebola :slight_smile:
3. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok