• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@jacka aj mne raz skysol.... :angry: neviem prečo.... :confused: to ako vám učky nepovedali, že sa niečo stalo????..ved oni sú zodpovedné za deti, a ak sa niečo stane musia ťa o tom informovať....sťažuj sa...... :astonished: :astonished: ty kokso, iná káva..... :unamused: na takéto veci som háklivá, ja viem, že ich všetkých ustrážiť nemožu....niekedy sa to ani nedá, hlavne ked musia trkotať a nevšímajú si ich....ale musia povedať že sa niečo stalo.....normálne som sa vytočila za Teba..... :pensive:
13. feb 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nemožem....... :angry: :grinning: ešte som sa na to psychicky nepripravila a predpokladám že drobec ani fyzicky.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ty kokso!!!Tak nech muž všetko pozisťuje a poriadne ich tam prevetrá tie trúby učiteľky...
13. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 netuším v čom sa okupal...len že sa lopárovali.....a že sa šmykol.....vraj do sračiek....neviem ...muž sa ráno popýta.....
@utka ani ja nechcem o Zv ani počuť...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka presne tak som to mala na mysli..... :angry:
13. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@utka ked poobede učka nevedela nič.....vraj ona s nimi nebola.....aj tak sa nedozviem pravdu.............a mi večer Maťko vraví že ešte pojde dva krát do školky a bude chorý :confused: :confused: :confused: ja sa pýtam odkial to vieš? :confused: ...pani učitelka povedala.....krááááása :angry: :angry: :angry:
13. feb 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko kedy budeš psychicky pripravená......a fyzicky???........ja mám pocit že to asi nikdy nepríde :grinning: :grinning:
13. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a kde akože bola,ked tam nebola????? :confused:
13. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nikdy..... :pensive:
13. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bola druhá.......jedna je chorá tak to tam plátaju......už mesiac.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tiež som si myslela :pensive: :wink: :wink:
13. feb 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nikto??.....

dobrú nocku :slight_smile:
13. feb 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som ešte tu...ale už som sa rozlúčila aj s tatinkom a idem si lahnúť..... :wink: dobrú nocku..... :dizzy_face:
13. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu...
13. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile: ...prajem Vám krásneho Valentína :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tie fotky na fb si nevšímajte......na každej jednej som hrozná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....poviem vám tajomstvo,ale pssst...moja kmotra nevie fotiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vlastne nie...to bude chyba inde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@aninka29 ja som ich ešte nestihla kuk.........
dakujem za srdiečko.......
14. feb 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripájam...........krásneho Valentína :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :slight_smile:..krásneho Valentína všetkým, aj tým, ktorý neoslavujú..... :wink:aj ja dakujem za srdiečko....kto to posiela????? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...Denisko poslal tatinkovi na skype tolko zapusinkovaných smajlíkov, že mi to až bolo divné......... :dizzy_face: škoda, že aj tu nie sú taký nejaký....poslala by som vám.... :wink:
14. feb 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved ho velmi velmi lubi...........ty si mu kolko poslala???
14. feb 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo......nakázala som mužovi aby sa popýtal čo sa včera stalo....takže.....
učikna verzia:on s kamošom sa šúchli pri nejakom žliebku v areály školy.......a boli v teplákoch ...... :angry: :angry: :angry: ...vonku -10.....potom im nakázala aby si šli dať oteplovačky.....sa prezliekli......a šantili sa dalej.....a až tak že boli celý mokrý až do slipov....preto im kázala sa prezliecť.................
Maťkova verzia:-----išli autobusom ................lopárovať......a tam spadli s kamošom do .....sračiek.....že bol tenký lad.....a ostali mokrý.........potom šli všetci preč a oni sa prezliekli a ostali v triede.....................a že potom im učka povedala že budu o dva dni chorí.........

takže si možem vybrať :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Aj ja Vám prajem kráseho Valentína...
@jacka no tak to je ťažké...ale podľa mňa by si Maťko nevymýšľal, či???
@aninka na fotkách vyzeráš dobre, len si na nich nejaká nahnevaná...
14. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vela....vela...ešte viac..... :dizzy_face: .....naše deti behajú v oteplovákoch každý den a nemajú prezlečené nič...divné :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to ich poslali vonku len v teplákoch? :confused: :confused: :confused: :confused: neverím tomu, že Maťko by si vymyslel takú hovadinu....a kde skončili tie akože prepotené veci????? :confused:
14. feb 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
na radiator......je mi čudné žeby sa spotil až úplne ...............ešte by som sa mohla opýtať toho chlapca......čo mi povie...
14. feb 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vedela že sa pravdu nedozviem
14. feb 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem robiť palacinky ...tak mi držte palce..... :wink:
14. feb 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka palacinky???? pošlem ti Niska na obed.....ale on ich dosť vela zje.....stačia mu s lekvárom..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pošli......sú fajné...ešte som ich z bezl. nerobila.......ale su mnamka :dizzy_face:
14. feb 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a mna ani netrklo, že ty robíš bezlepkové....prečo mi nejde posielať srdiečka????? :confused:
14. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už si poslala.....podarilo sa?.......................ako si v noci spala?
ideme sa vyvetrať.......
14. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
včera som nestihla ani kuk, bola som sama s matkom doma a to je tažká misia :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom zumba a spat :wink:
srdiecka poslal všetkým modrý konos...krásneho Valentína :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes ma Vikinka karneval, taaaak sa tesila :sweat_smile:
zajtra ideme na karneval do centra aj s Matkom, bude kačička, je taaaaaky chutný, hodim fotos do albumu :dizzy_face:
@aninka29 tak ste si užili :dizzy_face:
@jacka to čo sú za učitelky :angry: :angry: matko by ti v tom isto neklamal
@denisenko krásne brusko :dizzy_face: :dizzy_face: ale ešte veru nechod rodiť :wink:
14. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok