Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@jacka a prečo vobec nie do ZV? ....vozil by ho muž,či? 😕 ...no,celý mesiac pomaly nevarím, len to najnutnejšie, tak teraz dobieham..... 😀 😀 😀 asi si spravím kávu....ale len Caro....mám nejakú chuť..... 😀 😀 😀 😀
no fajn, masko sa dusí, vtáčiky tiež.....faširky už len vypražiť....hodím ešte chlebík a klobásky do mrazáku a na chvílu si sadnem...... 😵

leninka75
8. feb 2012

ahojte!!.............juj čítam nie veľmi optimistické správy ☹ .....

@denisenko ....až mi ťa prišlo ľúto,keď si písala, že nisko je mrchavý ☹ ...doteraz si tak nikdy nepísala, vždy veselo s humorom, takže asi je toho už na teba najozaj moc ☹ ☹ ........nisko máva také obdobia, či to len teraz na sk???.....som rada, že ti príde mužíček, aspoň trošken ti pomôže a bude ti veselšie 🙂 ....dúfam, že vám tá pizza výde 😉 .........čo všetko si si zabalila do nemocky?......

@jacka......a muž nevidel ten úplne iný prístup v BB než vo ZV???:........už kašli na tie kilometre a daj maťka do BB už len kôli tej strave a ochote......viem, že sa mi to dobre píše, že ťažšie je tvrdú palicu presvedčiť ale rob čo sa len dá......

@utka...ako si spala?.....čo kolienko?........

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 .... 😵 😵 😵 😵 ....to prejde.... 😀 .....skúsim sa s ním porozprávať, či robí prieky preto, že nás bude o jedného viacej....možno to pomože, ked bude vedieť, že nemusí uputavať na seba pozornosť tým, ako sa chová.... 🙂 🙂 .....kávička bodla...aj ked bezkofeínova........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vy ako???? máte tak pekne ako my? baby sú ešte doma? ja práve rozmýšlam, čo budeme robiť, ked budú prázdniny......ale tuším mi to vychádza rovnako s Partizánskym...tak sa možno dohodneme nejako so sestrou a jej deckami..... 😉

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 ...aa...do nemocky......no, ešte nejaké prkotinky, a hotovo...tie hlavné veci sú už zbalené.....župan, uteráky, vložky,podložky, papučky a zubná kefka........ 😀 😀 😀 😀 😀 ešte musím niekde nájsť sobášny list a dať to prefotiť..... 😅

leninka75
8. feb 2012

@denisenko .....možno má len také vzdorovité obdobie...veď uvidíš keď s ním hodíš reč......a možno tatino zaúraduje a pomôže to 🙂 .........vieš čo s Lilušou už je to katastrofen 😠 ...už fakt musí ísť do tej škôlky...nič si nevie začať, stále niekoho potrebuje, aby ju zabával....keď ju už prinútim aby niečo robila, tak to je taká max 5 minútová záležitosť...dotoho začne lolka vrňať....už týždeň sme neboli vonku, tak nám všetkým trom z toho už pekne hrabká...som rozhodnutá, že ak teraz nefúka ideme von.....je trošku pod mrakom, ale konáre nevidím žeby sa hýbali, tak hádam nefúka.....

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 pod mrakom???? nám tu praží slniečko a úplne jasná obloha..... 🙂 pošlem vám????? 😵 😵 😵

a nemala som to mäso aj osoliť?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..nezabudni toaleťák a možno príbor.....niektoré baby mali aj svoje teplomery ale v PB s tým nebol problém.........ja som napr. sobášny list nepotrebovala..ale všade je to asi inak...a ešte ma napadlo, že som mala aj kalciovú masť na bradavky, lebo tie som mala doriadené pri oboch skoro okamžite 😝

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ......veru pošli 😎 .........si zabudla, či soľ došla a solíš niečim iným ako v rozprávke 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..na jarné prázdniny by si išla do Partizánskeho či sestra ku vám?...

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..a ešte otázočka 😀 ....nemáš odskúšané, že keby nisko cez deň nespal, tak či by ráno nepotiahol dlhšie?...

utka
8. feb 2012

Ahojte.
Dnes sme boli na kontrole u obvodnej. Viki už môže ísť v pondelok do škôlky. Už konečne ani nekašle. len to nešťastné kolienko. Stále bolí, už aj cez deň, kým si to rozhýbe ☹. Uvidíme, čo nám povedia v piatok.
Dnes ešte musíme ísť zaplatiť do škôlky, potom o 16-tej logopédia. A ja ešte o 17:30 idem zase k tomu ..., čo som vám nechcela prezradiť. Takže perný deň.
Cvičenie pomohlo, len ma stále po cvičení na druhý deň bolí hlava. A to pijem veeeeľa vody...

leninka75
8. feb 2012

@utka ....ahoj!......takže aj dobré správy aj zlé od teba 🙂 ☹........som zvedavá čo vám povedia v piatok.......dúfam, že ti to čo si nám nechcela prezradiť pomôže 🙂.....a už chceš o tom hovoriť či ešte radšej nie?...

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 mám toaleťák aj kalciovku..... 😀 😀 😀 díky.... 😉 ..odskúšané so spaním máme už všetko....nefunguje nič......je po mame.... 😀 😀 😀 😀 my nevieme spať, ked je už ráno...... 😀 😀 ...ja neviem, načo som navarila také kopy...teraz neviem, čo si mám dať na obed....všetko je také dobré..... 😠 😀

denisenko
8. feb 2012

@utka a prečo ťa vždy po cvičení bolí hlava?....možeš cvičiť, ked máš problém s krvou? nevplýva to na to nejako???? 😕

leninka75
8. feb 2012

@denisenko .......ale aká si ti šikula, že myslíš na všetko!!! 😵 😵 😵 .....idem ťa predsa skúšať 😉 ..kojo podprsenky máš? 🙂 .....nalož na stôl a tvár sa, že si v hoteli pri švédskych stoloch a bašti pekne zo všetkého 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 ....mááám....tri kusy..každá inej velkosti....a viem ja akú budem potrebovať?????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 ....dobrá rada nad zlato...stojím nad hrncami a odjedám....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. feb 2012

@leninka75 nie, ešte nechcem. Až keď to pomôže, alebo nepomôže...
@denisenko ani netuším to s tou mojou hlúpou hlavou. No doktorka mi cvičiť nezakázala, tak dúfam, že to nejako zle nevplýva...

jacka
8. feb 2012

🙂 😉

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..vložky do podprsky 😀

@jacka..a ty sa čo škeríš??? 😀 😀 😀.....veď nám aj niečo povedz .....

denisenko
8. feb 2012

@jacka nezmrzli ste????? 😵

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 ...mám...jeden balík Tesco...stačí zatial????? 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

som sa rozprávala s jednou mamičkou čo má dceru tiež celiatičku.......že ako to riešila so školou...tak vraj oni ju povinný variť aj pre jedno dieťa.......no a bola som zvedavá kde chodila do školy.....tak vraj na jednotku.....dobre že neviem kde to je......utka hádam vie........ale toto myslenie zvolenčanov......nechápem......to ked sa dozvie muž tak som s BB skončila.... 😝

@denisenko.....................sa ani nečudujem tvojmu žalúdku že ti nedá pokoj 😉 🙂

jacka
8. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .............čoby si rada???????? 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@denisenko nie nie...dnes je celkom teplo...len -14 🙂 😎 😎 😎

denisenko
8. feb 2012

@jacka čo????? 😕 my máme lepšie...... 😉

jacka
8. feb 2012

@denisenko však pošli..nebud labut.....aj asi aj tu bude teplejšie..................................len nechápem jedno......vonku všetučko pekne zamrznuté...a Peťko príde domov s mokrými kolenami od blata..... 😝

denisenko
8. feb 2012

@jacka my máme slniečko a -4.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...zázračné dieťa máš....vyčaruje aj to čo nie je...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2012

@jacka .......čo by som chcela?.....niečo milé 😵 ...........však to mužovi nepovedz 😀 😀 😀 ......ty si s peťkom vyšla na nejaký tatranský kopec, že tam je taká kosa??:....u nás je príjemných -2.....a možno už aj viac....

@denisenko..no čo sa ťa opýtam, či máš??? 😨....ale asi som bez šance 😝 😝 😝

jacka
8. feb 2012

@denisenko že...neboj a teba to čaká.... 😀 😀 😀

@leninka75 no asi........ale teraz už asi nie je tolko......ale kde sme boli tak som skoro zamrzla..............niečo milé.....hm.....ako sa máš?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre