• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
idem si dať salonky......kto to má dojedať...... :angry: :angry: :angry:
8. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj ja si myslím, že nie sú všetky triedy hokejové. Keď tam chodila aj neterka-nehokejistka...
8. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to si myslím aj ja.... :slight_smile:
8. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...len chvíľku tu nie som a aha ich aké ukecané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........len či si deni bude môcť užiť manžela, či simonko a nisko dovolia :wink: ..neviem neviem či ju tu nebudeme mať stále :grinning: :grinning: :grinning: .........
8. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kde je letty??? ...čo som slepá? :confused:
8. feb 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
žandárky moje, nestíhačka, makačka vás čítať a vnímať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera som ani kuk ku vám, mala som blbú náladu celý den...aj smutná som bola, aj nahnevaná, aj nervná, ach jo, sama so sebou som nevedela vydržať :angry: a dnes som sa aj s manžom pochytila, pre blbosť som vybuchla :frowning2:
8. feb 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako sa ti ich podarilo vyhnať???? :grinning: :grinning: :grinning: ...mám výhodu, Nisko je doobeda v školke... :wink: aj ked neviem, s tým druhým to bude asi ťažšie....tatinko sex len spomenul a to hned protestovalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Včera som bola tak trošku vytočená na manželíka pred cvičením. Viki sa hral v izbe a mal zatvorené dvere. Sme sa s manželom bavili, že kam idem cvičiť. Ja mu hovorím, že však tam, kde mám kúpenú priepustku, či čo to je do p...Viki vyletel z izby a hovorí: "Mami, keď ešte niekedy povieš do p..., tak ťa zoberú ježibaby..." Uffff. Som tomu dala. Myslela som si, že nepočuje...
8. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 včera bola asi nejaká blbá konštalácia....tuším sme mali zlý den viacerí....aj ja, aj @utka... :confounded:
8. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kuk :slight_smile:
@denisenko :wink:
@utka držte sa, nech je to kolienko raz dva zdravučké
8. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..išla na vycikať..a už nemala šancu sa sem dostať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale druhá vreští v postielke, takže asi padáme von...nechce sa mi od vás, ale musím ..pa
8. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka majú uši všade...počujú aj ked majú zavreté dvere a spia..... :grinning: ale ked na nich hovoríš zblízka, tak sú hluchí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 chod ich vyvenčiť...aj ja za chvílu pojdem pre toho mojho zlobra..... :angry: :grinning:
8. feb 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@utka žeby to takto pred splnom sme mali blbé dni? :pensive: Vikinko ti pekne povedal, takže pozor mamina na ježibaby :wink:
8. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ahaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..moja a dnes už je dobre?.....tuším nás to postupne všetky chytá :angry: :angry: :confounded: :confounded: ......

@utka..ty ale počuj, to ako rozprávaš!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:............

už fakt padáááááááám.....pa :slight_smile:
8. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ďakujeme...
@denisenko máš pravdu...a Viktorko obzvlášť všetko počuje...no môžem byť rada, že je taký vnímavý :grinning:
8. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dneska sa tvárim, že lepšie :pensive: už som sa pohádala, čo už dávno nie, tak snád som sa trošken vyventilovala

u nás koneeeeeečne nefúka, sme boli s matkom vonku, konečne...tusím po týzdni sa dalo ísť vyvetrať :slight_smile:
8. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hambím sa :frowning2:...
8. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Bol spln???
Lebo aj Viki nejako zle spal v noci...
8. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no, ja by som povedala, že pre krámamy...ale to nie je zatial moj prípad.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo ti ja viem....myslím že asi všetko dokopy, zima je dlhá, všetkým nám to už lezie minimálne na nervičky....na mna už asi dolieha aj nejaká obava z blížiaceho sa porodu, a stále si myslím, že som není dobrá mama a podobne....jáááj, hormony......sa už teším na prechod.....sa so mnou moj muž rozvedie.....ak to dovtedy vydrží..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no aspon že sa hanbíš.... :wink: ...
8. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Denisko mal pravdu, ked sa zobudil na to, že aký velký biely mesiac svieti...je spln, mesiac osvetlený na 100percent...vygooglila som lunárny kalendár........vidíte, ako to na nás všetkých vplýva????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
8. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak to pred kramami mávam aj ja, to som nervná ako pes, žeby sa aj mne pomiešali hormony, z tej zimy pridlhej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no dakujem pekne, menstruácia, spln, nie sme my ženy až privelmi senzitívne :frowning2: :frowning2: :frowning2: diky brona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 asi sme...ale psssst :grinning:
8. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...není zač..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak...a všetci niekam zmyzli.... :angry: idem pomaly už aj ja..... :wink:
8. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som tu :wink: čítam si kona, myslím, že múdrejšia nebudem z tých rečí a postrehov niektorých žien :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaale, aspon sa rozptýlim :pensive:
8. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som tuuuuu...ešte do 15-tej
8. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok