• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 45min..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........zapekala som karfiol....a varené zem. k tomu a cesnačku :wink: ...........vy čo máte?
15. feb 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si tú kávu ani nestihla urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..máš dosť?..dávam snežnice a frčííím!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....a mám od včera..kapustu s kolenom a haruľu :dizzy_face:
15. feb 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja urobiť harulu.... :dizzy_face:a potom pojdeme von..počkať na Maťka
15. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja sa tu cítim jak v iglú...prítmie, strešáky zasnežené, beee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
deni... :slight_smile:
15. feb 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no šikovný sused....ked ťa pol dna nebolo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...na karnevale Nisko ostal pirátom.... :slight_smile: s tou školkou....detto... :slight_smile: :slight_smile: inak, u nás nesmie Nisko ani doma sladkosti pred obedom...až po obede si može dať..za odmenu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...vykuklo slniečko.... :slight_smile: ako som bola pozametať balkon.....kedže tam ešte stále nie je zábradlie...tsak šup, šup, svokre na strechu.....asi 15 cm snehu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz sa to všetko topí na brečku, ved je tam +5 :pensive: :pensive: :pensive:
15. feb 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ten istý problém riešim aj ja...strešáky...ako ich odsnežím??? :confused: mám v kúpelke a na WC takú tmu, že aj Diego sa odsťahoval z ležoviska v kupelke.... :angry:
15. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka harula? to je ako zemiaková baba? :confused:
15. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @leninka75 ...a viete že som zdriemla???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas budem buntošiť v noci..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, dalšie dve srdiečka sa našli....od koho????? :grinning: :dizzy_face:
15. feb 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko áno zemiaková baba..........len škoda že sused nemá o pár ročkov menej :grinning: :grinning:
chudák Diego..ozaj.....kto mu dal meno?.....
15. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si myslíš že sa ti niekto prizná :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aj sa ti snívalo?....svokra sa poteší :dizzy_face:
15. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu vykuklo slniečko a zas sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
15. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a dala som polovicu harule na plech :grinning:
15. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale ako sa dobre vydiera na sladkosti...ked Maťko niečo urobí tak to je prvé čo mu zakážem...potom za mnou chodí že bude dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................a celkovo...radšej urobím nejaký koláč.....ako jesť sladkosti :wink:
15. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme tu vždy mali krásne odhrnutu cestu..a teraz...od ráno som tu nevidela auto.....čoby odhrnul...a už druhý nákladiak tu zapadol.....nádhera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu zas sama???
15. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj tu..vykuklo slniečko, schovalo sa, očernelo, a zas začalo fujačiť...sa na to možem..... :confounded: :confounded: :confounded: Diego....to už také meno mal.....tak sme mu ho nechali....ale my ho voláme poväčšinou Vigo...skomolenina od Deniska..... :grinning: ...a kolkože má sused, kolko?????
15. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 snívalo sa mi čosi...fakt.....len ja vždy zabudnem, čo.... :grinning: svokra...akurát tu bola, lebo došli nejaké papiere....len nech moc na ten balkon nechodím, nech sa mi nešmykne dolu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...Vigo??......to že aká skomolenina od Deniska?.....hádam len to i tam je :grinning: :grinning: :grinning:
sme potom šli k susedovi....mal doma vnučky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj u nás to tak funguje.....ale Denisko je zvyknutý, že po obede, ked pekne spapá polievku si može dať sladké.....a potom ešte chodí drankajúci...ale zas tiež zakážem ako prvé sladkosti a potom internet.... :grinning: len s tým, že u Deniska pod ppjmom sladké, na prvom mieste je cukrík....čiže ked si dá dva tri cukríky za den,tak má akurát.... :grinning: :grinning: :grinning: niekedy perníček, alebo čosi podobné....raz za mesiac si vypýta čokoládku.... :slight_smile: moc na zákusky a koláče nie je...to by som u neho nepochodila.... :angry:
15. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka skomolenina, lebo ho máme už pomaly tri roky, takže to bol Denisko dosť malý a zle rozprával.... :grinning: ..ked tak nad tým uvažujem.....fakt, budúci mesiac bude u nás 3 roky....cicka :wink:
15. feb 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak máme rovnaké výchovné vydieranie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ........Maťko velmi lubi čoko....tak ho v tom musím brzdiť......ale sme našli v Lidli lízatká je ich v sáčku aspon 10.....a su maličké tak po obede a večere može :wink:
15. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jej tak bude mať výročie u vás?....a to sa mu ako stalo že Vigo?....
15. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....že aká starostlivá svokra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........u nás so sladkým ako s vydieraním nepochodím..liluša si občas po obede vypýta čoko....ale zato lolka by toho jedla na tony :angry: ..tam to vydieranie asi fungovať bude :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mamy vydieračky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie je to trestné???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Diego...digo....Vigo.....bolo to pre Deniska najjjednoduchšie na výslovnosť...... :grinning: aj ked v skutočnosti by to asi malo znamenať Diego, šablozubý tiger z Doby ľadovej.... :slight_smile: ...lízatka, to máme doma vždy..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 @jacka.......k tomu sladkému len tolko......ja ešte stále dojedám salonky zo stromčeka.....a to viac ako polovicu som nabalila tatinkovi..... :grinning: a včera po plavárni bolo moje dieťa hladné, tak som mala pre neho po zjedení rohlíku ešte perník.....len som ho schovávala, nech nikto nevidí, že je tam Mikuláš.....ešte tam ma pol balíčka Mikuláskych vecí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
fajnotky ste varili :dizzy_face: ...my máme segedín...a bude aj zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa musela zase nadopovať liekmi...neskutočne ma rozbolela hlava :angry: ......pre Simušku vyšlem manžu do toho nečasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok