Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. feb 2012

@denisenko Nisko ked príde domov tak neje?......to moj by umrel hladom 😀 😀 😀
nie nešiel.....dnes šiel v tých deravých topánkach..vieš čo máš na leto do vody.....ale...čiapka musí byť 😀 ...neušiel daleko......len pred dvere 😉 ...............................prečo..ja som prajna 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2012

@jacka Denisko sa tiež naje...ale dnes je zas len do obeda, potom ideme plávať.....čiže bude suchá strava... 😀 a ešte má zeleninovú polievku zo včera, tak od hladu mi neumrie..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2012

@jacka hlavne že nemožeš povedať, že šiel bosí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. feb 2012

🙂 😉 😵

jacka
16. feb 2012

😕 😕 😅

jacka
16. feb 2012

😅 😝 🙄 🙄 😨 🤐 🤐 😉

utka
16. feb 2012

@jacka a to čo toto???
Už ste sa boli pýtať vo ZV v škole???

denisenko
16. feb 2012

@jacka 😕 😕 😕 😕

tak a prežili sme to....bola som v sociálnej poisťovni, dokonca mi dali na výber, či podložím že som bola zamestnaná v Taliansku a dostanem materskú....z minima...alebo nepodložím a pojdem rovno na rodičovský.... 😀 od zajtra som oficiálne akože na materskej, aj ked nič nedostanem...... 😀 😀 😀 a potom sme boli na plavárni...a že cesta domov....všetky vlaky meškali, tak náš nemohol byť výnimka...... 😠 ale už sme ok doma, Denisko už spí v posteli a ja pojdem zachvílu tiež...... 😵

denisenko
16. feb 2012

@utka tým ksichtíkom niekedy ani ja nerozumiem..... 😀 😀 😀 😀

utka
16. feb 2012

@denisenko nevadí, že nerozumieme...hlavne, že je pohodaaaa...

jacka
17. feb 2012

ahojte.........

@utka 🙂

@denisenko to som len tak...nemala som s kým kecať 😉

leninka75
17. feb 2012

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ......a furt kydá 😝 😝 😝

@letty86..lolka bude červená čiapočka, len neviem či som nešila zbytočne..včera keď som jej to skúšala, tak všetko zo seba strhávala 😠 😠 😝 😝 .......

denisenko
17. feb 2012

dobré ránko..... 🙂
@leninka75 a veru kydá, kydá...... 😠 😠 😠 😠 už sme s Deniskom odhrnuli chodník, ked sme šli do školky, predtým polhodinu starká ked šla do práce a stále je to zasnežené...... 😠 😠 😠 😠 😠 ešte čakám, kým príde svokra z roboty a mi vynadá, že načo som sa s tým ser..kala.... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko ráno zas frflal, že on nejde do školky..... 😠 potvora....... 😠 😠 😠 som bola ešte na nákup, lebo mi došiel piesok pre Diega.....trepať sa až do Tesca...ale aspon som si spravila prechádzku a nehnijem len doma...... 😀 😀 😀 😀
@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 šak ale tak dávaj len veselých smajlov, nech si myslíme, ako ti bolo dobre.... 😉 ozaj, Maťko ako? 2 dni už uplynuli....... 😕

leninka75
17. feb 2012

@denisenko ..na teba len tú svokrušu treba poslať 😀 😀 😀 ......no a načo si sa s tým ser..kala? 😀 😀 .......

....my sme ráno prišli do škôlky a že všeho všudy 12 detí 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ............buď sú chorí alebo zapadli snehom 😀 😀 ...ale sa stavím, že poobede sa ich na karneval dovalí kopec 😠 😠

letty86
17. feb 2012

ahojte
u nás zatiaľ nesneží, ale máme kopec snehu
@leninka75 tak jeden z mojich tipov 😵 😵 😵 hádam aspon niečo si na sebe nechá 😉 aj matko nemal celý čas na hlavičke tú čiapočku so zobáčikom, ale tak sú ešte malinký, majú na to nárok...kam idete na karneval, do škôlky, či niekde v kultúrnom dome?
@denisenko ja som taká mierumilovná 😀 😀 ale tiež by som ti jemne naznačila,aby si sa nesr...kala s tým snehom 😠
@jacka 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 tak to víš...ked sa nerozbehnem ráno, celý den nič neurobím...a takto som sa aspon naštartovala, chcem toho dnes spraviť viac....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 máte karneval?????? 😵 😵 😵 😵

denisenko
17. feb 2012

@letty86 šťastní to ludia......nám stále padá..... 😖 a mna to už vážne nebaví..... 😝 ked to takto pojde dalej, ešte aby som rozmýšlala aj nad fusakom do kočíka...... 😔 😔 😔 😔 ....

leninka75
17. feb 2012

@letty86 @denisenko..máme dnes obecný karneval v kulturáku, normálne s diskoškou pre decká, 1. stupeň a MŠ do 18:00 a velkáči do 21:00 😀 😀 😀..tipujem, že to bude samá víla a princezná 😀 😀 😀

@denisenko..čo máš na dnes naplánované?

denisenko
17. feb 2012

sa pochválim...tri dni mi to trvalo, ale nakoniec som naučila našu cicku chodiť len na jeho deku a nikam inam..... 😉 😉 😉 už poslucha na sadni si, nesmieš a teraz aj toto...šikovná som.... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 už som poprala, vyvesila prádlo, ešte musím porobiť poriadky v Deniskovej izbe, a čaká na mna krb....tatinko už nemal čas to vyčistiť, takže pojdem robiť kominára.....a potom už len niečo navariť, som slubila Niskovi, že mu spravím palacinky a vyložím nohy a dám kafé...... 😵

leninka75
17. feb 2012

@denisenko ...fíha ato sa ti ako podarilo??? 😕 😕 😕 ..to si ho stále upozorňovala a prekladala, či ako?

..no super lolka sa dostala ku fixkám, pomaľovala tlačiareň a sebe pusinu 😠 😠 😠 😠

leninka75
17. feb 2012

@denisenko ..a čím si nisko vylúžil palacinky???: 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
17. feb 2012

@denisenko si šikovná 🙂 a trooooošinku aj Diego 😀
@leninka75 tak to máte parádne, dobre sa zabavte 😉 isto máš pravdu, aj u nás boli samé princezné a víly iba dve 😉 a supiš bol chlapček, ktorý bol slimák ale aj námorník, trosku starši od matka 😵 a moja kačička bola chutná 😵 😵

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 asi jej už treba kúpiť nejaký ten make up..... 😀 ozaj, Lilka sa aj maluje tými detskými líčidlami a nechtíky lakujete? nemáme baby, tak som zvedavá..... 😕 😵 ...hej, tak nejako.....aj ráno sa rozbehol k druhemu gauču, tak som nanho slušne "zrukla"...kde máš svoju deku? chvilku na mna kukal a ked videl, že sa na neho škaredo pozerám, otočil sa o odcupkal na svoj flek...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...palacinky.....včera zjedol tie nudle s omáčkou, síce som mu musela huby vybrať, ale inak to pekne zjedol, tak má palacinky zaslúžené.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@letty86 to si neviem predstaviť masku slimáka....to mal aj domček na chrbte, alebo ako? 😕

letty86
17. feb 2012

@denisenko mal na hlave také tie slimáčie rožky, biele tričko a na tričku nakresleného slimáka a na chrbte mal zrolovaný taký kus látky, ktorý vyzeral ako ulita....fakt to bolo super 😉
vidís, preto som ti chcela dopriať babu, malovátka, laky musia byť 🙂

letty86
17. feb 2012

@denisenko už aj u nás začína snežiť....čo si to písala o šťastných ľudoch 😀 😀

leninka75
17. feb 2012

@denisenko ..no jasan, že má..to keby si videla ten arzenál 😀 😀 😀 ..ani ja toho toľko nemám čo ona 😝 ..teraz najnovšie chce mať dlhé nechty, taksom jej ich trošken upravila ale máš videť čo za nimi nosí zo škôlky 😝 ..o chvíľu budeme mať doma novú sadu plastelíny 😀 😀 😀 😀 😀 .......sme sa včera dohodli???:....aj ja som robila hríbovú omáčku 😀 😀

@letty86..tiež ma zaujal ten slimák?? 😅

leninka75
17. feb 2012

..aha tak letty nám už aj povedala 😉

denisenko
17. feb 2012

@letty86 to preto, aby ste zas neboli smutní, že nám sneží a vám nie..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre