• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@leninka75 starostlivá.....sa čudujem, že neprišla vtedy, ked som to sypala dolu....že to urobí ona... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 dokedy máš manžu doma?...a čo ten chudák smajlík pri tom segedíne???? :grinning:
15. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vy ste toho popísali, idem si vás čítať, ale nič sa nepýtať, kedže mi nikto nič nepovie :grinning: :grinning: : :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko do utorka :wink:
@letty86 ahoj...ani ja nie som v obraze.....tak len sem tam niečo popíšem :grinning:
15. feb 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchádzam.....neskor dorobím ešte tých pár kusov...Peťko mi zdrhol von.....len v papučkách...hlavne že si dal čiapku na hlavu.......tak som ho poobliekala musím za ním...

@denisenko u vás idu sladkosti na dračku :grinning: :grinning: .......nevadí...ved to je najlepšie čo pre nich robíme :wink: :wink:
15. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vitaj........... :slight_smile:
15. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru na dračku....po dobe spotreby do koša..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zlatý je...čiapka musí byť, ked je taká zima....... :wink: aj ja pomaly pojdem vykopať tunel do školky....ak už niekto predo mnou neprekopal...... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 že si není v obraze? ani ja väčšinou nebývam.....ale ešte ma zato nikto nevyhrešil..... :wink:
15. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa.....neviem, kedy ma zas to moje zlobríča pustí ku klávesnici.... :grinning:
15. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa dnes chystáme na karneval do centra, tak som zvedavá, ako si to užije Maťko
lúčim sa aj ja,idem za babolou
15. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to akože s tebou mne bavi svět :grinning: :grinning: :grinning:..ja mám jen bačkúrky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...
@letty86 ..si sa tu veľmi nezdržala :frowning2:
15. feb 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 prídeš a odídeš....dnes aká stručná....dobre sa zabavte...a nezabudni hodiť nejaké fotos.... :slight_smile:
15. feb 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mna to tiež napadlo, bačkúrky sú...už len čiapka bola doležitá..... :grinning: my už sme zo školky doma....normálne sa niekto nad nami zlutoval a výnimočne odhrnuli aj túto poslednú cestu...... :angry: :angry: :angry: a Denisko sa hned poobliekal a že on ide von...lebo dnes neboli, ked tak fujačilo, že pani učitelka povedala, že sa tam nedá ani dýchať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a my už máme aj fotky zo včerajšieho karnevalu....len mi to nejde dať sem... :angry:
15. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..rovnaké myšlienky, no teda teda .......ja tu práve lámem lilušu, že poďme trošku von..no máš ju vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...rozvalená pred telkou a fľaša v puse :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......

...práve som čítala na zozname, že žilinou a blavou sa prehnala búrka s bleskami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..som dostala chuť na čaj s citrónom....
15. feb 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo.....??? búrka???? :confused: :confused: :confused: :confused: ...fľaša...čo si jej do nej dala???? :grinning: Denisko zas nechce ísť dovnútra, už som ho volala......prekopáva cestu ku krmitku pre vtáčiky..... :grinning:
15. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...čaj s citrónom a rumom :grinning: :grinning: :grinning: ........jeej nech príde aj ku nám :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..som sa zasa pučila na svokrovcoch....nabehli na ten sneh s lopatami, to by bolo OK, ale na hlavy si nacapili čiapky čo nosili chalani, muž so švagrom, ako decká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..no bomba pohľad na nich..záhradní trpaslíci sa môžu schovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pošli im Lillku, nech im robí Snehulienku..... :grinning: :grinning: :grinning: jaj, to moje dieťa nechce ísť dovnútra...asi je fakt celé po tatinkovi.....ja zimu možem...len z okna.... :grinning:
15. feb 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....to by bola fest jedovatá snehulienka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..na tú by ani otrávené jablko nefungovalo, skôr by to jablko vzdalo :grinning: :grinning: :grinning: ...ja s tou zimou rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..fíha zrazu ma volá von...ale mne s auž taaaaaak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a Denisko sa rozhodol, že sa niekam prekope.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no idem ja....cenculik je už vnútri.....mamí, ja chcem hrať monstertruck..... :slight_smile: aspon niečo porobím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a kamže sa chcel prekopať.... :grinning: :grinning:

aj moji su ešte vonku...............celýýýýýýýýýýýý mokrýýýýýýýýý...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......či zasnežený.....a dik za vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani mi nehovor aký prišiel..... :angry: len som sa čudovala, že viac snehu na čiapke a v bunde ako na snehulkách :grinning: :grinning: :grinning: ...ako to robia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...konečne som dočítala...uffff...
Nooo, veru, bola u nás búrka. Zrazu sa zotmelo, začalo pršať...potom normálne, že hromy-blesky a taká fujavica sa schytila, že som si myslela, že je to koniec sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A na koniec vykuklo slniečko.
@aninka, ja dávam Vikimu kvapky B-komplex. Mám pocit, že papá lepšie. Ja som ako dieťa chodila na injekcie B12, ale mne sa zdá, že to nepomáhalo. Pomohlo mi, až keď mi vybrali krčné mandle...To som mala 9 rokov. Vtedy som vážila iba 24kg. A to bolo chyba tie mandle. Síce som už nebývala chorá, ale som sa tak rozjedla :frowning2:...
U nás už skoro ani nie je sneh. Ja už chcem jar!!!
15. feb 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj ja som dávala Niskovi B-komplex.....kvoli tým aftám....a lepšie jedol.... :wink: :wink: inak, niekedy mu kupujem cukríky hroznový cukor......to je tuším tiež B vitamín..... :wink: ale pichať injekčne.....brrrrr..... :confused:
15. feb 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi tak :wink:
15. feb 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok