• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko veru....toto asi nerozdýcha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a aké meno pre dievčatko?........takže je vlastne jedno kde budeš rodiť :wink:
13. feb 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo kto píše? :confused: :confused:
13. feb 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ešte neupratala :angry: ..si si pekne schrupla :dizzy_face:.........

@jacka..mali sme kapustové halušky a k tomu plátky mäska na cibuli a kmíne aono sa to nejako volá ale neviem ako :pensive:...
13. feb 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a mám ju vybrať či nech ju zje?....včera menil vodu tak aby nemusel zas :grinning: :grinning: :grinning: .....ved si neviem predstaviť akoby ju zabil ked je stále dolu.......a bývala hore :grinning: :wink:
13. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jéj ty fajnotky vyváraš :dizzy_face: :dizzy_face: ....škoda že nie si tu....bližšie.....šla by som....teda jemne by som sa pozvala :wink:
13. feb 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka máš tam nad tou fotkou takú správu sama pre seba.....nevšimla si si????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka asi ju radšej vyber...ja neviem, či ju ten prísavník odprace...... :confused: ....
@leninka75 joj, dobre si si navarila...už sa mi niekedy po kapuste aj sníva.....ale robí mi v črevách strááášnu neplechu, tak odolávam..... :confounded:
13. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, v sobotu sa narodilo dalšie bábätko..... :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie :confused: idem kuk.....
juj......tak idem ju vybrať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to nejak skoro rodia :frowning2:
13. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám to......to sa musel Peťko realizovať......to som si nevšimla :sweat_smile:
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 inak podla mnasi to aninka neprečíta......všetko.....som zabudla odpovedať :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...prečítam si vás až doma, lebo ste sa riadne rozpísali...
Nie som PN. Som v robote a Viki v škôlke. Tá viróza bola len taká jednodňovka. Dúfam, že som tu nikoho nenakazila...
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka šikulka Peťko...rýchlo využil čas.... :grinning: ....asi tej rybke včera uškodila čistá voda...alebo na nu muž kýchol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....skoro...toto ani nie, už mala začiatok 38. týždna......50cm a 3300g...pekne... :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka myslíš, že by sa to mohlo šíriť aj takto???? :grinning: a Viki je už úplne v pohode?
13. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......že kýchol :grinning: :grinning: :grinning:
ale že som si to nevšimla kedy mi napísal....som sa tu zaoberala rybou.....a aha ho :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..presne na to isté napadlo o šírení črevnej virózy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

babule veď prídite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka myslíš že bude dáka škoda ked niekoho nakazíš v práci :wink:
13. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 či máš pre všetky.... :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som sa len čudovala, ako sa mu to podarilo aj odoslať....Niskovi to nevyšlo.... :grinning:
@leninka75 dajme radšej pokoj s virozami...... :angry:
13. feb 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka isto bude škoda, ked niekoho v práci nakazí...zas tam bude musieť makať sama..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš to ma nenapadlo.... :pensive: ..beriem späť :wink:

prišiel muž :confused: :confused: :confused: ----.........aspon si vyberie rybičku a može sa s nou rozlučiť :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu konu dneska zas niečo nešlape.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja som si to všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........šlape ale naspäť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning:..bude aj smútočná reč?...
13. feb 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ja mám teraz výčitky svedomia...dojedla som na obed tú pečenú makrelu..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...z čoho máš akože výčitky svedomia??? :confused: .....len papkaj pomaly sa ti končia dobré časy :frowning2:
13. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my tu o rybke a ja ju mám na obed.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasné :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko dúfam že chutila ...........rybička :wink: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok