Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

ale ja sa už fakt lúčim....pospratujem suché prádlo....nababuším sa ako snehuliak a idem si kúpiť aspon minerálku a šup do školky....a ked príde to moje tornádo, tak už ma sem nepustí...... 😀 to bol nápad, naučiť ho ovládať Google....on si to otvorí, zapne, počká kým vylezie stránka Gooogle...tam si naťuká 1001 a prvý výsledok potvrdí ...vždy si je istý, že je to ten správny.....hry.....alebo dá len www a vtej tabulke najčastejšie používaných si nájde písmenko F...FRIV a je zas tam, kde chce...on mamu nepotrebuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
6. feb 2012

@jacka nejako nechodí.....tak ho počkám pred domom.... 😉 si si istá že si ho poslala správnym smerom???? 😕 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko šikovný je...tak to vyzerá je moj taký závislák nie je.....
len bežkaj.....ja si tu idem pohladať izbu..upratať.......a pojdeme čakať Maťka

jacka
6. feb 2012

@denisenko dúfam že nepriletí k leninke.... 😀 😉

jacka
6. feb 2012

aha .------niekde tu je aj leninka... 😵

jacka
6. feb 2012

@denisenko vidíš to nepoznám....ukážem to Maťkovi............a inak my to mám v záložkach ...rýchlejšie to najde....

leninka75
6. feb 2012

@jacka .čo???... prečo ku mne??.....žeby si zmylíl trasu..alebo žeby za babami 😀 😀 😀 ....

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ....švihaj rýchlo späť a s drobcom si strihnite 😀

letty86
6. feb 2012

@leninka75
@jacka
@denisenko 😀 😀 😀 😀 vám je veselo, keby som vedela, tak kašlem na upratovanie vikinkiných hračiek...som ich pretriedela a šup s nimi k babke, nemám to kde skladovať 😝

jacka
6. feb 2012

@leninka75 to nie je zlý nápad..... 🙂 🙂

jacka
6. feb 2012

@letty86 🙂 🙂

letty86
6. feb 2012

a kde ste teraz všetky zmizli? 😕
u nás zase pofukuje, brrr, ideme dnes na zumbu, teda Vikinka, ešteže to nemáme daleko...

leninka75
6. feb 2012

@letty86 ...no vidíš....tu aj fernetíky lietajú aj srandičky 😀 ..a ty sa venuješ hračkám 😝

@jacka..už si upratala čo peťko rozťahal? 😉

jacka
6. feb 2012

@leninka75 zmietla som to pod koberec 😀 😀 😀 ... 😉 v celku to tu vyzerá ako u ludí..... 😀 😀 ......a pojdeme sa zachvilu obliecť a počkáme Maťula

@letty86 tu sme.........tu našťastie nefuka a je stále -10 😝 ....vám ten vietor vobec nezávidím 😔

letty86
6. feb 2012

@leninka75 no vidím 😀 😀 😀 tiež viem, kedy čo robiť 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 ale viac tu lietaju fernetíky.... 😀 😀

letty86
6. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 si sa vynašla 😀 😀
ten vetrisko je fakt otras 😠

jacka
6. feb 2012

@letty86 sem tam treba kuk na kona....hlavne ked maju náladičku.......možno s fernetíku 😀 😉

aninka29
6. feb 2012

baby ja vás nestíham čítať 😝

leninka75
6. feb 2012

@jacka ..dnes ešte fernetík nebol..nedáš sa ukecať 😀

@letty86..a ty tiež, čo takto jeden? 😉

@aninka29 ...a ty neviem fernetík či slivka?:. 😉

letty86
6. feb 2012

@leninka75 tak nalej 😉 aspon mi bude teplejšie 😀 v tej kose, čo ma čaká 😠
som sa bola trošku primachliť, von je otrasne, tak nech to aspon ja vylepším 😀 😀 😀 ale neviem, neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi budem jedna ruka s počasím 😀 😝

jacka
6. feb 2012

@leninka75 ja sa nenechám dlho prehovárať........ 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@letty86 to hádam nie 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 čakám........
už....

jacka
6. feb 2012

idem za Peťkom von...prídem coby dub

letty86
6. feb 2012

idem aj ja...čaká ma super počko ☹

jacka
6. feb 2012

ešte som prišla urobiť kuk na leninku nech nie som v tom sama....

@letty86 len nám nezamrzni...... ☹ .... 😔

utka
6. feb 2012

Ahojte...
Konečne som dočítala...ste sa teda rozpísali.

@leninka75 Viki je doma už dva týždne. Najprv som mala dovolenku, teraz OČR a štvrtok a piatok zase dovolenka.
Dnes som sa už naštvala, lebo Vikiho zase bolelo kolienko ☹, a šla som na Kramáre. Aj sme boli na kontrolu s rúčkou, keď už sme tam boli. Tam je všetko OK, už nemusíme chodiť.
Potom na ortopédii s kolienkom. Bol tam iný lekár a podľa snímky tam niečo videl. Aj mi to ukazoval. Niečo nad jabĺčkom, ale čo, to nevieme ☹. Máme tam ísť v piatok, keď tam bude tá lekárka, čo tam nič nevidela aj s tou dnešnou správou. Som zvedavá, čo povie-krava!!!A asi nás objednajú na MR alebo CT. Na CT sa vraj čaká kratšiu dobu. MR-ko robia v anestéze. No tak som zvedavá a hrozne sa bojím...
Potom sme ešte zašli za pediatričkou, u ktorej boli, keď ochorel. Tá bola veľmi zlatá. Máme ísť v piatok ešte na spirometriu. Dúfam, že bude Viktorko spolupracovať. Ešte nás podľa výsledku chce poslať na nevim akú metriu, Tak dúfam, že aspoň tot bude OK. Bože, ja som taká zúfalá z týchto chorôb. A ešte mi riaditeľka povie, že je to nefér odo mňa 😢 😢 😢

denisenko
6. feb 2012

@utka tak ste mali maraton po doktoroch... ☹ Vám teda nezávidím.... 😝 a neviete, čo by to nad tým kolienkom mohlo byť? aspon tak námatkovo.... 😕
@jacka @letty86 @leninka75 .....človek na chvílu vytiahne päty z kona a tu sa už pije vo velkom....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak fajn, zaplatila som 10E na nový polrok, že na hračky, potom čosi na divadlo, potom niečo na fotky, lebo bude karneval......a s ľahšou penaženkou možem ísť domov....a aby mi málo nebolo, ešte mi pribalili aj šek na stravu...... 😝 ..kto tu kuvikal, že bude aj plač????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 ...hlavne že sme zdraví...... 😀

inak, kosu máme aj my, aj ked teplomer ukazuje lepšie ako ráno, pocitovo je to ovela horšie...mi slzili oči od vetra a slzy zamrzli..... 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
6. feb 2012

@letty86 ....na 100% vyzeráš lepšie než to počasie aj bez omaľovánky 🙂 .....

@jacka @letty86..jasan po jednom musí byť:::: 😵

@utka..máte veru ťažké obdobie...držím palce, aby to chodeni epo doktoroch bolo dobré v tom, že sa viki dá do poriadku..držte sa..a priebežne nás informuj ...

@denisenko..daj teraz jeden, aby slzy odmrzli 🙂......myslela som na teba v sobotu v kauflande, som obzerala detský punč, že to by sa teraz pre teba hodilo, keď tu teraz fernety lietajú a ty nemôžeš 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre