• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko ................. :zipper_mouth: ................tak to máte pekne natrieskané.......a ako vedia hned využiť situáciu všetci,že? :wink: :pensive: :sweat_smile:
9. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vieš čo..ja by som neváhala..ked vidíš ten rozdiel.......tu a tam............ved to chce aj tvoj muž,nie?......tiež musí vidieť rozdiel......prečo on chce tu na SK...?
9. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...mi hovor.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...ako, dobre, ked sa dá, tak prečo nie.....pomožeme, že? ale nie na úkor mna alebo Deniska...nato som ja strááášne hákliva...... :zipper_mouth: ved prišiel kvoli nám, že?... :confused: ja mu stále vtlkam do hlavy...zlatko.....my sme teraz tvoja rodina, ktorá je na prvom mieste...... :sunglasses:
9. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zas ....on je vonku už asi hádam 10 rokov a má toho tiež dosť.....ale ked ta situácia sa stále na SK nelepší.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved ja som to tak myslela.......je mi luto ak to nejak inak vyznelo.... :pensive:

myslíš že si chlap uvedomí....kto má byť na prvom mieste?? :wink: ......

tak to pekne postíhajte.....bez stresu :slight_smile: ..potom daj vedieť čo ste vybavili v PB :wink:
9. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha...takže on sa chce vrátiť na Sk?...akože tu bude mať aj prácu???... :confused:
9. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera mi moja polovička polichotila:....že jej, ved ty máš len aké malinké bruško.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............aha ...malinkaté..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............to že ideš rodit pomaličky skoro zajtra mu nevadí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka chlap pochopí len to, čo mu doslova povieš a ešte sa musíš aj presvedčiť, že naozaj počúval..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o tie iluzie, že si niečo domyslí som prišla už velmi dávno.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

robota na slovensku a za dobrý plat.......dobrý vtip takto pred obedom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka by som mu ho nechala nosiť aspon týžden v kuse, či by tvrdil že je malé, že????, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............to aby ti lepšie chutilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chlapi......večne malé deti.....všetko ho musíš učiť....inak by boli hotoví :wink:.....................a ten tvoj naozaj počúval??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vieš čo...asi jedne den a hlavne jednu noc.....hned by sa zbadal :wink:
9. feb 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no...možno by jeden den stačil.... :grinning: idem zohriať obed....nejaká som hladná... :slight_smile: čo ste dobre ukuchtili????
9. feb 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj aj som už pozohrievala......ale len Peťkovi mne nejak neberie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............my ešte máme špenát.....zemiačiky..a vajíčkovu polievku.................a vy čo si dáte?
9. feb 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja si práve dávam vláčika...a tatinko...neviem, čo si dá....ešte neprišiel.... :angry: :angry: :angry: :angry:
9. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vláčika???? :confused: :confused: :confused: to je čo?....a kde je?:...
9. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neee.....vtáčika... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ...dobru chut... :slight_smile: ...............však tiež ma to mohlo napadnuť.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do hajan,,,,,...... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Vy ste toho zase popísali...
Ideme sa prejsť do obchodu a do DM-ky...Obedovať budeme neskôr, lebo sme neskoro raňajkovali. Spali sme do 9:40.
9. feb 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. feb 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj to čo je za zimu vonku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ako návšteva? :wink:
9. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som freeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko @jacka...ale čo by som vás sprdla :grinning:..vy neviete ešte čo je to odo mňa sprdnúť :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som vás len jemne upozornila :grinning: :grinning: ...šááák porádek musí byt :grinning: :grinning: :grinning: ......

@jacka...a ty si si čo buchla na ten paralen??? :grinning:
9. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ...vraj jemne..............tak ja by som nechcela aby si nás sprdla ...na tvrdo :grinning: :grinning: :grinning:
bachla bachla...som zdrogovaná......aby som vládala pre Maťka.... :grinning: :grinning: ...a fúúúúúúúúka vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..placky sú od včera a ak sa nepoponáhľate padnú :grinning: :grinning: :grinning: ....ale mám čerstvo napečené pizza rožky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..pre takú tehošku-hladošku by to mohlo byť lákadlo :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka...jooooooj dobre dobre návšteva ....babka doniesla kus masa, že na nedeľu :grinning:..tak hladom neumrieme :grinning: :grinning:..s lilušou dala partičku kvarteta potom prišla aj svokra a liluša ich obe natrieskala..svokra sa snažila babke radiť, ale liluša ju zahriakla, že babka prestaň čo si jej hovorkiňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to je lákadlo aj pre mna...... :grinning: :grinning:
ale držka je .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............šikovná po maminke.... :dizzy_face:
9. feb 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..dobehni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mám dosť
9. feb 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zachvilu som u vás ako na koni :dizzy_face:
9. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veď by som ťa tu aj brala.....tááky dlhý deň nejaký dnes od rána sa to vlečie a do večera to je ešte hodííín jejej..muž príde zasa až neskoro...mne sa chce spať, vonku sneží..beeeeeee :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha letty sa tu ukáže....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok