• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka ....tak som to nemyslela.... :wink: :wink: :wink:
6. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak tak........ :grinning: :grinning: :grinning: ..zavrieš dvierka a jedného pekne dna sa otvoria samééé :wink:
6. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no, my sme to ani nejako neriešili...teraz tu máme notebook.....ale vymením za PC, čo je v Itálii...lenže ten má tiež úplne všetko zabudované v monitore...tak ten priestor využijeme na niečo iné...... :wink:
6. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ja nič.....sa tu smejem :grinning: :grinning: ........že už ani neviem čo píšem......som rozmýšlala nad stolíkmi......a kadejakými inými vecami......som rada že to dopadlo len pri stolíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ja mám rada teplúčko :dizzy_face: :dizzy_face: ......v plavkách len keby som chcela niekoho nastrašiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..svokor spadol v lese na ľade rovno na koleno..včera sme ho viezli na pohotovosť, ťahali mu vodu z kolena a šupli mu to do sádry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj vy máte také??????....Denisko mi vravel, že maminka, to je super, všetky šuflíky čo máme v kuchyni a kupelni sa zavierajú samé.......škoda len, že u neho v izbe sa všetko samé otvára..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak ste mali pestrú nedelu....taká voda v kolene nie je sranda.....nemá to aj rozštiepené, či čo? :confused:
6. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu smejem....a Peťko po mne kuká...že čo sa mi stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..netuším :confused: ......ale neva aspoň svokru trošku popreháňa a nebude myslieť na sexi časopisy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...a čo sa ti stalo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som chcela ísť ešte pred školkou kúpiť nejaké mäso na guláš......zas nestíham.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj vy máte také dvierka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................síce ty máš dievčatko....tak hádam je to lepšie :wink:
6. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mne nič....deni čo tu píše o tých samootváracích dvierkach :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....jasan, že máme a ešte nám aj veci samé von vyskakujú :grinning: :grinning: :grinning: ....
6. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....no neviem, či nejaký pri tom kotli nenájde........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka tak to po tebe len kuká...mna sa vždy pýta: mami, čo píšu baby, ked sa tak smeješ?????? :grinning:
6. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veď som pochopila :wink:...to sa mi nepodarilo zaftipkovať
@leninka75 myslíš že ich má ešte stále v hlave???? :grinning: :grinning: :grinning: ....nechýba jej niečo :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
@leninka75 ja nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75@jacka .....mali by sme reklamovať pánty, či na čom to drží....možno to je chybné..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 no vidíš.....ja tu mám slzy v očiach nevidím písmenká.......... :grinning: :grinning: :grinning: ..hlavne tých smajlíkov na konci :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už ma z vás brucho bolí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
6. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka lepšie ako nad tým plakať :grinning: :grinning: :grinning: ....včera vám aj Nisko chcel poslať správu, že vám niečo napíše.....aj čosi napísal...len tam nestačí odenetrovať...tak našťastie neposlal..... :grinning:
6. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to nie si sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ved neplačte......zničíte klávesnicu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som rada že som v tom nie sama :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..nabudúce ho nechaj..určite nám chcel poslať niečo milé..gentloš malý :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko počkaj aj plakať budeme............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok