• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@utka nezmrzli sme..... :wink: joj, ako fajn....ja som bola dve hodiny v bufete a malý sa lyžoval.....malý vlek nešiel, tak zlyžovali aj stredný..... :slight_smile: ale zlatý...obluky robiť, to netreba, najlepšie strmákom dolu napriamo a tesne pri maminej nohe zabrzdiť...šikulka moja..... :grinning: a ked som sa ho pýtala, či mu nie je zima...že nieeee..on by ešte ostal..... :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to kto išiel na potok???? velký alebo malý????? sakra..... :confounded: ..aby ti ešte neochoreli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dala som ešte Niska na hodinku pospať......som zvedavá, zas ho budem budiť, tak bude do mna hádzať vankúše.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hmmm....zdochol pes???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak idem po dvoch hodinách budiť moje dieťa a on sa na mna oboril, že čo ho nenechám, ved spí len 5 minút.....vtipálek..... :grinning: :grinning: som ho nahnala do vane, nech sa aj ja dostanem k počítaču......sme traja a máme dva....mááááálo..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som sa dopracovala......posielam si správy sama sebe..... :angry: :angry: :angry:
5. feb 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk..
5. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko šiel s mužom..takže všetky tri deti ...............maličký sa okupal...... :frowning2: ,....no dúfam že nebude :pensive: :pensive: :pensive:
5. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Nisko je prefektný......... :dizzy_face: ...dobré hlášky ...to kde berie :wink:
a teraz ako zo spaním?....zaspí aj večer :slight_smile:
5. feb 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak super šikovný manželík...
@denisenko tak to lyžovanie ho muselo riadne unaviť...
5. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tri deti.....aké výstižné.... :grinning: inak, som nad tým rozmýšlala...tak mate asi fakt teplejšie, ked bol taký slabý lad..... :unamused: som kupala Deniska a kukám,že už sa mi začal zaokruhlovať...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
@jacka ...nechcem provokovať.....už spí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..on dospáva celý školkársky týžden cez víkend ...ale ráno vždy vstáva okolo pol šiestej..... :angry:
@utka to neviem, on sa nesťažuje na únavu, len na to, že ked ho prezujem do snehul má otlačené pätičky z lyžiarok.....nie sú malé, len ho otláčajú...predsa len je to tvrdý plast.....asi budem musieť kúpiť nejaké iné :pensive:
5. feb 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maminky, lúčim sa.... :slight_smile: úplnou náhodou som sa dostala na taký príspevok, až mi slzy vybehli...... :pensive: :pensive: :pensive: vyšiel Denisko z postele, že mami, čo tam čítaš????...radšej to vypni, aj televízor a chod spinkať..... :pensive: ...niekedy má viac rozumu ako jeho mama... :wink: tak poslúchnem dobrú radu...dobrú nocku...... :dizzy_face:
5. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja som to myslela tak s tou únavou, že sa mu nechcelo vstávať. Nečítaj somarinky...
Dobrú noc!
5. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...veru, už nebudem.... :wink: pekné sny..... :dizzy_face:
5. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko -----...Nisko nemá chybu...ako ťa pekne sfúkol :dizzy_face: :dizzy_face:
ja ten lad nechápem....deti sa dam korčulovali....prešli celý potok.....a Peťka sa tam vymočil.........potom tam ostal ešte muž s Maťkom a prišli.....suchý.............................ty máš zázračné dieťa ked ti takto pekne spinká....príde zo školy a pojde rovno do hajan :dizzy_face:
6. feb 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ved to kde sa deti vyberu bez dozoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ........ :grinning:
6. feb 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paráda...som bola vonku je tam -18........už mi to lezie hore krkom .............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam že aspon slniečko vyjde :sunglasses: :sunglasses:
6. feb 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budíííííček........... :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojček!!!...........
@jacka ............si tu sama kuvikáš :grinning: .......pridávam sa :slight_smile: ...............ráno som kukala iľka a že aj budúci týždeň tak kosno....brrrrrrr...už nech to skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
včera sme kúpili našej skoro školáčke písací stôl..sme chceli aj stoličku....ale tie čo sa nám páčili stáli viac ako stôl :sweat_smile: ...a 130 e nie som ochotná vycapiť za stoličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobré ránko!
Ešte si lebedíme v obyvačke pod paplónmi...Vikiho zase ráno bolelo kolienko :frowning2:
6. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a aký stolík ste kupili?.......
kuvikám.......a pojdeme sa poobliekať a trošku vymrznuť.........................to vážne...ešte buduci týdžden...a to takéto velké zimy,????......

@utka vám je dobre....... :slight_smile:
6. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......ju zasa??!! :frowning2: ..............ako to vyzerá so škôlkou, kedy pôjde?...

@jacka ..taký len obyč..v jisku bol zlacnený na 75 e....ale páči sa mi, že na jednej strane má skrinku a na druhej šuplíky, takže to hádam bude slečne stačiť na všetky školské veci...keď bude zložený odfotím..........každý pondelok kukám iľka, že už konečne zahlási teploty nad nulou a on stále, že mrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
6. feb 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :wink: my kuvikáme od pol šiestej...to je tak, ked pred deviatou večer sme už v posteli.... :slight_smile:
@leninka75 aký stolík ste kúpili???? ved sa poriadne pochvál.... :grinning: tie stoličky sú príšerne drahé....aj tie lacné....Deniskova vyšlo niečo okolo 5O...a teraz si predstavím dalších minimálne 50 len za školskú tašku...a tie zvyšné veci ...tak dokopy asi 100 :confused: :confused: :confused: :confused: ...pomooooooooc......... :pensive:
@utka ty si ešte na OČR?.....joj, niekedy by som si vymenila tých chalaniskov s tebou, nech si aj ja pospím aspon do siedmej..... :angry:
@jacka slniečko už svieti....ale aj tu je kosááááá........Peťko ako? dobre?...mne sa zdá, že po včerajšom mrazení asi Nisko začne sopliť... :angry: :angry: :angry: nejako sa rozkýchal.....dala som mu ten physiomer, tak uvidím.... :confounded:
no žienky, ide sa aj niečo robiť....vygooglim ako najlepšie zavarať mäso a idem pomaly niečo manželíkovi chystať do zásoby......budem variť celý týžden..... :pensive:
6. feb 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu nesvieti..pošli..... :sunglasses:.............aj Maťko soplíkuje........len dúfam že nebdue chorý.....ved sú zimy ked to berie.... :frowning2: ...........Peťko dobre..klop klop....nech sa nič neprivolá
ideš mužovi variť?......
6. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to je desné s tou zimou........všetkého vela škodí......tak rýchlo poskladajte...a šup foto :dizzy_face:
6. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja mám pocit že sa vyspíme len na dochodku..ak ho dožijeme
6. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, je normálne, že mi býva každý den zle ????teraz???...zas skončili ranajky ta tam..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. feb 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dochodok????? to čo je????? :sunglasses: ...slniečko ti pošlem, máme dosť...... :dizzy_face:
6. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....vieš čo ja počítam, že to bude asi aj viac ako 100 E na výstroj do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zabudla si na teplákovú súpravu, cvičky, botasky, prezúvky, farby a ešte kopec prkotín :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..práve som kukala stoličky a veru máš pravdu, taká celkom schopná okolo 50E :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale zasa lepšie ako 130 :angry: ........

@jacka...dávaš niečo maťkovi do nosíka?.....ako sa včera podaril zajko?
6. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ty čo už snívaš o dôchodku?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....veď my nebudeme vedieť čo to je, z roboty rovno ta tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..ja neviem, ale asi to nie je normálne :frowning2:
6. feb 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok