• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
Takže už máme aj termín magnetickej rezonancie... 3.5.2012. To má moje chúďa ešte 2,5 mesiaca trpieť??? :frowning2:
My máme karneval 28.2. v škôlke. Ale to zvyknú mávať doobeda bez rodičov...
14. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nepodarilo sa...stále mi vyhadzuje ERROR.... :angry: ...v noci....som rodila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale lepšie som sa vyspala, ako noc pred tým...len drobcovi sa ták desne o jednej štikútalo....velmi nízko ma hlavičku, Denisko tak nebol.... :sunglasses: ..len sa vyvetrajte, je fajn, aspon tu.... :wink:
@letty86 pekné kačiatko máte doma..... :dizzy_face:
14. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!............krásneho Valentína všetkým prajem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka..taká som bola zvedavá, že čo sa vlastne stalo..a veru som neni o nič múdrejšia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........a tie veci maťkovi smrdeli ako po sračkách?......tie učky by si zaslúžili, že v teplákoch pri - 10....... :angry: :angry: :angry:......palacinky si robila bezlepkáčske 1x?

@letty86..ahoj, daj rýchlo fotos.....rozmýšľam nad lolkou aký kostým, nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze...rozmýšľala som, že niečo vyrobím ale neviem čo :fearful:

@denisenko..ako kĺby je ti dnes lepšie?....

@aninka29......srááášne smutne sa tváriš na fotkách, akoby ťa to tam ani netešilo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka naši majú dnes...tiež doobeda, bez rodičov.....Denisko si zobral masku do ruksaku, cukríky a sušienky a bude párty.... :grinning: ...to dosť neskoro ho objednali.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už si vymyslela? :confused: ....klby každý den rovnako....asi preto, že sa bude zhoršovať počasie..... :pensive:
idem porobiť poriadok v papieroch, zajtra ma čaká úrad práce, potrebujem poslať aj nové iniciákly na starý úrad do Topolčian.....vybaviť nejaké reklamačky a hajde s Niskom na plaváren...už sa ma dnes ráno pýtal, že či ešte pojdeme...sa mu zdalo, že dlho nebol.... :slight_smile:
14. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....rozmýšľala som nad lienkou, ale to by zhadzovala tykadlá...potom som myslela motýľa, len neviem či by nosila krídla...nemáš tipa?
14. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja ked som bola malá, mala som bielu sukničku z krepového papiera, biele pančušky, biele tričko a na hlave papierový klobúčik s bodkami......muchotrávka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..už včera som chcela len som zabudla :pensive: ..kyslá kapusta ti robí problémy vždy či len teraz ako tehoške?...pozvala by som ťa na kapustu s údeným kolenom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..no aj nad tým som rozmýšľala, len tu je problém ten klobúčik..okamžite by išiel z hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale skúsim to vyšpekulovať na čiapku....máš to u mňa :wink: :wink:
14. feb 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kyslá kapusta...len teraz, ked som tehu...ale kolienko možem aj bez kapusty.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 šikulka...presne tak, daj jej to na čiapku, ani si nevšimne..... :wink:
14. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..tak príď :slight_smile: .......ideme von keď je taký príjemný mrázik :dizzy_face:
14. feb 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 fotky sú v albume....a červená čiapočka? podobne ako muchotrávka, tiež čiapka alebo šatka na hlave a košík do ruky :wink: ....alebo nejaká princezná? satky a korunka...len tú by si dávala dole, že?
@denisenko dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru, kaciatko rastie, sme sa z neho vytešovali, aký je chutnučký,ešte tá chodza k tomu :grinning:
14. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. feb 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetky ste mi zmizli...tuším tu budete, ked ja zmiznem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky...na fotkách sa tvárim nahnevane,lebo miestami som aj bola :grinning: ale o tom potom :wink: ....ale v podstate ja mám taký akože nahnevaný kukuč stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...proste to mám v ksichte,chápete....takže je na mňa stále super pohľad......ale inak bolo fakt skvele......idem hodiť aj ja nejaké fotečky...tie budú veselé :slight_smile: :slight_smile:
my máme karneval vo štvrtok....asi sa tam zryjem aj ja so Sabkou :slight_smile:
14. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
my máme karneval 23.2.......
@leninka75 1x....a citiť že je iná múka...ale inak sú fajn...........neviem čo sa včera stalo..... :frowning2:
14. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je pekné počasie...ved ju hnus .....zamračené.....zima.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ak má niekto :sunglasses: :sunglasses: pošlite :slight_smile:
14. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my máme...sem tam....kusok pošlem.... :slight_smile:
14. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 zryjete sa???? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..je úžasný!!! :dizzy_face: ...cmuuuuuk!!!!!!..ja by som ho do toho obliekala aj doma, len aby som sa vytešovala :slight_smile:

@jacka...zdá sa ti zima?..a koľko je u vás?......

@aninka29...aha v tom to je, v tom tvojom kukuči :wink:.......ale má to svoje výhody kukneš na človeka a ten nemá odvahu ti povedať niečo proti srsti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pošli prosím ťa........lebo dostanem depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teraz neviem :unamused: som to zle napísala?má tam biť mäkké I ?.....alebo myslíš,že som to myslela tak,že akože opijeme,alebo ?? :grinning:
asi mi to nepáli dnes
14. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chytáj...ale daj pozor, nech ti po ceste niekto neukradne..... :dizzy_face:
14. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa tam nasáčkujeme :grinning:
@leninka75 presne tak,má to svoje výhody :grinning: ale zase,ten kto ma nepozná je v tom,že som stále nahnevaná...ale nie je to tak :wink: :slight_smile:
14. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ...neboj, "y" je ok.....to ja som nepochopila.... :grinning: že čo znamená zryť sa na detskom karnevale.... :zipper_mouth: :grinning:
14. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my máme rovnú 0......a bezvetrie... :slight_smile:
14. feb 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aaaale pochopila si dobre.......to ja som napísala blbosť :wink: :grinning: ale však zryť sa môžme aj z džúsu
14. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 no to hej....z džúsu sa zryjem vždy......ja ho pijem len vtedy, ked je s vodkou...... :grinning: :grinning: :grinning: ...ked sa nikto nebude pozerať, dolej.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok