Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
15. feb 2012
@leninka75 ja som práve zjedla klobásu....zas.... 😃 😃 😃 😃 a nato čokoládku..nemala by som, ráno bol cukor aj na rozdávanie....a nech.... :-p 😃
leninka75
15. feb 2012
@denisenko ..leto ?? ..a to čo je?? =-) =-) 😃 😃 .......ty si meriaš cukor?
leninka75
15. feb 2012
inak jacka tu na nás hádže rozžiarený kukuč ale aby prišla a vysvetlila,... to ju ani nenapadne... :-p 😃 🙂 🙂..haló jacka??!!!.......
denisenko
15. feb 2012
@leninka75 ....ešteže som si navarila.....zjedla som dva taniere polievky.....uf, uf......zalahnúť a siestovať 😃 😃 😃 .....no, letoooooo........Denisko mi tvrdil, že je to ročné obdobie...... 😃 😃 😃 😃 😃 ale kedy, ani on nevie.... 😃 😃 😃 ..cukro meriam každé ráno...pre istotu....kedže ma taliani uznali diabetologičkou...... 😃 😃 😃 😃 ale tu na SK som úplne OK... 🙂
@jacka......zasypalo vám kábel?????? =-) 😃
aninka29
15. feb 2012
babule sme doma živé a zdravé..........to je des vonku...kopa snehu,cesty neodhrabané.....každé druhé auto v šmyku....poobede ani nejdem na tanečnú,by som bola blázon :-p :-p
jacka
15. feb 2012
kuk.......... 😃 😃 😃

@leninka75 a čo mám vysvetilť???.... 😃 😃
jacka
15. feb 2012
@denisenko nie nezasypalo....ale ešte len zasype......to je nočná mora.......som volala mužovi ..že ak nepojde pre Maťka tam tak ostane....tak vraj všetko hodí o zem a teda že pojde 🙂 😃 😃
jacka
15. feb 2012
som varila obed a v tom naj...mi došiel plyn....tak som sa zrealizovala.....a potom som volala mužovi že aká som ja šikovnica....a ten ma hned zrušil..že ak som to nezatiahla dobre tak ked škrtnem....vyletím....... :-p ..som teda šla poprosiť suseda nech mi to príde kuk..............a mám šikovného suseda..... 😃 😃 ......ale všetko bolo o.k..... 🙂 ...
jacka
15. feb 2012
a teraz ste kde vy?.....
deni ...vy ste mali karneval?....ako bolo?....čo mal na sebe?
jacka
15. feb 2012
ešte k tomu noseniu.....jedla.......presne ako deni píše......pekne sa ráno napapať......a učky si možu trhnuť .......ani Maťko toho vela nezje....ale predsa niečo.......aj ked my máme výnimku..nosím mu tam jedlo....ale nie sladké....ryžový chlebík.....alebo....vlárku............................a tiež učky zatrhli sladkosti......som len oči očila .,,,,,čo všetko si to tam nesú...jednej som videl v doze čipsy......no som mala dosť.....tu si nesmu ani vodičku nosiť...potom ked prídem pre neho.....tak vypije pol litra pokial prídem domov..... 😞
jacka
15. feb 2012
a stále nikto???....tak sa idem šupnuť k Peťkovi .... |-| 🙂
jacka
15. feb 2012
🙂 😉 x-) 😃 😃 😃
jacka
15. feb 2012
aha leninka je tu.....
jacka
15. feb 2012
či už zmizla???
leninka75
15. feb 2012
@jacka ...no vysvetliť tie rozžiarené očičká z rána ..táááketo si ich mala x-) x-) x-) x-) ...a čo si varila, keď ti až plyn došiel? 😃 😃 ..ale inak si šikuľka x-) x-)

......nechápačka počasie..zrazu modrá obloha a praží slnko, normálne je to na slnečné bríle 😎
leninka75
15. feb 2012
@jacka ..už si ma aj odhalila 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
15. feb 2012
@jacka ..ja lilke nikdy nedávam ráno doma jesť len čajík......vždy musí ochutnať z toho čo je v škôlke 😉 ......problémová býva krupica, ale ani vtedy doma nedostane ráno jesť....tvrdo treba na nich.....na jedlo sa musí robiť, tak nech pekne papkajú to čo je 😃 😃 😃 😃
jacka
15. feb 2012
som kecala s poštárkou...že každe druhé auto je v priekope...a vraj v BA bola búrka =-) =-) =-)
leninka75
15. feb 2012
@jacka ....čooooo?..búrka?? =-) ..to čo už tomu počasiu fakt šibe???.......inak lilušu som párkrát po ceste domov švihla do snehu a tak fajne dolu tvárou 😃 😃 😃 😃 ...prišla domov mokrá jak myš 😃
jacka
15. feb 2012
@leninka75 ja chcem Maťka naučiť ráno papať...preto mu kážem aby sa každe ráno naranajkoval.....aj ked len trošku...........a ráno ide do školky okolo 7 a desiatu maju okolo pol 10.............veru nech vedia že treba zjesť všetko........aj ked ja som Maťka ešte neprinutila jesť chlebík....... 😞
jacka
15. feb 2012
@leninka75 no ja neviem či je to pravda......utka by nám mohla potvrdiť
jacka
15. feb 2012
vy máte slniečko?........tu tak husto sneží že nevidím von poriadne :-p
jacka
15. feb 2012
haloooooo.............ooooooooo.................
leninka75
15. feb 2012
@jacka ..tu som len so jedla x-) x-)
leninka75
15. feb 2012
@jacka ..a teraz si idem dať kafčo, nepridáš sa? 😉
jacka
15. feb 2012
@leninka75 pridám.....idem si aj ja urobiť 🙂
jacka
15. feb 2012
žabiatko sa zobudilo.... 😎 🙂
jacka
15. feb 2012
deni hádam ešte spinká.... 😉
leninka75
15. feb 2012
@jacka ..koľko ti spal?......možno deni už zača odhadzovať cestu do škôlky 😃 ...a čo si to varila?...
jacka
15. feb 2012
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............. 😃