• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@letty86 ja vôbec nechodím na iné témy...iba pozerám fotoblogy...
8. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, pomoc...to sa mi ako podarilo????? že "zmyzli"...šak to bije do očí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ja už to neštudujem, pokecám, zasmejem sa, vyžalujem ked treba a toť vsjo...pre istotu...... :grinning:
@utka a potom ideš kam????
8. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj ja šmírujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tiež tak :slight_smile:
@denisenko už si nám odcválala :grinning:
8. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko potom do škôlky zaniesť peniažky a na logo...a potom ešte "tam"...a domov prídem okolo 19-tej
8. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ešte nie.....zachvílku....stačí mi tak 5 minút pred treťou.....školka je síce do 4-tej, ale ja chodím o 3.tej...to je tak akurát......a máme ju na našej ulici, presne o 5 domov dalej...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to máte škôlku iba do 16-tej?
8. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to robí tá materská...a hormóny, ja si myslím, že to treba zvaliť na hormóny, ako či sa im to páči alebo nie..hormóny...ja odteraz všeeeeetko hádžem na hormóny...ako fakt :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to poznám...ešte to a edšte tamto...a celý den v kýbli..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom taká otázka: čo ste robili celý den????? no nič, sedela som s vyloženými nohami a oddychovala, ako sa na správnu tehotnú ženu v 8-mom mesiaci patrí....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka iba??????....v Taliansku len do pol tretej...takže tu je to až, až..... :grinning:
8. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja mám škôlku za blokom, vidím do okien :wink: ja tam žiadne domy nemám, takže to mám bližšie :grinning: vikinka si niekedy vyžadovala, aby sme boli o tretej v škôlke, to ked sa jej velmi nechcelo, teraz máme nakázane o pol štvrtej a aj tak mudruje, to taaaak skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to sú výhody...ráno ich nemusíme naobliekať a hned zas vyzliekať, že?.....no, nám to takto vyhovuje, lebo kopa detí tam juž nie je, zostáva len zopár, takže preto....... :wink: idem sa skúsiť do niečoho navliecť...prepudrujem ksichtík a pojdem pomaly sa kotúlať...... :grinning:
8. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pomalinky sa kotúľaj :wink:
8. feb 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko u nás je do 17-tej alebo 17:30
8. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nech ti "to" pomôže :dizzy_face:
8. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ked ide Viktorko do škôlky po dlhom čase, tiež mi káže, aby som sa po neho ponáhľala....ale po čase ma hreší, že chodím skoro. V pondelok má angličtinu do 15:45 a v utorok šach, tak sa hnevá, že sa poobede nestihol hrať...
8. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ďakujeeeem...ja som už ale v poslednej dobe dosž pesimistická... :cry:
8. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka poznám, ja mám k tomu sklony...ale ak je to niečo alternatívne, človek "musí" aj veriť, bez toho to nejde...veľa vecí...ja viem, že to vieš, ale od druhého to znie inak :wink: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. feb 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak...a sme doma zo školky.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko si dáva polievku a fašírku a hovorí: maminka, ja som si myslel, že nevieš fašírku uvariť.....je...nie je dobrá.....je fantastická...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlaté moje.... :grinning:
sme boli na návšteve...len som zvedavá, že kedy budeme upratovať...čo už... :confounded:boli sme pozrieť také polročné dievčatko a2,5 ročného chlapčeka.....celkom sa zahrali.... :slight_smile: a idem vas chytro čosi prečítať.....
8. feb 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a tebe je čo dneska smiešne celý den????
8. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo už.......starosti vyše hlavy.......tak aspon tu sa odreagujem...................vy čakáte čakáte :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zasa sa vyškieraš!!!!?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............

@denisenko..som tu čítala niečo o vyložených nohách...to ale neplatí na teba, pravda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..no vidíš aký zlatý nisko :dizzy_face:

@letty86...aj my sme dnes boli po týždni vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...konečne..hneď máme všetky lepšiu náladu :slight_smile:

@utka....všetko vybavené a aj pocvičené??? :wink:

dobrú noc! :pensive:
8. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešteže to tak berieš. Aj ja musím začať :wink:.
8. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dnes som nebola. zase to nemôžem preháňať, však som bola včera. teraz idem až v utorok, lebo zajtra ide manžel na služobku.
8. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už spať????? :confused:
no, Denisko v posteli, dlážky umyte....babka na prázdniny vybavená :wink: ešte sa ja hodím do vane, možno si aj nohy oholím....ale velkú šancu tomu nedávam.....nedovidím....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tatinko volal o pol osmej, že je v Bratislave.....tak dám hádam trochu chladiť vínko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................čo narobím...... :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko daj daj......zachvíli je domka....užite si .......romatiku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......začni začni......je to dobrá vec...... :slight_smile: :wink:
8. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok