Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2012

dobrú nocku..... 🙂

denisenko
15. feb 2012

@jacka aj tebe..pekné sny..... 😵

utka
15. feb 2012

Aj vám žienky....
Zajtra je už štvrtok...a v piatok ideme s Vikim na odbery na imunoalergológiu

jacka
16. feb 2012

ahojte....

vyspinkané? 😵 🙂

tolko snehu......aspon že detičky maju radosť 😉 😉

denisenko
16. feb 2012

dobré ránko...... 🙂 balkon odhrnutý, Denisko v školke, aj odhrnacke auto som videla..... 😠 😠 😠 fuj, také kopiská snehu a stále sneží.....mna by len zauijímalo, kedy sa to mieni skončiť????? 😕

utka
16. feb 2012

Ahojte. U nás nebol vôbec sneh. Všetko sa to roztopilo včera. Ale dnes padá...

leninka75
16. feb 2012

ahojte!! .... 🙂

@jacka .......a ty si ako vyspinkaná? 😵

@denisenko ..deni smola..lilka sa rozhodla, že bude snežiť do veľkej noci 😀 😀 😀 😀

@utka..čo ste si tam aspoň trošku nenechali? ... 😠

denisenko
16. feb 2012

@leninka75 tak že Lilku pozdravujem..... 😝 😝 😝 😝 😝 do velkej noci......eeee..... 😝 😝 😝 😝 skúšala som odhrnúť tie strešáky....sneh v celej kupelke a mne za krkom...ale podarilo sa....ibaže už zas sú zasnežené....ja sa na to možem...len potom sa mi nedá dobre zavrieť ani otvoriť okno, to tam v tých špárach namrza.... 😝 😝 😝 😝 čo s tým?????

denisenko
16. feb 2012

@utka my ti kludne pošleme...máme kopy...na ulici také metrové....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
16. feb 2012

@denisenko u nás svieti slniečko.....chcééééééš 😎 😎 😎

@leninka75 už ked to lepšie nebude 😉
@utka to musí u vás riadne vyzerať.... ☹

letty86
16. feb 2012

ahojte 😉
u nás je kopec snehu a riadne fučí 😠
@leninka75 že lilka nech ma nabudúce iné prianie a dohody s perinbabou 😅
na karnevale bolo super, som zistila, že Maťko je super tanečník, tancoval celý čas, podarený bol 😵 😵 😵 a Vikinka sa tiež tešila, mala tam aj svoje kamošky, tak bolo veselo 😵

denisenko
16. feb 2012

@letty86 máš aj fotky?..... 😉 tak Maťko sa vyzvrtal.. 😵 čo bola Viki? 😕

denisenko
16. feb 2012

@jacka že sa pýtaš.....jasné, že chcem...... 😀

leninka75
16. feb 2012

@denisenko ...odovzdám 😀 😀 😀 ...tie strešáky podobne aj u nás, muž to včera zhŕňal, vošlo to do špár a nemohol zatvoriť okno 😀 😀 ..potom to nejako vyšpáral a už to neriešime 😝 ..........inak u nás za túto noc napadlo snáď viac snehu ako včera za celý deň 😝 😝

@jacka..neverím!!, vy fakt máte slniečko??? 😕 😕..pošli aj sem nech roztopí tie kopiská 😝

@letty86.......juj tak maťko si to užil aj s vikinkou 😵 😵 😵...ja musím dne spopracovať na tom kostýme pre lolku..nechce sa mi 😝

letty86
16. feb 2012

@denisenko fotky sú, ale ešte nie sú stiahnuté v pc, Vikinka bola víla, som ju nakoniec ukecala, nech ide aj v centre za vílu, v centre chcela byť princezná...aspon foto kostýmu

denisenko
16. feb 2012

@letty86 krásny kostým...... 🙂 🙂 🙂 aj ja by som taký brala..... 😉

denisenko
16. feb 2012

@leninka75 no, tak ako vidím,ste na tom rovnako... 😠 aj tu asi nasnežilo viac..... 😝 😝 😝 😝 tak asi radšej počkám do jari..... 😀

letty86
16. feb 2012

@denisenko 🙂 🙂 🙂 poslem? po porode by si sa don isto zmestila 😵 a dostala by si aj paličku, črievičky s takým pierkom ružovým a korunku 😅
@leninka75 bude muchotrávka? 😵 isto bude chutnučká 😵 😵 😵

denisenko
16. feb 2012

@letty86 tak na budúci rok, ked bude sezona karnevalov ti to pripomeniem.... 😀 ale musí byť aj korunka a palička...arabelin prsten nemáte????? 😀

idem si niečo ukuchtiť....nejaká som hladná a to už som mala aj desiatu.... 😖 a dostala som chuť na cestovinky s hubovou omáčkou....... 😵 😵 😵 aj drobčeek v brušku je dnes nejaký čilučký...hádam ho tiež prebrala tá snehová nádielka, čo sme schytali z toho okna..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
16. feb 2012

@denisenko jasne 😉 palička a korunka musia byť, ako vieš, že aj prsten sme mali 😀 😀
idem kuchtit aj ja, taaak sa mi dnes nechce 😖

jacka
16. feb 2012

ané dievčatá máme tu krásne 😎 😎 😎 ..takže chytajte.............a chcete aj vietor alebo ten si možem nechať... 😀 😀

@letty86 krásny kostým........ 😵 ...ty si bola čo?? 😉 😉 ...to Viki mala poobede karneval že ste boli aj vy?...... 😕

jacka
16. feb 2012

@letty86 čo fajn ideš kuchtiť?...

jacka
16. feb 2012

musím ísť...Peťulo bude zas snehuliak.........tak ho idem oprášiť 😉

jacka
16. feb 2012

@denisenko ako robíš hubovú omáčku?...Nisko ti ju zje?

letty86
16. feb 2012

@jacka lasagne, darí sa mi ich dobre pripraviť, tak dúfam, že dnes, ked sa mi tak nechce, to bude tiež fajnové

letty86
16. feb 2012

@jacka ja masku nepotrebujem 😀 😀 😀 karneval bol v materskom centre, tak sme boli aj s manžom, od 16tej do 18tej a vyzeralo to tak, že by detúrence naše tancovali aj do rána 😅 😅

denisenko
16. feb 2012

@jacka že Nisko a huby..... 😀 😀 😀 😀 😀 ved má obed v školke....to len pre seba.... 😀 nerobím mäso, tak si spravím len bujon , akože vývar z mäsa..... 😀 😀 😀 😀 a potom tam pridám huby a ked sú uvarené zahustím ako normálnu omáčku k mäsku...len bude bez .... 😠 ...snehuliačik...dneska nešiel v papučkách???? 😀 vietor si nechaj, zas nám nemusíš dať všetko...... 😀 😀 😀
@letty86 bez prstena ani na krok..... 😵 čo ideš kuchtiť dobré????

utka
16. feb 2012

Ďakujem pekne...neprosím si sneh. Stačia tie 2cm čo napadli...

utka
16. feb 2012

Ale cez víkend ideme k našim a tam je pol metra...

jacka
16. feb 2012

@letty86 tak potom akú máš pravu tvár 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre