• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
dobrú nocku..... :slight_smile:
15. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj tebe..pekné sny..... :dizzy_face:
15. feb 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj vám žienky....
Zajtra je už štvrtok...a v piatok ideme s Vikim na odbery na imunoalergológiu
15. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

vyspinkané? :dizzy_face: :slight_smile:

tolko snehu......aspon že detičky maju radosť :wink: :wink:
16. feb 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko...... :slight_smile: balkon odhrnutý, Denisko v školke, aj odhrnacke auto som videla..... :angry: :angry: :angry: fuj, také kopiská snehu a stále sneží.....mna by len zauijímalo, kedy sa to mieni skončiť????? :confused:
16. feb 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. U nás nebol vôbec sneh. Všetko sa to roztopilo včera. Ale dnes padá...
16. feb 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! .... :slight_smile:

@jacka .......a ty si ako vyspinkaná? :dizzy_face:

@denisenko ..deni smola..lilka sa rozhodla, že bude snežiť do veľkej noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka..čo ste si tam aspoň trošku nenechali? ... :angry:
16. feb 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak že Lilku pozdravujem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do velkej noci......eeee..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skúšala som odhrnúť tie strešáky....sneh v celej kupelke a mne za krkom...ale podarilo sa....ibaže už zas sú zasnežené....ja sa na to možem...len potom sa mi nedá dobre zavrieť ani otvoriť okno, to tam v tých špárach namrza.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo s tým?????
16. feb 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka my ti kludne pošleme...máme kopy...na ulici také metrové....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko u nás svieti slniečko.....chcééééééš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 už ked to lepšie nebude :wink:
@utka to musí u vás riadne vyzerať.... :frowning2:
16. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
u nás je kopec snehu a riadne fučí :angry:
@leninka75 že lilka nech ma nabudúce iné prianie a dohody s perinbabou :sweat_smile:
na karnevale bolo super, som zistila, že Maťko je super tanečník, tancoval celý čas, podarený bol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Vikinka sa tiež tešila, mala tam aj svoje kamošky, tak bolo veselo :dizzy_face:
16. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 máš aj fotky?..... :wink: tak Maťko sa vyzvrtal.. :dizzy_face: čo bola Viki? :confused:
16. feb 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že sa pýtaš.....jasné, že chcem...... :grinning:
16. feb 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...odovzdám :grinning: :grinning: :grinning: ...tie strešáky podobne aj u nás, muž to včera zhŕňal, vošlo to do špár a nemohol zatvoriť okno :grinning: :grinning: ..potom to nejako vyšpáral a už to neriešime :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........inak u nás za túto noc napadlo snáď viac snehu ako včera za celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..neverím!!, vy fakt máte slniečko??? :confused: :confused:..pošli aj sem nech roztopí tie kopiská :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86.......juj tak maťko si to užil aj s vikinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...ja musím dne spopracovať na tom kostýme pre lolku..nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko fotky sú, ale ešte nie sú stiahnuté v pc, Vikinka bola víla, som ju nakoniec ukecala, nech ide aj v centre za vílu, v centre chcela byť princezná...aspon foto kostýmu
16. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 krásny kostým...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ja by som taký brala..... :wink:
16. feb 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 no, tak ako vidím,ste na tom rovnako... :angry: aj tu asi nasnežilo viac..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi radšej počkám do jari..... :grinning:
16. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: poslem? po porode by si sa don isto zmestila :dizzy_face: a dostala by si aj paličku, črievičky s takým pierkom ružovým a korunku :sweat_smile:
@leninka75 bude muchotrávka? :dizzy_face: isto bude chutnučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak na budúci rok, ked bude sezona karnevalov ti to pripomeniem.... :grinning: ale musí byť aj korunka a palička...arabelin prsten nemáte????? :grinning:

idem si niečo ukuchtiť....nejaká som hladná a to už som mala aj desiatu.... :confounded: a dostala som chuť na cestovinky s hubovou omáčkou....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj drobčeek v brušku je dnes nejaký čilučký...hádam ho tiež prebrala tá snehová nádielka, čo sme schytali z toho okna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko jasne :wink: palička a korunka musia byť, ako vieš, že aj prsten sme mali :grinning: :grinning:
idem kuchtit aj ja, taaak sa mi dnes nechce :confounded:
16. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ané dievčatá máme tu krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..takže chytajte.............a chcete aj vietor alebo ten si možem nechať... :grinning: :grinning:

@letty86 krásny kostým........ :dizzy_face: ...ty si bola čo?? :wink: :wink: ...to Viki mala poobede karneval že ste boli aj vy?...... :confused:
16. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 čo fajn ideš kuchtiť?...
16. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť...Peťulo bude zas snehuliak.........tak ho idem oprášiť :wink:
16. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako robíš hubovú omáčku?...Nisko ti ju zje?
16. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lasagne, darí sa mi ich dobre pripraviť, tak dúfam, že dnes, ked sa mi tak nechce, to bude tiež fajnové
16. feb 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja masku nepotrebujem :grinning: :grinning: :grinning: karneval bol v materskom centre, tak sme boli aj s manžom, od 16tej do 18tej a vyzeralo to tak, že by detúrence naše tancovali aj do rána :sweat_smile: :sweat_smile:
16. feb 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka že Nisko a huby..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved má obed v školke....to len pre seba.... :grinning: nerobím mäso, tak si spravím len bujon , akože vývar z mäsa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom tam pridám huby a ked sú uvarené zahustím ako normálnu omáčku k mäsku...len bude bez .... :angry: ...snehuliačik...dneska nešiel v papučkách???? :grinning: vietor si nechaj, zas nám nemusíš dať všetko...... :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 bez prstena ani na krok..... :dizzy_face: čo ideš kuchtiť dobré????
16. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekne...neprosím si sneh. Stačia tie 2cm čo napadli...
16. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ale cez víkend ideme k našim a tam je pol metra...
16. feb 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak potom akú máš pravu tvár :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok