• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko ..teba vyjedá simonko :grinning: :grinning: :grinning: .......pokiaľ som zohriala polievku Lolka mi stihla vyhádzať skrinku s hrncami a už začínala sťahovať veci z linky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......pri tomto decku aby som mala oči všade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...robí už jarné upratovanie..... :grinning: alebo si jej mala dať ten obed skor....takto si pripraví aj sama..... :grinning: :grinning: ...čo bude čakať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a čo je s aninkou??? :confused: ...zvyčajne tu býva ....
6. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko práve som jej dala frčku do nosa a ten blažený úsmev :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pekne......takže v skratke??
6. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....už ste vyvetraní :slight_smile: ..........aaaale rozoberali sme školské tašky.......
6. feb 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo v skratke????? školská taška, stolička k stolíku a kde je aninka.....zabudla som na niečo???? :grinning:
6. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....grckala si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto vyzerám už po obede.... :grinning: ......som sa "vyžrala" cez sviatky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...to už som dávno dobehla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko školské tašky???:.čo ste zistili...či sa vám musím prečítať?
6. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko krásne brušinko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........aj s maminou :slight_smile:
6. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..teda deni, takto bezhlavo všetko hltať a potom mať také banderko :grinning: :grinning: :grinning: ..neviem, neviem, mala by si so sebou niečo robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....no dievčatá to majú prekuknuté a tašky Topgal budú asi to pravé orechové pre našich drobcov :slight_smile: .....vy ako vonku?...žiadny preborený potok? :wink:
6. feb 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nie...ja dávam bacha.............a vonku kosa....ako v ruskom filme...slnko nikde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aha...takže musím pokukať také tašky.... :wink:
6. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 si poklad..... :dizzy_face:
6. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru, vybrali sme topgal..... :slight_smile: ale určite nebudem kupovať tu klasicku prvačikovskú...radšej na viac rokov, aspon na 3 :grinning:
@leninka75 ....to tak dopadne, ked človek nevie, na čo má chuť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale do plaviek isto zhodím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to vieš len kopnúť!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: včera sme sa nejak zabudli u švagrinej,a ostali sme tam spať :slight_smile: .....teraz sme sa vrátili domkov z nákupu...a utekáme k mudre na kontrolu............
6. feb 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tie tašky sa daju kúpIť aj v normálnom obchode....či len cez net?
6. feb 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len aby ju ako prváčik nezničil :slight_smile:
6. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nejaké ste rozlietané.....a Simka nie je v školke?
6. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..asi dajú lebo nisko ju už niekde skúšal.......
6. feb 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dohováram liluši a ona mi na to, že nerozumie čo jej hovorím, lebo ževraj hovorím po maďarsky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: ....a potom, že vychovávaj decko :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj som si zaliala kávičku a tá vôňa...mňaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už rozvoniava aj bábovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kde ste zrazu všetky zmizli :confused:
6. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sme doma :slight_smile: ...Simi je už ako tak v poho...mám jej ešte dávať solmucol....a Sabke vlastne tiež,lebo začala pokašlievať,ale dýchanie má čisté...tak uvidíme ako sa to vyvinie :unamused: snád budú do piatku obe v pohodičke
idem si vás prečítať :slight_smile:
@leninka75 aj mn už rozvoniava kávička. :slight_smile: ...a vôňu bábovky si domyslím :grinning:
6. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zlatá je :dizzy_face: :dizzy_face: .......
6. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som hodila obednú siestu...hodinku som si schrupla...... :slight_smile:
6. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dieťa mi prišlo zo spálni povyzliekané..no chápete to???
6. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok