Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

no fajn, takže naše deti nie sú jediné čo sedia už 3 týždeň v škôlke 😝 .........u nás už bol papier záujem o škôlku cez jarné prázdniny..........

leninka75
13. feb 2012

čosi som vám ešte chcela, len mi to vypadlo 😝 😝 😝

denisenko
13. feb 2012

@jacka ..aj naši majú PC, ale chodia tam len na detský kutik a ešte niečo....a to až pred treťou a tuším len koncom týždna...v piatok isto... 😝 a vonku chodia...každý den sušia veci na radiátoroch, tak vidím.... 😀 😀 😀 😀 fakt neboli len jeden den.... 😕

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 myslíš, že ked bude záujem, nechajú otvorenú školku? sestra dáva decká k babke, tá si každý rok berie dovolenku...tak ked sa bude,me nudiť, pojdeme k nej aj my..... 😵 ....tuším, že naši sú jediný čo sa mrazia vonku.... 😀 😀 😀

hodila som ešte vyvariť pre istotu nejaké flašky a cumlíky, dobalím tašku a už fakt vyložím nohy.....stále mam taký blbý pocit.....asi dobre nacvičujeme.... 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 nie ..sme dve 😝 😝 😝 ....ale ja nevidím dôvod ked je vonku slniečko a nefúka preč neísť.... 😝

@denisenko máte super školku.... 😵

denisenko
13. feb 2012

@jacka myslíš, že je super?....ja až tak nie...ale dá sa.... 😀 😀 😀 😀 zajtra majú karneval, tak som zvedavá.... 😉

denisenko
13. feb 2012

joj, krásne je tam....slniečko svieti....ráno bolo -18..... 😀

denisenko
13. feb 2012

som bola pozrieť teraz na teplomer...tak -9, alebo 10..... 🙂 slnko svieti, voda láka...... 😀 😀 😀 podme si uavriť klobásku, pokým si ju s kludným svedomím možem dať........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

odchádzam...nie žeby som musela, ale...bolí ma celý človek....a postojačky sa mi koníkovať nechce.... 😀

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..blbý pocit?.....akože by sa simonko pýtal na svet?.......u nás tiež deti frčia na PC 😠 😠 😠 ...alebo sedia pred TV 😝 😝 😝

@jacka..tiež si myslím, že by mohli...možno len tí väčší, ale klíďo-píďo, veď aj do školy budú musieť aj po mraze........

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..len sa napapaj a oddychuj 🙂 ..........pokiaľ sa ti dá 😉

a ja už viem čo som chcela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

..chceme kúpiť psa zlatého retrievera, asi sa to tak píše.........a takú máme smolu 😝 .....našli sme krásnych psíkov v prievidzi, čo je celkom blízko...smola pred týždňom sa rozpredali.....včera muž našiel tu za kopcom v nimnici, tiež šteniatka..zasa smola v sobotu predali posledného ☹ ☹ ☹ ...a takí boli krásni 😵 😵 😵 ......

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 vy máte v školke aj telku???? 😕 ....Simčo má ešte čas.....mu pekne dohovorím a bude..... 🙂 všetci chlapi v tejto rodine poslúchnu maminku,musí aj on....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 ...dobrý výber.....chcete s papiermi a tak???? 😕

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..to keby si videla padneš na zadok..riadna plazma na pol steny 😀 😀 ...raz im vyšiel nejaký projekt a nič múdrejšie ich nenapadlo len nakúpiť telky 😝 😝 😝 ....... dobre vycvičení chlapi 😵 ....stačí aj bez papierov tí sú tak okolo 50-100 eur...len nechcem aby to bolo krížené s labradorom.....ešte som uvažovala o bernskom salašníckom, ale neviem ako sa správa k deťom..nemala som čas si to vyhľadať....

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 tak to som šok......že telka v školke....nemajú deti doma???? 😔 😔 😔 v Taliansku nemajú nič, ani telku, ani PC. len hračky.....telocvičnu, kuchynku, divadelný kútik...všetko na podporu detskej tvorivosti...ved o tom by mala školka byť, že? ale to by asi muselo zaujímať aj učitelky....... 😝 😝 😝 😝 ...psíka budete mať vonku, však? 😕 ...inak, čo ja viem, tak tieto velké plemená sú k deťom priatelské... 😉

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 jáj a ešte som chcela k tej školke...si zober, že tam je otvorená len od 7.45 do 14.30...síce nespia, ale za taký krátky čas sú tri krát vonku, okolo 10-tej, po 12-tej a potom ešte okolo pol druhej do pol tretej..... 😵 ja stále vravím, iný štát, iná mentalita...... 😅

jacka
13. feb 2012

ja pokial to dočítam tak aj zabudnem čo som chcela napísať 😔

@leninka75 veru to je riadna smola..... ☹ ....ale ber to tak že vás čaká niečo lepšie 🙂
@denisenko aj moj má v školke tv........a posluchať treba...ešte má vyše mesiaca ´čas..že 🙂 ...ale krásne si to napísala 😵 😵 😵 😀

leninka75
13. feb 2012

@denisenko mne sa tá škôlka v IT hneď páčila keď si nám o nej hovorila 😵 ...ja mám tiež takú predstavu, že škôlka je na hranie s hračkami, prvý stupeň v škole na naučenie písania, čítania, rozvíjanie slovnej zásoby atď....a možno až na druhomby som zaradila Pc ale len tak "light".....a u nás najväčší dôraz tuším kladú na IKT technológie vo vyučovaní 😝 😝 😝...ja keď už niekde len započujem to IKT, tak sa mi ježia aj tie chlpy čo nemám 😖 😖 😖 😀...........u nás už prváci majú v rozvrhu Pc neviem čo tam robia ale dozviem sa to 😀...inak naše učky v škôlke, to je zbierka profesií a pováh...jedna, najstaršia je origoš učka, ale už to má dosť na háku má to za pár do dôchodku, druhá tak niečo pred 50 je psycho, stále si hľadá diagnózy aby mohla byť PN, teraz jej dali maličkých 😅 😅 😅 ......tretia bývala kuchárka, čo si urobila nejakú nadstavbu pre MŠ, vek okolo 40...a posledná tá má našu lilušu, tá je najnormálnejšia, vie čoje dobré pre deti, venuje sa im, dokonca im zo svojho kupuje odmeny je zástupkyňa pre MŠ, tie ostatné tri ju neznášajú, robia jej zle ako sa len dá, pretože ich núti, aby pre deti vymýšľali aktivity.......takže asi tak naša škôlka a keď náhodou tá posledná terka, má dovolenku, tak deti sú nasáčkované pred TV a pred PC...inak sa krotia...

leninka75
13. feb 2012

..a ešte som sa vám chcela posťažovať, čo liluša stvárala celý víkend..vyslovene je drzá, na všetko odvráva..a taká ťahy, že keď jej poviem vezmem varechu a vyrúbem ťa, ona sa začne rehotať a že kľudnééééé, no zober si zober........a teraz neviem či sa smiať či plakať.....je toho veľa čo narozprávala, ani si neviem hneď spomenúť na všetko ale vytáčala nás oboch do nepríčetna.......aj vaši sú takí???

jacka
13. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 ..detto.......ale mne toto nepovie že zober.....raz to vyskušal povedať....a potom pekne krásne s nou aj dostal..... 😀 😀 ..ked chcel .... 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 si napísala normálne román 🙂

leninka75
13. feb 2012

@jacka ..román pre ženy 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 my máme doma to isté.....len s tým, že ma vždy predbehne: ako napr: mamí, to zas musím všetko robiť ja? a kto to má upratovať?a ked ja nejdem na net, tak ani ty nie.....a kolko sladkého si dnes mala??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ked už nič iné, tak všetko po mne opakuje..... 😝 😝 😝

jacka
13. feb 2012

@denisenko ja toto opakovanie nemožem ani počuť.....trhá mi to nervy.....vtedy by som ho .....juj 😠 😠 ...............ale v poslednej dobe to používa menej......čo ma teší..............................

denisenko
13. feb 2012

@jacka u nás len raz za čas.....potom si ho prestanem všímať, tak ho to nebaví...... 😀 ...fuj, som sa "dožrala" 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@denisenko čo si jedla........no..mne sa to nedá nevšímať....mna to tak vytáča......že strach.....-..ale som odkukala od školky super trest.......sedieť na jednom miest ked neposlucha........... 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..jasan hafana na von 🙂 ......a čo tak diego zostal doma??? 😕 ..........inak aj u nás presne čo si písala, že či slečna musí robiť všetko sama a nikto jej nepomôže...a zakaždou vetou nasleduje ach bože bože 😀 😀 😀 😀

@jacka..a mi nepovedz, že maťko doma vydrži za tres sedieť na jednom mieste 😅 😅 😅..lebo ja mám pocit, že u liluši nemám autoritu 😝

aninka29
13. feb 2012

ahojte mamky 🙂
prišla som na vás hodiť malý kukuč 😉
včera sme došli domkov...bolo perfektne 😵 😵 😵 😵 😵 ani sa nám nechcelo domov,strašne rýchlo to ubehlo....kopisko snehu..síce -25 stupňov,ale nevadilo 😀 ...super sme si oddýchli,detičky sa vyšantili 🙂
od včera len periem a periem 😝 ....Simuška je už v škôlke,tatik si predžil dovču,takže bude doma ešte týždeň 🙂
večer prečítam všetko čo ste popísali,nech som v obraze aj ja 😉

leninka75
13. feb 2012

@aninka29 ..ahoj!!...len čítaj, čítaj máš čo robiť 🙂 ..super , že sa vám páčilo 😵

jacka
13. feb 2012

@leninka75 musí....s plačom aj bez......potom mi slubuje hory doly..........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre