Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
idem vykúpať tie moje prdlinky 🙂
jacka
3. feb 2012
ja by som ich.......... ]-( ]-( ]-( ................. ]-(
jacka
3. feb 2012
@aninka29 ..neviem ....nemalo by..ved mi nič nie je....len som strašne unavená.... :-|
denisenko
3. feb 2012
ahojte.... 🙂 my sme boli v Tescu...brrrr, taká kosná prechádzka.......zas mi primrzli mihalnice o šál....sakra, ja tam viac nejdem...... :-p a že v nedelu dve hodiny lyžovať .....ani párom koní ma tam nedotiahnu...... :-p :-p :-p ...pojde tatík, ked príde budúci týžden..... :-p
jacka
3. feb 2012
@denisenko ahoj x-)
denisenko
3. feb 2012
@jacka to tá zima ti asi "pridáva" energiu..... :-S :-p
denisenko
3. feb 2012
ja som pre istotu začala baliť tašku.....aspon čosi...ešte nie všetko, ale začať treba..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
3. feb 2012
@denisenko už.....len si nič nezabudni......
veru nepridáva...aj slniečko svieti.....aj nepomáha
denisenko
3. feb 2012
@jacka ved to...svieti a aj tak mám z toho depku... :-S ale nejako sa tuším rozfukalo a zajtra asi ani svietiť nebude.... :-x
jacka
3. feb 2012
@denisenko tu už poobede nesvietilo....zima riadna....bolo -12 okolo obeda..... :-p ..........ak bude zajtra vietor tak ma s ním švihne.....muž ide do roboty.....ma rovno odvezu 😃 😃 ]-(
inak som čítala ako dostane organizmus zabrať ked je dnu 22 a vyjde von a je tam -10.....a ja som vkuse vonku..... 😃 😃 :-p ..ale aspon je čerstvo 😉
aninka29
3. feb 2012
@jacka unavená som aj ja večne.....trvá, kým sa rozbehnem :-p :-p
@denisenko len sa pobal,čas sa kráti x-)
@jacka čo ti zase vyviedli chalani,že sa čertíš? 🙂
moje sú už vykúpané.....sa začali hádať,ktorá má na svojej strane viac peny..tak som ich zrušila a majú po pene 😃 😃 😃 ešte im nachystám papu a dovi dopo.................chjoj a budem musieť poriadne vyvetrať,lebo som im robila popcorn...a ja nenávidim tú arómu :-p :-p :-p
jacka
3. feb 2012
inak....Maťko sa priznal otcovi že pokazil kladivo....a zato že povedal pravdu....nedostal trest... =-) .. =-)
aninka29
3. feb 2012
baby a u nás severák hnusný fúka už neviem kolký deň.....a na večer sa furt tak rozfučí,že mám pocit,že nám bere strechu :-p :-p
jacka
3. feb 2012
@aninka29 vieš čo.,.ja už nemám slov na nich................... :-p ...sa tu šúchali na šuchačke...a zrazu rev.....dostali obaja....a nedaju furt pokoj....stále sú v sebe ]-( ]-( ]-(
jacka
3. feb 2012
@aninka29 nezávidím vám ten vetrisko.....to musí byť iný hnus :-p
jacka
3. feb 2012
@aninka29 mne aj ten rozbeh trvá večne :-p 😃 😃
jacka
3. feb 2012
no...a už sú povyzliekaný......... :-N
jacka
3. feb 2012
pojdem aj aj pochystať na kúpanie....čím skor pojdu spať tým lepšie pre....nich 😃 😃

muž sa mi tu vyhráža že kuk nejaku romatiku.......som ho hnde zrušila..že čo to je...😃
denisenko
3. feb 2012
@jacka to aj Denisko si zvykol, že všetko čo zle urobí, musí povedať tatinkovi sán a najlepšie hned...lebo ked mu to poviem ja, tak to má aj dosledky...... 😃 😃 😃 😃 zistil, na vlastnej koži..... 😃 😃 😃
@aninka29 to až tak fučí? si ho poslala pomaly aj k nám????? =-) =-) =-) =-) =-)
denisenko
3. feb 2012
@jacka ved ho nechaj...Valentín sa blíži.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@denisenko do Valentína daleko......... 😃 😃
asi na to aj Maťko prišiel....lebo ja som sa mu vyhrážala že nech sa teší ked príde domov.......a zistil že sa mu nič nestalo......bol v šoku..... 😉
denisenko
3. feb 2012
@jacka tak nejako... x-)
aninka29
3. feb 2012
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 nebola romantika včera...bude dnes x-) x-) x-) x-) x-) ..noooo nebud taká....chytro ulož detičky do hajan....a poteš manželíka x-) .tááák sa snaží,že romantikuš film x-) x-) x-)
@denisenko Simka ked sa má priznať tatikovi sama...tak ho odbije tým,že sa o tom nechce baviť,lebo sa hanbí...a ufujazdí preč od pc.............a tatik kým príde domov,tak sa aj dovtedy zabudne na všetko.............aaaale riešim ju ja
aninka29
3. feb 2012
@aninka29 tatik na nich ani nejak nenakričí......dosť,že nie je s nimi 😞 tak to by bolo,keby na nich za tých pár dní čo je doma kričal :-| na to som tu ja 😃
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 no, to máme aj my....zdrhnem od PC....ale som mu nadudala do uší, že ked to poviem ja, tak to bude horšie....už ani neviem, čím všetkým som ho nastrašila.... 😃 😃 😃 😃 ale zabralo...... 😃 😃 😃 😃 teraz príde a hned: tatinko, vieš ja som hneval maminku......... 😃 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
idem volať môjmu prechorému 😉
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 hej??? aj u vás to tak funguje???? Denisko, posluchni, lebo zavolám maminku.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 len ho dobre polutuj....hned vyzdravie... 😃 😃 😃
aninka29
3. feb 2012
@denisenko veru aj u nás je to tak 😉 🙂
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 mamy..strašidlá.... 😃 😃 😃 😃 😃 joj, už je konečne v posteli.... x-)