• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka zajtra už budem mať doma muža...tak to vstávať nebudem :grinning: ..............ja ti ani neviem čo mi dnes bude robiť zubárka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale pre istotu mám prašule nachystané :stuck_out_tongue_closed_eyes: neskutočné,kolko tie zubiská stoja :grinning:
7. feb 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a vraciaš ?...alebo ťa často napína?..cítiš tú žalúdočnú šťavu a kvôli tomu sa vygrckáš?
7. feb 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no ako ti bude dobre......aspon si pospíte....... :slight_smile:
7. feb 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Maťko je v škôlke?
ešte mám polhodku čas.......som sa stihla vychystať.....k detičkám príde na tú chvílku otec.....ešte dobre,že je dnes doma....nemusím ich ťahať zo sebou do toho nečasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale hej...homeo zabralo...len v noci som si bola dať ešte raz....nevracala som, len mi bolo.....na nič...úplne.....tak to vyzerá, že sú 3 možnosti: 1. črevný vírus, 2.tehu nevolnosti v 8-mom mesiaci :confused: :confused: :confused: :confused: (vraj normálne, može byť)...alebo najhoršia varianta 3. návrat kámoša Helikobactera :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@aninka29 ja si tiež myslím, že to bude jeho vina..... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ja nemožem ani večer lehniť pred telkou, lebo ma tlačí pod rebrami, na mechuri a úplne všade.....tak sa ani nečudujem, že asi tlačí aj na žalúdok..... :grinning:

no, školka zaplatená...kvoli tomu som si ráno zapla aj noťas, ešte zbehnem zaniesť Niska, a k mäsiarovi..... :slight_smile: a hor sa do varenia, dusenia, a nadávania...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! .....vy ste sa už parádne rozbehli :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ranné ptáče....poznáš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem ja do toho varenia, možno stihnem aj vlasy prefarbiť..... :wink:
7. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to keby platilo, tak ja som už doskákala min do BA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ako ideš robiť mäsko?......a akú farbu dávaš na vlasy?.....
7. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 idem robiť guláš...bravčovo-hovädzie som si kupila a španielske vtáčky...a potom s tým šup-šup do mrazáka... :wink: a farbiť som chcela na medeno...no uvidím...lebo nejako som stvrdla zas pri notebooku , tak aby som aspon jednu vec stihla urobiť.......ja už idééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..nechooooooď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............do m razáku?.....a nechcela si zavárať?.....
7. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skočím na poštu, ale hneď som späť :wink: ......
7. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu.............ale je tam kosa brrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma neštvite :angry: ..to akože mám ísť fakt niečo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chcela som zavárať...ale ked som čítala, že ako dlho, tak som sa na to...... :grinning: :grinning: :grinning:aj tak to poje hned, len čo príde, aspon nemusí variť....... :grinning:no dobre, mäsko sa dusí, varí...rezne vyklepané, len som si zabudla kúpiť vajíčka.....tak dorobím večer.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: když je blbá hlava, trpí celé telo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...tak idem kuknúť, čo teraz s tou hlavou...... :grinning:
7. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..to s tou hlavou :sweat_smile: ..to potom väčšina chlapov ma ukrutné bolesti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja už tiež vo velkom vyváram :grinning: u zubárky pohoda....len mi prečistila kanálik a bolo.......v utorok mám ísť zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pečiem palacinky a plnené zemiakové placky....manža si objednal
7. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem sa rozhodnúť či urobiť mufiny či pizzové rožky :confused: ..babo raď :grinning:
7. feb 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a na čo máte chuť???? :confused: :grinning:
7. feb 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a čím to plníš???? :confused:
7. feb 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..no super, tak dnes si ušetrila!! :dizzy_face: :dizzy_face: ....placky plníš mäskom?...
7. feb 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...nepredbiehaj sa heeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tebe som chcela...kmotruška to takto mala,ked bola tehu,tiež ku koncu.....tú žalúdočnú kyselinu cítila až v krku........tiež sa jej žalúdok obracal znaky znak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..veď to neviem na čo máme chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..urobím oboje a uvidíme :grinning:
7. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..a mne nič nepovieš?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 @denisenko mäskom :slight_smile: a potom to ešte celé preložené posypem syrom :slight_smile:
pripiekla sa mi palacinka...... :angry: :angry: :angry: :angry: tak to dopadne ked odbieham od sporáka
7. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .......no ešteže!!!! :grinning: ....jedna palacinka hore-dolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........a palacinky na slano nerobievaš?
7. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie,palacinky na sladko :wink: džem,nutela......to bude ako bonbón :grinning:
7. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aha..ja som :grinning: ..ty si sa pýtala,či nerobievam palacinky na slano.....nie...u nás je palacinková klasika :slight_smile:
7. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...v pohode.....si ospravedlnená!! :grinning: :grinning: :grinning: ...to je tou kopou roboty a myšlienkami na mužíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka.....a ty si sa kde stratila??:......neodfúklo vás? :confused: ...........dnes idete do BB, že?...
7. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok