• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte :wink:
ja nemám šancu ťukať do kláves pri matkovi, teraz hajušká, koneeeečne môžem...ked ma vidí za pc, tak sa štverá na kolená a povie baaa a mnam...to znamená, že chce pesničku Mnam mnam Bobík, už mi z nej hrabe...a Madejov Pes Bobi detto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 @denisenko
@jacka dobre, že si ich sprdla :grinning: , ja som bola happy, že viem, čo je PB a oni zrazu že PX :confused: reku o čo tie dve točia? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..no ty si môj človek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........tie pesničky mu spievaš či púšťaš? :slight_smile:
9. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :wink: púšťam, youtube to istí :grinning:
9. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nám nešla voda, jaaaj, potešenie od rána...matko vstal o 6tej, tak aj ja mám dlllhy den....
9. feb 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@jacka a vy ste sa kde schovali? :confused:
9. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..kŕmila som lolku...ona ako zbadá nejaké hrnce hneď , že ham, ham...no a nedaj jej :grinning: :grinning: :grinning: ...to vás aj upozornili, že nebude voda?
9. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neupozornili, asi nejaká nečakaná porucha
lolka sa ti pekne rozkecala :wink: matkovi sa nechce...mama, tata, baba,mnam, brrr..a slovo baaa má u neho široké využitie: volá tak deti, bábiku, ked spadne, ked chce pesničku :grinning:
9. feb 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....práve som lolke vytiahla z pusy vatový tampón :sweat_smile: ..lilka si čistí barbinu, ktorú mala pomaľovanú a lolka jej jeden uchmatla a samoška šup všetko do pusy :angry: :angry: :angry: .............no hej je ukecaná, šak správan baba neeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ........takže musíš rozmýšľať keď maťko začne baaa :wink:
9. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka ale zúbkov už máme plnú pusu, 4 sa mu predierajú, takže už má 16 :dizzy_face: moje pampúšiky sa so zúbkami nezdržujú :grinning:
matko tiez všetko do pusy...teraz doslova stačí, že sa len otočím a už čosi vyparatí :angry: manža už odskrutkoval úchytky z kuchynskej linky...aspon s tým mám pokoj...blbo sa to otvára, ale lepšie ako1500x odkladať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás dnes nie je taká zima...a konečne ani nefúka. Je tak trošku akoby sychravo, ale dá sa. Trošku sme sa prevetrali, pomíňali euráčiky a už v teplučku oddychujeme.
Viktorko dostal včera domácu úlohu od logopedičky, tak sme robili to. Som mu povedala, že kým to neurobí, nebude pozerať telku. Hneď bol hotový... :grinning:
9. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :wink: dieťa treba motivovať :grinning:
ako vikiho kolienko?
9. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..jeej riadne malé zubadlo :grinning: :grinning: :grinning: ..však už len 4 a má kompletku :wink: .....vieš, že aj ja by som občas potrebovala zmotivovať, hlavne keď sú dni ako tento :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 abraka dabra, motivujem ta :grinning:
veru, veru, za chvílu máme všetky zubadla, alebo...počkáme na vás, ktovie? :sweat_smile: :wink:
matulko vstal, ideme po vikinku, dúfam, že dnes nepovie, že som prisla skoro :grinning: :confused:
9. feb 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 kolienko bolí...cez deň ani nie, ale v noci a nad ránom :cry: .
Zajtra ideme na ortopédiu. Hrozne sa bojím :cry:
9. feb 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...... :slight_smile: :wink:
9. feb 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kukuk...No čo? Už si prehovorila manžela na školu v BB?
9. feb 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka chce ísť na tu jednotku sa popýtať...však nech ide sám ked ho tam chce dať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tažký oriešok :pensive:
9. feb 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to chce riadne ťažké kladivo, aby orech povolil :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hmmm :frowning2:
9. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..a hneď budete zajtra vedieť čo a ako?....
9. feb 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neviem...asi až po tej rezonancii...ale aspoň sa budeme pýtať, že čo si o tom myslia. A hlavne asi tam prizabijem tú lekárku, keď povedala, že tam nič nie je...krava!!!
9. feb 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ......vieš....všetci mi vravia že je to hlúposť ho dať do BB...takže som na to sama..........len vy ma podporujete :wink:

@utka kedy zajtra idete?
9. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes rozprávala s učkou v školke.......o odklade....sa pohrávam aj s touto myšlienkou :sweat_smile: .....tak vraj nič nestratí....ale že je velmi šikovný..... a bla bla bla.....ale vraj tá výslovnosť.....že je to velmi zlé ked dieťa nevie dobre rozprávať a rodičia ho šupnu do školy.....sa to potom vraj ťažko učí......a že aj diktáty bývaju katastroláne.....,,....tie nepodarená sykavky.....ach ach........
9. feb 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......to keby si počula rozprávať jedného lilušinho spolužiaka!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..veď mu skoro nerozumieť a ide do školy normálne od septembra......neviem ako ešte ti pomôcť v rozhodovaní :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....len ti môžem držať palce, aby sa to už vyriešilo a hlavne aby to bolo to správen pre maťka .......
9. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dnes neskutočne rozbesnené deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...meliem z posledného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka je to len a len na tebe...a určite to bude správne :wink:...
9. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ideme okolo osmej, ale najprv na spirometriu. Držte päste...zajtra je ťažký deň apotom ešta aj zápis :wink:
9. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......to je niečo sdýchaním tá spirometria?...jasné, že budeme :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna už je v postieľke, druhá ešte vo vani..idem ja už.......dobrú noc! :pensive:
9. feb 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok