Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. feb 2012

ahojte 😉
ja nemám šancu ťukať do kláves pri matkovi, teraz hajušká, koneeeečne môžem...ked ma vidí za pc, tak sa štverá na kolená a povie baaa a mnam...to znamená, že chce pesničku Mnam mnam Bobík, už mi z nej hrabe...a Madejov Pes Bobi detto 😝 😀 😀 😀
@leninka75 @denisenko
@jacka dobre, že si ich sprdla 😀 , ja som bola happy, že viem, čo je PB a oni zrazu že PX 😕 reku o čo tie dve točia? 😀 😀 😀 😀 😝

leninka75
9. feb 2012

@letty86 ..no ty si môj človek 😀 😀 😀 😀 ..........tie pesničky mu spievaš či púšťaš? 🙂

letty86
9. feb 2012

@leninka75 😉 púšťam, youtube to istí 😀

letty86
9. feb 2012

dnes nám nešla voda, jaaaj, potešenie od rána...matko vstal o 6tej, tak aj ja mám dlllhy den....

letty86
9. feb 2012

@leninka75
@jacka a vy ste sa kde schovali? 😕

leninka75
9. feb 2012

@letty86 ..kŕmila som lolku...ona ako zbadá nejaké hrnce hneď , že ham, ham...no a nedaj jej 😀 😀 😀 ...to vás aj upozornili, že nebude voda?

letty86
9. feb 2012

@leninka75 neupozornili, asi nejaká nečakaná porucha
lolka sa ti pekne rozkecala 😉 matkovi sa nechce...mama, tata, baba,mnam, brrr..a slovo baaa má u neho široké využitie: volá tak deti, bábiku, ked spadne, ked chce pesničku 😀

leninka75
9. feb 2012

@letty86 .....práve som lolke vytiahla z pusy vatový tampón 😅 ..lilka si čistí barbinu, ktorú mala pomaľovanú a lolka jej jeden uchmatla a samoška šup všetko do pusy 😠 😠 😠 .............no hej je ukecaná, šak správan baba neeeeeeee 😀 😀 😀 ........takže musíš rozmýšľať keď maťko začne baaa 😉

letty86
9. feb 2012

@leninka ale zúbkov už máme plnú pusu, 4 sa mu predierajú, takže už má 16 😵 moje pampúšiky sa so zúbkami nezdržujú 😀
matko tiez všetko do pusy...teraz doslova stačí, že sa len otočím a už čosi vyparatí 😠 manža už odskrutkoval úchytky z kuchynskej linky...aspon s tým mám pokoj...blbo sa to otvára, ale lepšie ako1500x odkladať 😝

utka
9. feb 2012

U nás dnes nie je taká zima...a konečne ani nefúka. Je tak trošku akoby sychravo, ale dá sa. Trošku sme sa prevetrali, pomíňali euráčiky a už v teplučku oddychujeme.
Viktorko dostal včera domácu úlohu od logopedičky, tak sme robili to. Som mu povedala, že kým to neurobí, nebude pozerať telku. Hneď bol hotový... 😀

letty86
9. feb 2012

@utka 😉 dieťa treba motivovať 😀
ako vikiho kolienko?

leninka75
9. feb 2012

@letty86 ..jeej riadne malé zubadlo 😀 😀 😀 ..však už len 4 a má kompletku 😉 .....vieš, že aj ja by som občas potrebovala zmotivovať, hlavne keď sú dni ako tento 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
9. feb 2012

@leninka75 abraka dabra, motivujem ta 😀
veru, veru, za chvílu máme všetky zubadla, alebo...počkáme na vás, ktovie? 😅 😉
matulko vstal, ideme po vikinku, dúfam, že dnes nepovie, že som prisla skoro 😀 😕

utka
9. feb 2012

@letty86 kolienko bolí...cez deň ani nie, ale v noci a nad ránom 😢 .
Zajtra ideme na ortopédiu. Hrozne sa bojím 😢

jacka
9. feb 2012

kuk...... 🙂 😉

utka
9. feb 2012

@jacka kukuk...No čo? Už si prehovorila manžela na školu v BB?

jacka
9. feb 2012

@utka 😔

jacka
9. feb 2012

@utka chce ísť na tu jednotku sa popýtať...však nech ide sám ked ho tam chce dať.... 😝 ......tažký oriešok 😔

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..to chce riadne ťažké kladivo, aby orech povolil 😀 😀 😀

utka
9. feb 2012

@jacka hmmm ☹

leninka75
9. feb 2012

@utka ..a hneď budete zajtra vedieť čo a ako?....

utka
9. feb 2012

@leninka75 neviem...asi až po tej rezonancii...ale aspoň sa budeme pýtať, že čo si o tom myslia. A hlavne asi tam prizabijem tú lekárku, keď povedala, že tam nič nie je...krava!!!

jacka
9. feb 2012

@leninka75 ......vieš....všetci mi vravia že je to hlúposť ho dať do BB...takže som na to sama..........len vy ma podporujete 😉

@utka kedy zajtra idete?

jacka
9. feb 2012

som sa dnes rozprávala s učkou v školke.......o odklade....sa pohrávam aj s touto myšlienkou 😅 .....tak vraj nič nestratí....ale že je velmi šikovný..... a bla bla bla.....ale vraj tá výslovnosť.....že je to velmi zlé ked dieťa nevie dobre rozprávať a rodičia ho šupnu do školy.....sa to potom vraj ťažko učí......a že aj diktáty bývaju katastroláne.....,,....tie nepodarená sykavky.....ach ach........

leninka75
9. feb 2012

@jacka ......to keby si počula rozprávať jedného lilušinho spolužiaka!! 😅 😅 😅 ..veď mu skoro nerozumieť a ide do školy normálne od septembra......neviem ako ešte ti pomôcť v rozhodovaní ☹ ☹ ☹ ....len ti môžem držať palce, aby sa to už vyriešilo a hlavne aby to bolo to správen pre maťka .......

leninka75
9. feb 2012

ja mám dnes neskutočne rozbesnené deti 😝 😝 😝 😝 ...meliem z posledného 😝

utka
9. feb 2012

@jacka je to len a len na tebe...a určite to bude správne 😉...

utka
9. feb 2012

@jacka ideme okolo osmej, ale najprv na spirometriu. Držte päste...zajtra je ťažký deň apotom ešta aj zápis 😉

leninka75
9. feb 2012

@utka ......to je niečo sdýchaním tá spirometria?...jasné, že budeme 🙂

leninka75
9. feb 2012

jedna už je v postieľke, druhá ešte vo vani..idem ja už.......dobrú noc! 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre