Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. jún 2009

tu neprší....a ani nemusí...v noci bola burka tak stačí 🙂

jacka
7. jún 2009

som maličkemu poslala bulharský šalát...tak som zvedava čo na to povie 😀

jacka
7. jún 2009

halooooooooooooooooo 😝

aninka29
7. jún 2009

jééééj jacka 😉 teším sa s tebou 😀 ...........keď máš takú suprovú náladičku,tak by to ešte chcelo jednu fotečku 😉

mňam,bulharský šalát 🙂

aninka29
7. jún 2009

my sme sa už okupkali 🙂
a som trochu nervná,lebo volal inštruktor, že v utorok je ten kurz prvej pomoci 😒 ....a ako naschvál manža nie je doma 😠 som to vedela 😝 .........boooooooooooože hniť tam osem hodín 😝 😝 😝 a začína sa to ráno o osmej 😢 veď my vtedy vstávame 😠 ..............no nič,mama si bude musieť vziať volno 😒

u nás prší nenormálne 😝

utka
7. jún 2009

U nás neprší a dúfam, že ani nebude. Chlapov už mám domka, len ešte šli na letisko po jednych známych...
aninka, neboj, nebudete to mať osem hodín...
jacka, tak super, že sa ti konečne splnilo tvoje prianie a bola si v meste...predpokladám, že v BB 😉.

aninka29
7. jún 2009

utka si ma potešila 🙂 ja tam aj tak zaspím ☹ pre mňa to bude nekonečno 😠 ..... a ešte tak dlho bez malej ☹ ,už teraz som z toho nervná.Ja neviem ako zvládnem pobyt v porodnici 😖 ...........si neviem predstaviť byť bez Simonky 😢

aninka29
7. jún 2009

ja som taká šišina 😖 ..............si ma nevšímajte 😉

utka
7. jún 2009

aninka, ani ja som si nevedela predstaviť byť bez Vikiho, ale v pohode 😉. Len vyskúšaj a zapáči sa ti to 😀

aninka29
7. jún 2009

utka,ja keď som chodila na teoriu na dve hodiny,tak som sa nevedela dočkať kedy to skončí 😖 .....veď nejak bude 😉

siwike25
autor
7. jún 2009

Awojky herečky.Boly sme pozriet tigre,suuuuuuuu kraaaaaaaaaaasne a Simonkovi sa velmy p 😀 😀 😀 ačilo.Neskor hodim fotky na fb.Bééééééé béééééééé moj syn už spinka, 😀 😀 😀 .Daaaaaaaavno tak skoro nezaspinkal ale bol strašne unaveni z našho dnešneho vyletovania sa .Krasny dnik smer si spravily.A vy čo ste robkali??? 😀

jacka
7. jún 2009

tak ja som taká ista ako aninka...fakt budem revat ked budem v nemocke....a MAtko bude bezomna 😝 😢

tak som potom aj ja šiši...a nevšímajte si ma... 😵 🤐

Matko už haja...aspon to bolo na niečo dobre....teda ani neviem čo idem teraz robit.. 😀 😀 ..asi v klude kuk tv 😀 😀

dobru noc.... 😔

aninka29
7. jún 2009

jacka ja som taká rada, že nie som sama šišina 😀 😀 😀

siwi my sme boli domka celý deň 😖 ..........ale vy ste mali super deň 😉

idem off,musím sa učiť 😝 .......sa mi nechce 😒

dobrú noc žienky 😵

siwike25
autor
7. jún 2009

Fotky su už tam.dobruuuuuuuuuu noc herečky 😀 😀

utka
7. jún 2009

Dobrú tehuľky 😉...
siwi, super fotky...aj my sa tam musíme niekedy vybrať...

leninka75
8. jún 2009

Ránečko!!!!..........jacka, ahoj!!! 🙂 🙂 ........to čo bolo??.......sme boli na druhej strane!!!!! 😠

jacka
8. jún 2009

dobre ránko.....ahoj leni 🙂

jacka
8. jún 2009

moje dieta ma vytáča hned od rána 😠 ..to bude zase den 😝

aninka29
8. jún 2009

dobré ráno 🙂

moje ešte spííííííííííííííííííííí 😉

aninka29
8. jún 2009

jacka a čo Maťko robí, že si 😠 ?

jacka
8. jún 2009

aninka....hned z rána vysypal pukance...a to tu mame v celom dome len jeden menší koberec....a rovno nan...aj rožok si sám natieral...že ja sám...a je celý od masla....slamkou bublinkuje kakao...mám pokračovat 😝

aninka29
8. jún 2009

🙂 🙂 🙂
jacka nemusíš 🙂 🙂 🙂

aninka29
8. jún 2009

ja som zvedavá čo dnes vymyslí moja krásavica 😉 ...včera bola celkom dobručká,akurát tie jej hlášky 😕 .......som jej povedala, nech po sebe poupratuje hračky,lebo ideme von a ona povie takým tónom,až mi bolo smiešno z tohože "jooooooooooooooooooj,už zase.Ja sa už nikdy nebudem hlať" 😕 😀

jacka
8. jún 2009

a vy ešte spinkáte 😔

aninka29
8. jún 2009

ešte spinká 🙂 ...ale mohla by sa už zobudiť,lebo potrebujem ísť do obchodu 😒

jacka
8. jún 2009

ty ideš dnes k dr.?že?..tak držim pačeky 😉

len ju nechaj vybuvat.....

a čo maželík..dorazil cely do ciela 😵

aninka29
8. jún 2009

no ešte nevolal,ale dúfam, že áno 🙂 ...včera v noci sa nalodili a potom ešte mali prestupovať na lietadlo 😒

idem chystať raňajky......som hladnáááááááááááááááááá

leninka75
8. jún 2009

konečne som to všetko prečítala!!!! 😀 ......jacka, a čo ešte Matejko??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
8. jún 2009

už je hore prdlinka 😵 😵 😵 ...........ideme papať 🙂

jacka
8. jún 2009

si rob srandu..leninka 😠 😠 ..ale už máme uraz..narazil noštekom do dverí..tak tiekla krvička...aspon skrotol 😀

leni a ty máš niečo nove.....

dobru chut..aninka 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre