• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
13. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja od vás....poupratujem balkon, lebo darmo dám Diegovi k tým zvyškom z rybičky aj tanier, celé to roznosil...... :angry: :angry: :angry: asi som mu mala dať aj príbor.... :grinning: :grinning: :grinning: a potom po Deniska, musíme nasypať slnečnicu vtáčikom do krmitka, čo zbuchali s tatinkom a budem sa tváriť, že včera sme isto nezabudli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dúfam, že tju nezostanem sama :confused: ....nejako ma začína bolieť hlava :pensive: .......
13. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo moja,,,,,... :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 asi ostaneš ...ideme pre Maťka.......potom reklamovať vetrovku.....ale ja sa vrátim :grinning:
13. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Diegovi sa nechcelo do IT?.............určite ste nezabudli :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...na diega som sa pýtala aj ja a deni ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som zvedavá či tebe povie :wink: ..čo je s vetrovkou??? :confused:..len sa vráť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jupííííííííííííííí našla som psíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......narodil sa 2.2. takže je ešte maličký, ale koncom marca je náš :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak super....... :slight_smile: a kde? ......Diego tu ostal....robiť nám spoločnosť.... :grinning: ..inak, tentokrát cestoval načierno.....tatinko zabudol zobrať jeho pas...takže zostal v Italii.....síce nechýba, ale ak by som potrebovala očkovací preukaz, tak všetko je tam.... :angry: :angry: :angry:
@jacka to som aj ja zvedavá, čo sa vám stalo s vetrovkou?

moj zlobrík je už doma, ale silou mocou chcel ostať vonku, že ide odhrnať sneh...asi mali toho v školke málo.... :grinning: ale je fajn , teplota nad nulou,úplne bezvetrie, tak nech sa vyšantí.......zaniesol aj vtáčikom papať, tak je spokojný :wink:
13. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Denisko si vymyslel, že cukrík ako odmenu si musí zaslúžiť...tak pracuje.....
13. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..aha takto je to s diegom :slight_smile: ........aký zlatý nisko a ty,že zlobrík :grinning: :grinning:..tá moja potvora mravčala, že prečo si musí poskladať oblečenie, ona to nevie, ach bože prečo musím všetko robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........ten psík je v ráztočne pri prievidzi :slight_smile:
13. feb 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo urobila lolka!! :sweat_smile: .......sa vyšplhala na prvé poschodie v svokrinej kvetinovej stene...taká tá policová..som myslela, že ma picne, keď som ju zbadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nejako mi je dlho :unamused:
13. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dúfam, že nespadla.... :sunglasses: .....zlobor má dneska dobrú náladu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mi je to divné.... :confused: :confused: :confused: ....som kukala fotos na FB..... @aninka29 sa teda mala....len závidieť....poriadne nahlas.... :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..zlobrík má aj dobré dni? :grinning: :grinning: :grinning: .........to chce odmenu mamina :wink: .......nespadla..len ju máme tuším za chalana :grinning: :grinning: :grinning: ..lilka taká nebola..zas ma decko vytláča
13. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to moje dieťa sa asi fakt zbláznil....vytiahol si vonku ten šlapací traktor a brázdi po snehu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hej, my máme dobré a zlé dni..... :grinning: :grinning: :grinning: ale už začínajú nejako prevažovať tie horšie..... :angry: :angry: :angry: :angry:
13. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už je tu.....ja som vedela, že niečo bude chcieť....internet..... :grinning:
13. feb 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diego stráži budúce bábätko..... :dizzy_face:
13. feb 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. feb 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk......... :dizzy_face:
vy tolko píšete......opice :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nooo, a myslíš, že ako sa to šíri?
@jacka Viki je už fit. Len to kolienko ešte...
13. feb 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moj chodí na štvorkolke.......ved no a čo že je sneh....a Peťko po nom opakuje......
aninka sa má.....možeme závidieť...................vetrovku Maťkovu......odišiel zips.......a hned sme aj kupili druhú.....
13. feb 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 má svoj den ......ráno bude lepšie...... :slight_smile:
13. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka boli ste sa spýtať v tej škole vo ZV?
13. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo........dnes boli deti po dvoch týž. vonku....tak šli sa niekam lopárovať......no a neviem do ...kam šli.....ale ....Maťko sa aj s kamošom vykupal ...že vraj v sračkách.......neviem či je to pravda.....ráno sa muž popýta čo sa stalo.......lebo bol kompletne celý prezlečený-.-.-aj slipy aj tielko...takže....teraz možem čakať kedy bude zas chorý......som ich andopovala celaskonm...inunalom....a skorocelovým sirupom.......
@denisenko ....nevieš prečo mi ten moj sirup skysol?...som ho musela vyliať :confused: :confused: :confused:
13. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nie..........som chcela ísť ráno....ale muž sa ponáhlal do práce....a tento týžden neviem neviem.....či to stihneme.........však mne je to jedno ja ho na tú 6 nedám...... :angry: ....aj tak ma prekukol že prečo nechcem ho dať do Zv...ktovie kto mu to povedal :grinning: :angry:
13. feb 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
práve som robila porovnanie pre tehule do marcoviek....dám aj vám, aspon sa nasmejeme........fotka dnes večer a tri dni pred porodom Deniska....to už bol viac ako týžden po termíne....centimetre na bruchu sedia navlas rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aj kilá.....len tie týždne....nie.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja by som teda nad ZV neuvažovala...len keby tá BB nebola tak ďaleko...
13. feb 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no supeeer...
13. feb 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...v čom sa to vykúpal???? :confused: :confused: :confused: :confused: ...nechápačka, ale zasa keby som sa lepšie učila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som zvedavá čo ti povedia :sweat_smile: :sweat_smile: ....dúfam, že doping zaberie :wink:

@denisenko ..jej tak už môžeš ísť rodiť :grinning: :grinning:

idem kuk tie aninkine fotos...

dobrú noc!! :pensive:
13. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok