Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
14. feb 2012

Takže už máme aj termín magnetickej rezonancie... 3.5.2012. To má moje chúďa ešte 2,5 mesiaca trpieť??? ☹
My máme karneval 28.2. v škôlke. Ale to zvyknú mávať doobeda bez rodičov...

denisenko
14. feb 2012

@jacka nepodarilo sa...stále mi vyhadzuje ERROR.... 😠 ...v noci....som rodila..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale lepšie som sa vyspala, ako noc pred tým...len drobcovi sa ták desne o jednej štikútalo....velmi nízko ma hlavičku, Denisko tak nebol.... 😎 ..len sa vyvetrajte, je fajn, aspon tu.... 😉
@letty86 pekné kačiatko máte doma..... 😵

leninka75
14. feb 2012

ahojte!!............krásneho Valentína všetkým prajem!!! 😵 😵 😵 😵

@jacka..taká som bola zvedavá, že čo sa vlastne stalo..a veru som neni o nič múdrejšia 😝 😝 😝 😝........a tie veci maťkovi smrdeli ako po sračkách?......tie učky by si zaslúžili, že v teplákoch pri - 10....... 😠 😠 😠......palacinky si robila bezlepkáčske 1x?

@letty86..ahoj, daj rýchlo fotos.....rozmýšľam nad lolkou aký kostým, nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze...rozmýšľala som, že niečo vyrobím ale neviem čo 😨

@denisenko..ako kĺby je ti dnes lepšie?....

@aninka29......srááášne smutne sa tváriš na fotkách, akoby ťa to tam ani netešilo ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
14. feb 2012

@utka naši majú dnes...tiež doobeda, bez rodičov.....Denisko si zobral masku do ruksaku, cukríky a sušienky a bude párty.... 😀 ...to dosť neskoro ho objednali.... 😝

denisenko
14. feb 2012

@leninka75 už si vymyslela? 😕 ....klby každý den rovnako....asi preto, že sa bude zhoršovať počasie..... 😔
idem porobiť poriadok v papieroch, zajtra ma čaká úrad práce, potrebujem poslať aj nové iniciákly na starý úrad do Topolčian.....vybaviť nejaké reklamačky a hajde s Niskom na plaváren...už sa ma dnes ráno pýtal, že či ešte pojdeme...sa mu zdalo, že dlho nebol.... 🙂

leninka75
14. feb 2012

@denisenko ....rozmýšľala som nad lienkou, ale to by zhadzovala tykadlá...potom som myslela motýľa, len neviem či by nosila krídla...nemáš tipa?

denisenko
14. feb 2012

@leninka75 ja ked som bola malá, mala som bielu sukničku z krepového papiera, biele pančušky, biele tričko a na hlave papierový klobúčik s bodkami......muchotrávka.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. feb 2012

@denisenko ..už včera som chcela len som zabudla 😔 ..kyslá kapusta ti robí problémy vždy či len teraz ako tehoške?...pozvala by som ťa na kapustu s údeným kolenom 😵 😵 😵

leninka75
14. feb 2012

@denisenko ..no aj nad tým som rozmýšľala, len tu je problém ten klobúčik..okamžite by išiel z hlavy 😝 ...ale skúsim to vyšpekulovať na čiapku....máš to u mňa 😉 😉

denisenko
14. feb 2012

@leninka75 kyslá kapusta...len teraz, ked som tehu...ale kolienko možem aj bez kapusty.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. feb 2012

@leninka75 šikulka...presne tak, daj jej to na čiapku, ani si nevšimne..... 😉

leninka75
14. feb 2012

@denisenko ..tak príď 🙂 .......ideme von keď je taký príjemný mrázik 😵

letty86
14. feb 2012

@leninka75 fotky sú v albume....a červená čiapočka? podobne ako muchotrávka, tiež čiapka alebo šatka na hlave a košík do ruky 😉 ....alebo nejaká princezná? satky a korunka...len tú by si dávala dole, že?
@denisenko dakujem 😵 😵 😵 😵 veru, kaciatko rastie, sme sa z neho vytešovali, aký je chutnučký,ešte tá chodza k tomu 😀

denisenko
14. feb 2012

@letty86 🙂 🙂 🙂

letty86
14. feb 2012

@denisenko 🙂 🙂 😉

letty86
14. feb 2012

a všetky ste mi zmizli...tuším tu budete, ked ja zmiznem 😀 😝 😝 😝

aninka29
14. feb 2012

babulky...na fotkách sa tvárim nahnevane,lebo miestami som aj bola 😀 ale o tom potom 😉 ....ale v podstate ja mám taký akože nahnevaný kukuč stále 😝 ...proste to mám v ksichte,chápete....takže je na mňa stále super pohľad......ale inak bolo fakt skvele......idem hodiť aj ja nejaké fotečky...tie budú veselé 🙂 🙂
my máme karneval vo štvrtok....asi sa tam zryjem aj ja so Sabkou 🙂

jacka
14. feb 2012

my máme karneval 23.2.......
@leninka75 1x....a citiť že je iná múka...ale inak sú fajn...........neviem čo sa včera stalo..... ☹

jacka
14. feb 2012

a kde je pekné počasie...ved ju hnus .....zamračené.....zima.... 😝 😝 ...ak má niekto 😎 😎 pošlite 🙂

denisenko
14. feb 2012

@jacka my máme...sem tam....kusok pošlem.... 🙂

denisenko
14. feb 2012

@aninka29 zryjete sa???? 😕 😕 😕 😀 😀 😀

leninka75
14. feb 2012

@letty86 ..je úžasný!!! 😵 ...cmuuuuuk!!!!!!..ja by som ho do toho obliekala aj doma, len aby som sa vytešovala 🙂

@jacka...zdá sa ti zima?..a koľko je u vás?......

@aninka29...aha v tom to je, v tom tvojom kukuči 😉.......ale má to svoje výhody kukneš na človeka a ten nemá odvahu ti povedať niečo proti srsti 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. feb 2012

@denisenko pošli prosím ťa........lebo dostanem depku 😝

aninka29
14. feb 2012

@denisenko teraz neviem 😒 som to zle napísala?má tam biť mäkké I ?.....alebo myslíš,že som to myslela tak,že akože opijeme,alebo ?? 😀
asi mi to nepáli dnes

denisenko
14. feb 2012

@jacka chytáj...ale daj pozor, nech ti po ceste niekto neukradne..... 😵

aninka29
14. feb 2012

@denisenko sa tam nasáčkujeme 😀
@leninka75 presne tak,má to svoje výhody 😀 ale zase,ten kto ma nepozná je v tom,že som stále nahnevaná...ale nie je to tak 😉 🙂

denisenko
14. feb 2012

@aninka29 ...neboj, "y" je ok.....to ja som nepochopila.... 😀 že čo znamená zryť sa na detskom karnevale.... 🤐 😀

denisenko
14. feb 2012

@jacka my máme rovnú 0......a bezvetrie... 🙂

aninka29
14. feb 2012

@denisenko aaaale pochopila si dobre.......to ja som napísala blbosť 😉 😀 ale však zryť sa môžme aj z džúsu

denisenko
14. feb 2012

@aninka29 no to hej....z džúsu sa zryjem vždy......ja ho pijem len vtedy, ked je s vodkou...... 😀 😀 😀 ...ked sa nikto nebude pozerať, dolej.... 😉 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre