Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. feb 2012

Aj ja som rodila s epi a Viki spí od narodenia dobre...

letty86
10. feb 2012

@utka
@denisenko vikinka spala zle, ale neprikladám to epi...ale ja som už pri matkovi nechcela...asi som to písala...mna ten vpich veeelmi dlho bolel a ked to možem porovnať, bez epi to bolo lepšie....ja pravda, že pri viki som dlho rodila a pri matkovi to prislo rýchlo, tak by som epi nestihla, ale aj tak som ju nechcela...už som o epi veľa čítala a jedny hovoria, vdaka za epi a druhí nikdy viac epi....

denisenko
10. feb 2012

@letty86 ja sa na epi nesťažujem, len jej dakujem.....a preto aj teraz hovorím, že aj ked mi robia zub, dám si injekciu od bolesti.....načo trpieť, ked netreba..... 🤐 🤐 🤐 😀

denisenko
10. feb 2012

@letty86 a spanie??? ved dobre viete ako spáva Nisko dodnes.....s epidurálkou narodený...konskou dávkou..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
10. feb 2012

@denisenko súhlasím 😵 ja som očakávala vačšiu "pomoc" od epi, tak preto som pri druhom nechcela...ak by mi tak veeelmi pomohla, tiež by som pri matkovi neváhala 😉

letty86
10. feb 2012

idem, kočky, cez víkend asi neprídem, kedže tu bude svokruška, tak sa majte kráááásne 😵 😵 😵

denisenko
10. feb 2012

@letty86 tak si uži pekný víkend..... 🙂

denisenko
10. feb 2012

a nikde nik....pošlem tatinka po Niska do školky, ked mi už vy neidete robiť spoločnosť..... 😠 😀 😀

utka
10. feb 2012

Tak pekný víkend.
Za chvíľu ideme na zápis.

leninka75
10. feb 2012

akože nikde nik 😀 😀 😀.....

@denisenko...takže zajtra varím kávu??? 🙂 🙂 🙂 🙂......až na tú pokutu si asi mala dobrý dojem, že jo?.......inak aj u zubára len s injekciou...pomaly aj prehliadku si budem dávať tak robiť 😀 😀 😀 😀

@utka ..viem, že sú nastavovacie korčule ale aj tak 😝 😝 😝 😝 .........užite si zápis!!!

@jacka.......ste toho moc nenaspali čooo?.....

@letty86..a svokruša príde v bielych rukavičkách, že tak luxuješ??? 😀 😀 😀 😀

pekný víkend dievčence!!! 🙂 🙂

denisenko
10. feb 2012

@utka dnes???? tak vela šťastia...potom dajte vedieť..... 😵
...chlapi šli robiť budku vtáčikom.....som zvedavá, čo za výsledok mi prinesú..... 😀 😀 😀 😀 zatial som hodila do rúry žemlovku, nech si osladia život.....už sto rokov som ju nerobila..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
10. feb 2012

@leninka75 no, asi moc času na kávu neostane....chalanov vyhodím najskor na svah lyžovať a ked sa vrátia, tak až potom....ta pani mi povedala, že do 18-tej bude tam....hádam stihnem..... 🙂 ..nepoznáš ju?

denisenko
10. feb 2012

@leninka75 a náhodou......som pozerala cenník pokút..tak až také zlé to nebolo....moj muž hned zahlásil: viezol som tu ženu na porodnické, tak som si nevšimol..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2012

@denisenko ......niečo mi to meno hovorí, ale nie som istá 😨 😨 😨 😨 ..........

leninka75
10. feb 2012

@denisenko ..koľko ste vlastne cvakli??....inak tam pri nemocke policajti stráááášne radi dávajú pokuty a aj papuče......hňupi, nech sa kuknú koľko je tam miesta na parkovanie a nech to najskôr riešia....

leninka75
10. feb 2012

ale už fakt padám...pa

jacka
10. feb 2012

🙂 😵

pekný víkend.... 😵

denisenko
10. feb 2012

@leninka75 ...radšej sa ani nepýtaj... 😠 ale boli milý...vraj pán vodič, keby ste náhodou tu sposobili nehodu, tak máte po papieroch.... 😝 😝 😝 😝 ..inak, našla som super článok o porodnickom oddelení v PB...dúfam, že je to naozaj pravda, vyzerá to fajn..... 😵

denisenko
10. feb 2012

@jacka haloooo......aj vy ste tu? 😕

jacka
10. feb 2012

@denisenko tu tu tu..........sme boli doteraz v školke....sa tam vonku hrali.....brrrrrrr..som na kosť premrzla.... 😝

jacka
10. feb 2012

kuk..... 🙂

denisenko
10. feb 2012

lučim sa na dnes.....tatinko zakúril v krbe, Denisko spí....tak ak sa mi podarí vyhodiť Diega zo sedačky dáme romantiku pri Pirátoch z Karibiku.......síce sme to videli x krát, ale ako ten moj drahý hovorí: no, ked tam hrá ten tvoj miláčik.....Johnny Depp...tak ešte pozrieme..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
10. feb 2012

pekné sníčky...zajtra som tu..... 🙂

utka
10. feb 2012

Ahojte.Zápis prebehol v pohode...Také zlaté učiteľky tam boli.Dúfam,že sa nepretvarovali...Pri odchode Viki zahlásil,že konečne do školy...tak sa smiali,ze aspoň niekto sa teší...Ináč ešte nespí,lebo nám zaspal v aute a spal do 18:30...Tak dobruuuu...

jacka
11. feb 2012

ahojte....

@denisenko ako dopadla romantika??? 😵 😵 😵

@utka super...v pohode ste to zvládli...........vyzerá to tak že my sme dopadli najhoršie ☹ ☹

juj zas taká kosa......už by to mohlo skončiť 😝

denisenko
11. feb 2012

dobré ránko.... 😉
@utka super....gratulujeme velkému budúcemu školákovi.... 😉
@jacka romantika???? nooo...prespala som polku filmu.... 😀 😀 😀 a dneska-......je krásne, slniečko svieti, ráno žaba hlásila -17, takže dolu asi trošku viac...... 🙂 a ja sa teším, lebo dneska je krásny den na lyžovanie a ja nemusím ísť mrznúť na svah, lebo ide tatinko..... 😀 😀 😀 😀 aspon upracem a navarím..... 🙂 síce ešte ostala žemlovka zo včera, ale ja mám sladkého na pol roka minimálne dosť.....takže si ešte dopečiem zvyšné makrelky..... 🙂 len som si na ne spomenula a už mi slinky tečú...... 😀
Peťko je už dobre? idete von mrznúť????? 😕

utka
11. feb 2012

Ahojte...Dakujemeeee

denisenko
11. feb 2012

tak...rybka v rúre, rezne na zajtra nachystané, chlapi sú preč.....podme na kona...... 😀

denisenko
11. feb 2012

??????????????? 😕 😕 😕 😕

jacka
11. feb 2012

😉 🙂 😎 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre