• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko Nisko ked príde domov tak neje?......to moj by umrel hladom :grinning: :grinning: :grinning:
nie nešiel.....dnes šiel v tých deravých topánkach..vieš čo máš na leto do vody.....ale...čiapka musí byť :grinning: ...neušiel daleko......len pred dvere :wink: ...............................prečo..ja som prajna :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Denisko sa tiež naje...ale dnes je zas len do obeda, potom ideme plávať.....čiže bude suchá strava... :grinning: a ešte má zeleninovú polievku zo včera, tak od hladu mi neumrie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hlavne že nemožeš povedať, že šiel bosí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a to čo toto???
Už ste sa boli pýtať vo ZV v škole???
16. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :confused: :confused: :confused: :confused:

tak a prežili sme to....bola som v sociálnej poisťovni, dokonca mi dali na výber, či podložím že som bola zamestnaná v Taliansku a dostanem materskú....z minima...alebo nepodložím a pojdem rovno na rodičovský.... :grinning: od zajtra som oficiálne akože na materskej, aj ked nič nedostanem...... :grinning: :grinning: :grinning: a potom sme boli na plavárni...a že cesta domov....všetky vlaky meškali, tak náš nemohol byť výnimka...... :angry: ale už sme ok doma, Denisko už spí v posteli a ja pojdem zachvílu tiež...... :dizzy_face:
16. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tým ksichtíkom niekedy ani ja nerozumiem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nevadí, že nerozumieme...hlavne, že je pohodaaaa...
16. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@utka :slight_smile:

@denisenko to som len tak...nemala som s kým kecať :wink:
17. feb 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......a furt kydá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86..lolka bude červená čiapočka, len neviem či som nešila zbytočne..včera keď som jej to skúšala, tak všetko zo seba strhávala :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
17. feb 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko..... :slight_smile:
@leninka75 a veru kydá, kydá...... :angry: :angry: :angry: :angry: už sme s Deniskom odhrnuli chodník, ked sme šli do školky, predtým polhodinu starká ked šla do práce a stále je to zasnežené...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ešte čakám, kým príde svokra z roboty a mi vynadá, že načo som sa s tým ser..kala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko ráno zas frflal, že on nejde do školky..... :angry: potvora....... :angry: :angry: :angry: som bola ešte na nákup, lebo mi došiel piesok pre Diega.....trepať sa až do Tesca...ale aspon som si spravila prechádzku a nehnijem len doma...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak ale tak dávaj len veselých smajlov, nech si myslíme, ako ti bolo dobre.... :wink: ozaj, Maťko ako? 2 dni už uplynuli....... :confused:
17. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..na teba len tú svokrušu treba poslať :grinning: :grinning: :grinning: ......no a načo si sa s tým ser..kala? :grinning: :grinning: .......

....my sme ráno prišli do škôlky a že všeho všudy 12 detí :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............buď sú chorí alebo zapadli snehom :grinning: :grinning: ...ale sa stavím, že poobede sa ich na karneval dovalí kopec :angry: :angry:
17. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
u nás zatiaľ nesneží, ale máme kopec snehu
@leninka75 tak jeden z mojich tipov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hádam aspon niečo si na sebe nechá :wink: aj matko nemal celý čas na hlavičke tú čiapočku so zobáčikom, ale tak sú ešte malinký, majú na to nárok...kam idete na karneval, do škôlky, či niekde v kultúrnom dome?
@denisenko ja som taká mierumilovná :grinning: :grinning: ale tiež by som ti jemne naznačila,aby si sa nesr...kala s tým snehom :angry:
@jacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak to víš...ked sa nerozbehnem ráno, celý den nič neurobím...a takto som sa aspon naštartovala, chcem toho dnes spraviť viac....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máte karneval?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 šťastní to ludia......nám stále padá..... :confounded: a mna to už vážne nebaví..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked to takto pojde dalej, ešte aby som rozmýšlala aj nad fusakom do kočíka...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....
17. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @denisenko..máme dnes obecný karneval v kulturáku, normálne s diskoškou pre decká, 1. stupeň a MŠ do 18:00 a velkáči do 21:00 :grinning: :grinning: :grinning:..tipujem, že to bude samá víla a princezná :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..čo máš na dnes naplánované?
17. feb 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sa pochválim...tri dni mi to trvalo, ale nakoniec som naučila našu cicku chodiť len na jeho deku a nikam inam..... :wink: :wink: :wink: už poslucha na sadni si, nesmieš a teraz aj toto...šikovná som.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 už som poprala, vyvesila prádlo, ešte musím porobiť poriadky v Deniskovej izbe, a čaká na mna krb....tatinko už nemal čas to vyčistiť, takže pojdem robiť kominára.....a potom už len niečo navariť, som slubila Niskovi, že mu spravím palacinky a vyložím nohy a dám kafé...... :dizzy_face:
17. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...fíha ato sa ti ako podarilo??? :confused: :confused: :confused: ..to si ho stále upozorňovala a prekladala, či ako?

..no super lolka sa dostala ku fixkám, pomaľovala tlačiareň a sebe pusinu :angry: :angry: :angry: :angry:
17. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a čím si nisko vylúžil palacinky???: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si šikovná :slight_smile: a trooooošinku aj Diego :grinning:
@leninka75 tak to máte parádne, dobre sa zabavte :wink: isto máš pravdu, aj u nás boli samé princezné a víly iba dve :wink: a supiš bol chlapček, ktorý bol slimák ale aj námorník, trosku starši od matka :dizzy_face: a moja kačička bola chutná :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 asi jej už treba kúpiť nejaký ten make up..... :grinning: ozaj, Lilka sa aj maluje tými detskými líčidlami a nechtíky lakujete? nemáme baby, tak som zvedavá..... :confused: :dizzy_face: ...hej, tak nejako.....aj ráno sa rozbehol k druhemu gauču, tak som nanho slušne "zrukla"...kde máš svoju deku? chvilku na mna kukal a ked videl, že sa na neho škaredo pozerám, otočil sa o odcupkal na svoj flek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...palacinky.....včera zjedol tie nudle s omáčkou, síce som mu musela huby vybrať, ale inak to pekne zjedol, tak má palacinky zaslúžené.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to si neviem predstaviť masku slimáka....to mal aj domček na chrbte, alebo ako? :confused:
17. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mal na hlave také tie slimáčie rožky, biele tričko a na tričku nakresleného slimáka a na chrbte mal zrolovaný taký kus látky, ktorý vyzeral ako ulita....fakt to bolo super :wink:
vidís, preto som ti chcela dopriať babu, malovátka, laky musia byť :slight_smile:
17. feb 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už aj u nás začína snežiť....čo si to písala o šťastných ľudoch :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..no jasan, že má..to keby si videla ten arzenál :grinning: :grinning: :grinning: ..ani ja toho toľko nemám čo ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teraz najnovšie chce mať dlhé nechty, taksom jej ich trošken upravila ale máš videť čo za nimi nosí zo škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..o chvíľu budeme mať doma novú sadu plastelíny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......sme sa včera dohodli???:....aj ja som robila hríbovú omáčku :grinning: :grinning:

@letty86..tiež ma zaujal ten slimák?? :sweat_smile:
17. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..aha tak letty nám už aj povedala :wink:
17. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to preto, aby ste zas neboli smutní, že nám sneží a vám nie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok