• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
Aj ja som rodila s epi a Viki spí od narodenia dobre...
10. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@denisenko vikinka spala zle, ale neprikladám to epi...ale ja som už pri matkovi nechcela...asi som to písala...mna ten vpich veeelmi dlho bolel a ked to možem porovnať, bez epi to bolo lepšie....ja pravda, že pri viki som dlho rodila a pri matkovi to prislo rýchlo, tak by som epi nestihla, ale aj tak som ju nechcela...už som o epi veľa čítala a jedny hovoria, vdaka za epi a druhí nikdy viac epi....
10. feb 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja sa na epi nesťažujem, len jej dakujem.....a preto aj teraz hovorím, že aj ked mi robia zub, dám si injekciu od bolesti.....načo trpieť, ked netreba..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
10. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 a spanie??? ved dobre viete ako spáva Nisko dodnes.....s epidurálkou narodený...konskou dávkou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko súhlasím :dizzy_face: ja som očakávala vačšiu "pomoc" od epi, tak preto som pri druhom nechcela...ak by mi tak veeelmi pomohla, tiež by som pri matkovi neváhala :wink:
10. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, kočky, cez víkend asi neprídem, kedže tu bude svokruška, tak sa majte kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tak si uži pekný víkend..... :slight_smile:
10. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikde nik....pošlem tatinka po Niska do školky, ked mi už vy neidete robiť spoločnosť..... :angry: :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekný víkend.
Za chvíľu ideme na zápis.
10. feb 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože nikde nik :grinning: :grinning: :grinning:.....

@denisenko...takže zajtra varím kávu??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:......až na tú pokutu si asi mala dobrý dojem, že jo?.......inak aj u zubára len s injekciou...pomaly aj prehliadku si budem dávať tak robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ..viem, že sú nastavovacie korčule ale aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........užite si zápis!!!

@jacka.......ste toho moc nenaspali čooo?.....

@letty86..a svokruša príde v bielych rukavičkách, že tak luxuješ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekný víkend dievčence!!! :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dnes???? tak vela šťastia...potom dajte vedieť..... :dizzy_face:
...chlapi šli robiť budku vtáčikom.....som zvedavá, čo za výsledok mi prinesú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatial som hodila do rúry žemlovku, nech si osladia život.....už sto rokov som ju nerobila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no, asi moc času na kávu neostane....chalanov vyhodím najskor na svah lyžovať a ked sa vrátia, tak až potom....ta pani mi povedala, že do 18-tej bude tam....hádam stihnem..... :slight_smile: ..nepoznáš ju?
10. feb 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a náhodou......som pozerala cenník pokút..tak až také zlé to nebolo....moj muž hned zahlásil: viezol som tu ženu na porodnické, tak som si nevšimol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......niečo mi to meno hovorí, ale nie som istá :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ..........
10. feb 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..koľko ste vlastne cvakli??....inak tam pri nemocke policajti stráááášne radi dávajú pokuty a aj papuče......hňupi, nech sa kuknú koľko je tam miesta na parkovanie a nech to najskôr riešia....
10. feb 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už fakt padám...pa
10. feb 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :dizzy_face:

pekný víkend.... :dizzy_face:
10. feb 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...radšej sa ani nepýtaj... :angry: ale boli milý...vraj pán vodič, keby ste náhodou tu sposobili nehodu, tak máte po papieroch.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..inak, našla som super článok o porodnickom oddelení v PB...dúfam, že je to naozaj pravda, vyzerá to fajn..... :dizzy_face:
10. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka haloooo......aj vy ste tu? :confused:
10. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu tu tu..........sme boli doteraz v školke....sa tam vonku hrali.....brrrrrrr..som na kosť premrzla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..... :slight_smile:
10. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lučim sa na dnes.....tatinko zakúril v krbe, Denisko spí....tak ak sa mi podarí vyhodiť Diega zo sedačky dáme romantiku pri Pirátoch z Karibiku.......síce sme to videli x krát, ale ako ten moj drahý hovorí: no, ked tam hrá ten tvoj miláčik.....Johnny Depp...tak ešte pozrieme..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekné sníčky...zajtra som tu..... :slight_smile:
10. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Zápis prebehol v pohode...Také zlaté učiteľky tam boli.Dúfam,že sa nepretvarovali...Pri odchode Viki zahlásil,že konečne do školy...tak sa smiali,ze aspoň niekto sa teší...Ináč ešte nespí,lebo nám zaspal v aute a spal do 18:30...Tak dobruuuu...
10. feb 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@denisenko ako dopadla romantika??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka super...v pohode ste to zvládli...........vyzerá to tak že my sme dopadli najhoršie :frowning2: :frowning2:

juj zas taká kosa......už by to mohlo skončiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@utka super....gratulujeme velkému budúcemu školákovi.... :wink:
@jacka romantika???? nooo...prespala som polku filmu.... :grinning: :grinning: :grinning: a dneska-......je krásne, slniečko svieti, ráno žaba hlásila -17, takže dolu asi trošku viac...... :slight_smile: a ja sa teším, lebo dneska je krásny den na lyžovanie a ja nemusím ísť mrznúť na svah, lebo ide tatinko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon upracem a navarím..... :slight_smile: síce ešte ostala žemlovka zo včera, ale ja mám sladkého na pol roka minimálne dosť.....takže si ešte dopečiem zvyšné makrelky..... :slight_smile: len som si na ne spomenula a už mi slinky tečú...... :grinning:
Peťko je už dobre? idete von mrznúť????? :confused:
11. feb 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Dakujemeeee
11. feb 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak...rybka v rúre, rezne na zajtra nachystané, chlapi sú preč.....podme na kona...... :grinning:
11. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
??????????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
11. feb 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok