• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@jacka ..ako soplíkuje?...aj má upchatý nosík?........veru radšej trošku v teple, dnes aspoň u nás sa zdá byť sychravý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....aj na muža ide choroba keď umiera? :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale veď si peťkom rozumiete a ešte sa rozkecá až ti to pôjde na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi tak nejak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................to robíš omáčku so syrom a s brokolicou...či ako?...........a tie placky s mäsom to ako?...
a Peťkovi už aj s očiek tečú slzičky :pensive:
9. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....asi máš pravdu..... :slight_smile: ja by som chcela radšej porodnicu v PX, tam dávajú aj epidurál...ale mm je za žilinu, lebo majú najnižšiu úmrtnosť novorodencov...ale nedajú mi epi ani ked sa poto...... :angry: :confounded: ale vraj do PX nepotrebujem chodiť do poradne ani nič....som počula, od jednej sestričky...tak som sa chcela informovať...vzdialenosť mám z domu rovnako tam aj tam...... :sweat_smile: ....a šiel do práce????
9. feb 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..tak šikulka hovoríš??..práve porozsýpala všade škoricové cini-minis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no ešte kuknem do diára ako som na tom dnes s programom a dám vedieť :grinning: :grinning: :grinning: ..to vieš vyťažená žena v domácnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. feb 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie také vodové má........veru hnusne je vonku...chvílu svietilo slniečko....ale je preč...aj tak je kosa...keby bolo aspon nad nulou ....tak by som šla...ale je dosť pod -......
bože ....chlapi.... :angry: :angry: :angry: :angry:

jasné že rozumieme......dva mi mi trvalo čo je čačí..... :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale ved dnes nie.....ideme na plaváren...ked , tak len akby zajtra..... :dizzy_face: .....asi si jej dala málo na ranajky, alebo si pýta desiatu...ked nedáš, nasype si sama....veru šikulka, na dlážku sa zmestí viac ako do misky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo je "čačí"....????
9. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..............a v Žiline nie je väčšia porodnica?.........vieš ked sa niečo potentuje...či náhodou neprevážadju z PX do ZA.......a Niska si kde rodila?...............
jasné že šiel..................čo ja budem na neho robiť?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............a taký chorý nie je...... :angry:
9. feb 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj som nenapísala??... :pensive: ..sneží :wink:
9. feb 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...prečo slzičky??? :frowning2: ..z tej nádchy?.....ale čoby omáčku, lenmám takú fest rozvarenú brokolicu, zmiešam s cestovinou a posypem syrom.....
9. feb 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...sneží...by ma nenapadlo...ja som myslela, či náhodou "páči"...ako nech sa páči, alebo tak niečo.... :slight_smile:
Denisko sa narodil v Partizánskom, ale tam som musela chodiť aj do poradne posledný mesiac, lebo my sme spadali pod Topolčany a tam som nechcela ísť..... :angry:
9. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 s nádchy.... :frowning2: ............aha...som myslela že ako omáčku....a papaju to všetky?....mne Maťko brokolicu eeee..len rozmixovanu...
9. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ved preto mi to trvalo dva dni..... :grinning: :grinning: ..páči....povie ....ačíííí :slight_smile:

teraz si sa prečo rozhodla do PX alebo ZA??.....či kvoli porodu?..............ja som oboch chcela v jednom meste.... :sweat_smile: :rolling_eyes:
9. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja by som radšej s epi.....preto uvažujem nad PX..tam to vraj robia bežne..... :confounded: :dizzy_face: ach, aké smutné mačacie oči tu na mna z balkona kukajú...asi ho idem pustiť dovnútra..... :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...brokolicu s cestovinami len ja s lolkou a lilka čisté.........a placky klasikuš zemiakové s udusím na drobno posekané mäsko na cibuli + čerstvá paprika + šampiňóny, ochutím mletpu paprikou, kmínom vegetou korením a dávam aj trošku čili :dizzy_face: ...placky urobím také veľké na celú pnvicu na polku capnem mäsko, preložím druhou polkou a posypem strúhaným syrom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......tiež som myslela, že čačí je niečo ako pekné :pensive: ...........
9. feb 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko @jacka...dievčatá nechcem byť protivná, ale to PX ma mierne mätie :grinning: :grinning: :grinning:...my sme už dávno PB :wink:
9. feb 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to hovoríš až teraz????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tento recept je nejaký komplikovaný na mna.....či to asi preto že mi ide hlava buchnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a to robíš dneska tie placky????,...žeby sme zmenili plán????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka paralen????? :confused:
9. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: prepáč........PB.....PB :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......plumbum ako olovo...že? :dizzy_face: :wink:
9. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prišla babka...idem sa venovať.....
9. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo paralen??? :confused:
9. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka či si nedáš...na tú hlavu.... :confused: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jááj...už som si dala.....a ešte bachnem jeden ked pojde Peťko spinkať.....vy kedy idete?
9. feb 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale nás leninka riadne sprdla.... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ozaj, moj muž sa asi dohodol s tvojim...sa ma od rána vypytuje, kedy sa rozhodnem, kam dáme Niska do školy.....vraj najvyšší čas..... :angry: :angry: :angry: :angry: ..ved hovorím, až potom, ked sa dieťa narodí a uvidím....čo ak to bude nejaká chobotnička a budeme sa musieť presťahovať k moru, no ne?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...išiel radšej zobrať kočík k švagrovi na byt...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....radšej sa vyparil :grinning: :grinning: :grinning:

vy aspon máte čas.......horšie je to s nami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale bombarduje ťa nejak skoro....... :wink: ....keby bolo na mne tak IT to istí..... :wink:
9. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my pojdeme niekedy po obede...ešte sa musíme zastaviť , Rajeckých Tepliciach...niečo vyložiť u dalšieho švagra...samozrejme....donášková služba..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom okolo 14.45 musíme byť už na šatni, tak aby to vyšlo.....ale svokra chce ísť ešte pre lišty do Baumaxu, to je hned oproti plavárni, že oni si odbehnú....to poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som ho rovno oboznámila, že až potom, lebo inak neuvidí nič, čo Nisko robí na tom kurze.....a nepovolím......lišty počkajú...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to som bola ja, čo som bola sprvu proti IT....ale teraz sa nejako karta obrátila..... :confounded: ....ked ja chcem mať slušné dieťa s nejakou perspektívou v živote a tu v tomto minimeste....cigáni síce žiadny, ale plno alkoholikov a narkomanov...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. feb 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok