Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka aj mne raz skysol.... 😠 neviem prečo.... 😕 to ako vám učky nepovedali, že sa niečo stalo????..ved oni sú zodpovedné za deti, a ak sa niečo stane musia ťa o tom informovať....sťažuj sa...... 😲 😲 ty kokso, iná káva..... 😒 na takéto veci som háklivá, ja viem, že ich všetkých ustrážiť nemožu....niekedy sa to ani nedá, hlavne ked musia trkotať a nevšímajú si ich....ale musia povedať že sa niečo stalo.....normálne som sa vytočila za Teba..... 😔

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 nemožem....... 😠 😀 ešte som sa na to psychicky nepripravila a predpokladám že drobec ani fyzicky.... 😀 😀 😀

utka
13. feb 2012

@jacka ty kokso!!!Tak nech muž všetko pozisťuje a poriadne ich tam prevetrá tie trúby učiteľky...

jacka
13. feb 2012

@leninka75 netuším v čom sa okupal...len že sa lopárovali.....a že sa šmykol.....vraj do sračiek....neviem ...muž sa ráno popýta.....
@utka ani ja nechcem o Zv ani počuť...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝

denisenko
13. feb 2012

@utka presne tak som to mala na mysli..... 😠

jacka
13. feb 2012

@denisenko
@utka ked poobede učka nevedela nič.....vraj ona s nimi nebola.....aj tak sa nedozviem pravdu.............a mi večer Maťko vraví že ešte pojde dva krát do školky a bude chorý 😕 😕 😕 ja sa pýtam odkial to vieš? 😕 ...pani učitelka povedala.....krááááása 😠 😠 😠

jacka
13. feb 2012

@denisenko kedy budeš psychicky pripravená......a fyzicky???........ja mám pocit že to asi nikdy nepríde 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka a kde akože bola,ked tam nebola????? 😕

denisenko
13. feb 2012

@jacka ...nikdy..... 😔

jacka
13. feb 2012

@denisenko bola druhá.......jedna je chorá tak to tam plátaju......už mesiac.... 😝

tiež som si myslela 😔 😉 😉

jacka
13. feb 2012

už nikto??.....

dobrú nocku 🙂

denisenko
13. feb 2012

@jacka ja som ešte tu...ale už som sa rozlúčila aj s tatinkom a idem si lahnúť..... 😉 dobrú nocku..... 😵

utka
13. feb 2012

Aj ja som tu...

aninka29
14. feb 2012

ahojte mamky 🙂 ...prajem Vám krásneho Valentína 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
14. feb 2012

baby tie fotky na fb si nevšímajte......na každej jednej som hrozná 😀 😝 😝 😝 ....poviem vám tajomstvo,ale pssst...moja kmotra nevie fotiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vlastne nie...to bude chyba inde 😀 😀 😀 😀

jacka
14. feb 2012

ahojte.....

@aninka29 ja som ich ešte nestihla kuk.........
dakujem za srdiečko.......

jacka
14. feb 2012

aj ja sa pripájam...........krásneho Valentína 😵 😵 🙂 🙂

denisenko
14. feb 2012

dobré ránko... 🙂..krásneho Valentína všetkým, aj tým, ktorý neoslavujú..... 😉aj ja dakujem za srdiečko....kto to posiela????? 😕 😵 😵 😵 😵 😵...Denisko poslal tatinkovi na skype tolko zapusinkovaných smajlíkov, že mi to až bolo divné......... 😵 škoda, že aj tu nie sú taký nejaký....poslala by som vám.... 😉

jacka
14. feb 2012

@denisenko ved ho velmi velmi lubi...........ty si mu kolko poslala???

jacka
14. feb 2012

viete čo......nakázala som mužovi aby sa popýtal čo sa včera stalo....takže.....
učikna verzia:on s kamošom sa šúchli pri nejakom žliebku v areály školy.......a boli v teplákoch ...... 😠 😠 😠 ...vonku -10.....potom im nakázala aby si šli dať oteplovačky.....sa prezliekli......a šantili sa dalej.....a až tak že boli celý mokrý až do slipov....preto im kázala sa prezliecť.................
Maťkova verzia:-----išli autobusom ................lopárovať......a tam spadli s kamošom do .....sračiek.....že bol tenký lad.....a ostali mokrý.........potom šli všetci preč a oni sa prezliekli a ostali v triede.....................a že potom im učka povedala že budu o dva dni chorí.........

takže si možem vybrať 😀 😀

utka
14. feb 2012

Ahojte...
Aj ja Vám prajem kráseho Valentína...
@jacka no tak to je ťažké...ale podľa mňa by si Maťko nevymýšľal, či???
@aninka na fotkách vyzeráš dobre, len si na nich nejaká nahnevaná...

denisenko
14. feb 2012

@jacka vela....vela...ešte viac..... 😵 .....naše deti behajú v oteplovákoch každý den a nemajú prezlečené nič...divné 😠 😠 😠 😠 😠 a to ich poslali vonku len v teplákoch? 😕 😕 😕 😕 neverím tomu, že Maťko by si vymyslel takú hovadinu....a kde skončili tie akože prepotené veci????? 😕

jacka
14. feb 2012

@denisenko
na radiator......je mi čudné žeby sa spotil až úplne ...............ešte by som sa mohla opýtať toho chlapca......čo mi povie...

jacka
14. feb 2012

som vedela že sa pravdu nedozviem

jacka
14. feb 2012

idem robiť palacinky ...tak mi držte palce..... 😉

denisenko
14. feb 2012

@jacka palacinky???? pošlem ti Niska na obed.....ale on ich dosť vela zje.....stačia mu s lekvárom..... 😵 😵 😵 😵

jacka
14. feb 2012

@denisenko pošli......sú fajné...ešte som ich z bezl. nerobila.......ale su mnamka 😵

denisenko
14. feb 2012

@jacka a mna ani netrklo, že ty robíš bezlepkové....prečo mi nejde posielať srdiečka????? 😕

jacka
14. feb 2012

@denisenko už si poslala.....podarilo sa?.......................ako si v noci spala?
ideme sa vyvetrať.......

letty86
14. feb 2012

ahojteee 😵 😵 😵
včera som nestihla ani kuk, bola som sama s matkom doma a to je tažká misia 😝 potom zumba a spat 😉
srdiecka poslal všetkým modrý konos...krásneho Valentína 😵 😵 😵
dnes ma Vikinka karneval, taaaak sa tesila 😅
zajtra ideme na karneval do centra aj s Matkom, bude kačička, je taaaaaky chutný, hodim fotos do albumu 😵
@aninka29 tak ste si užili 😵
@jacka to čo sú za učitelky 😠 😠 matko by ti v tom isto neklamal
@denisenko krásne brusko 😵 😵 ale ešte veru nechod rodiť 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre