• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@leninka75 ja som práve zjedla klobásu....zas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nato čokoládku..nemala by som, ráno bol cukor aj na rozdávanie....a nech.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..leto ?? ..a to čo je?? :confused: :confused: :grinning: :grinning: .......ty si meriaš cukor?
15. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak jacka tu na nás hádže rozžiarený kukuč ale aby prišla a vysvetlila,... to ju ani nenapadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:..haló jacka??!!!.......
15. feb 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....ešteže som si navarila.....zjedla som dva taniere polievky.....uf, uf......zalahnúť a siestovať :grinning: :grinning: :grinning: .....no, letoooooo........Denisko mi tvrdil, že je to ročné obdobie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kedy, ani on nevie.... :grinning: :grinning: :grinning: ..cukro meriam každé ráno...pre istotu....kedže ma taliani uznali diabetologičkou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tu na SK som úplne OK... :slight_smile:
@jacka......zasypalo vám kábel?????? :confused: :grinning:
15. feb 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babule sme doma živé a zdravé..........to je des vonku...kopa snehu,cesty neodhrabané.....každé druhé auto v šmyku....poobede ani nejdem na tanečnú,by som bola blázon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.......... :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 a čo mám vysvetilť???.... :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie nezasypalo....ale ešte len zasype......to je nočná mora.......som volala mužovi ..že ak nepojde pre Maťka tam tak ostane....tak vraj všetko hodí o zem a teda že pojde :slight_smile: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
som varila obed a v tom naj...mi došiel plyn....tak som sa zrealizovala.....a potom som volala mužovi že aká som ja šikovnica....a ten ma hned zrušil..že ak som to nezatiahla dobre tak ked škrtnem....vyletím....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som teda šla poprosiť suseda nech mi to príde kuk..............a mám šikovného suseda..... :grinning: :grinning: ......ale všetko bolo o.k..... :slight_smile: ...
15. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a teraz ste kde vy?.....
deni ...vy ste mali karneval?....ako bolo?....čo mal na sebe?
15. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tomu noseniu.....jedla.......presne ako deni píše......pekne sa ráno napapať......a učky si možu trhnuť .......ani Maťko toho vela nezje....ale predsa niečo.......aj ked my máme výnimku..nosím mu tam jedlo....ale nie sladké....ryžový chlebík.....alebo....vlárku............................a tiež učky zatrhli sladkosti......som len oči očila .,,,,,čo všetko si to tam nesú...jednej som videl v doze čipsy......no som mala dosť.....tu si nesmu ani vodičku nosiť...potom ked prídem pre neho.....tak vypije pol litra pokial prídem domov..... :frowning2:
15. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a stále nikto???....tak sa idem šupnuť k Peťkovi .... :pensive: :slight_smile:
15. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha leninka je tu.....
či už zmizla???
15. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no vysvetliť tie rozžiarené očičká z rána ..táááketo si ich mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a čo si varila, keď ti až plyn došiel? :grinning: :grinning: ..ale inak si šikuľka :dizzy_face: :dizzy_face:

......nechápačka počasie..zrazu modrá obloha a praží slnko, normálne je to na slnečné bríle :sunglasses:
15. feb 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..už si ma aj odhalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja lilke nikdy nedávam ráno doma jesť len čajík......vždy musí ochutnať z toho čo je v škôlke :wink: ......problémová býva krupica, ale ani vtedy doma nedostane ráno jesť....tvrdo treba na nich.....na jedlo sa musí robiť, tak nech pekne papkajú to čo je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kecala s poštárkou...že každe druhé auto je v priekope...a vraj v BA bola búrka :confused: :confused: :confused:
15. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....čooooo?..búrka?? :confused: ..to čo už tomu počasiu fakt šibe???.......inak lilušu som párkrát po ceste domov švihla do snehu a tak fajne dolu tvárou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...prišla domov mokrá jak myš :grinning:
15. feb 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja chcem Maťka naučiť ráno papať...preto mu kážem aby sa každe ráno naranajkoval.....aj ked len trošku...........a ráno ide do školky okolo 7 a desiatu maju okolo pol 10.............veru nech vedia že treba zjesť všetko........aj ked ja som Maťka ešte neprinutila jesť chlebík....... :frowning2:
15. feb 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no ja neviem či je to pravda......utka by nám mohla potvrdiť
15. feb 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy máte slniečko?........tu tak husto sneží že nevidím von poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo.............ooooooooo.................
15. feb 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..tu som len so jedla :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a teraz si idem dať kafčo, nepridáš sa? :wink:
15. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pridám.....idem si aj ja urobiť :slight_smile:
15. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabiatko sa zobudilo.... :sunglasses: :slight_smile:
15. feb 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni hádam ešte spinká.... :wink:
15. feb 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..koľko ti spal?......možno deni už zača odhadzovať cestu do škôlky :grinning: ...a čo si to varila?...
15. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............. :grinning:
15. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok