• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@letty86 ..maťko spinká či máš doma manžela a máš trošku voľno?..
17. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 asi sme sa dohodli..... :grinning: :grinning: ja ešte tu omáčku trošku mám na dnes ale už len pre jednu osobu..... :grinning: ...ten slimák....super nápad....mna by niečo také nenapadlo..... :slight_smile: ozaj, chcem sa len spýtať....aj tí vaši velkáči sú taký ničitelia zubných kefiek, alebo len ten moj?????? :confused:
17. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ked dorastie lolka, ešte sa to rozšíri :grinning: :grinning: :grinning: to bude arzenál :grinning:
vikinka chce dlhe vlasy po chrbát, minule som ju podstrihla, tak si to potom poctivo odplakala :frowning2:, vraj veeeľa som jej odstrihla
ja píšem o dušu, kým matko spí :grinning: lebo ked sa zobudí, už si neškrtnem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked ma zbadá pri pc, už aj on chce a najradšej hned s myškou točí, kliká a hned mnam, mnam bobík a ja končím s koníkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no malovatka a laky.....ja namalujem ráno obočie a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vždy sa rehocem na neteri...príde, herečka...má dva roky...vždy musí mať v jednej ruke kabelku a v druhej mobil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na ručičke omotané milion päť gumičiek do vlasov, to má ako náramky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatá chodí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ops, ešteže píšeš o strihaní....som chcela Deniska objednať ku kaderníčke...hlavne že som ráno šla okolo.... :angry: :angry: :angry: no nič, hned jej aj zavolám, či ho donesiem...... :dizzy_face:
17. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 matko spinká :dizzy_face:
@denisenko ak máš na mysli povykrúcané štetinky, každá kuká iným smerom, tak áno, aj my to poznáme....a ináč aj manža často takto zdevastuje kefku....to iba ja som taká sposobná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hotovo...objednané..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejako tam majú plno......dokedy sú fašiangy??? :confused:
17. feb 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vôbec mi nebolo lúto, že nesneží :angry:
ups, to teraz tak narýchlo neviem :confused:
a ako sa darí tej neterke, čo bola chorá?
17. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ano, presne to som mala na mysli.....mesiac a kefka je kaput.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby ešte nebol tu v rajci problem zohnať "jeho" kefku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule som mu musela kupiť ústnu vodu, lebo Listerin je v reklame,že áno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj vikinka používa ústnu vodu, tiež to volá listerin :grinning: , lebo mi takú používame, jej som kúpila odol detský...ale volá ho listerin :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no, to je ona...mám len jednu neterku.... :dizzy_face: druhá sestra má dvoch chlapov doma..... :dizzy_face: čo ja viem, to asi nevie nikto, ako to vlastne je.....zistiť nezistili nič presné....boli týžden v Bratislave a aj tak nič...ale vraj zrejme nejaký druh akoby epileptických záchvatov, ktoré by mali po čase zmiznúť....tak asi ako všetko, do 6 rokov..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko volá sa sofinka, že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj moj brat mal a vyrástol z toho, ale bral aj lieky :pensive: :pensive: tak držím palce
ináč u nás si deti každý piatok v škôlke umývajú zúbky...teda začali tento školský rok
17. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 že sa pýtam, používaš Listerin????a si spokojná???? :confused: ja som tiež Niskovi kúúpila ten odol...krtkový....tak je spokojný..... :dizzy_face: chcel síce originál Listerin, ale tolko drankal, až sme mu ho dali trošku vyskúšať......si mala vidieť ten ksichtík...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odvtedy už o nom nesníva.....
17. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hej, Sofinka..... :confused: :slight_smile: naši "velkáči" si umývajú v školke po obede, každý den, ale tam sme menili len raz kefku....v septembri jednu kefku a pastu a teraz druhú...lenže Denisko aj tak nechodil 3 mesiace do školky, tak nestihol zničiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj ona má nejaké lieky...sestra ju chce dať do školky od septembra, ale asi len na pol dna, kedže to musí vždy na obed užívať, či tak nejako..... :confounded:
17. feb 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko áno, ružový krtkový :wink: :wink: vikinka nemala problém ani s tým listerinom :wink:
s listerinom celkom áno....nezniesla som ho, ked som bola tehu, straaasne mi vtedy vadil, teraz ho znesiem :wink:
akú kefku chce nisko? nám zubár poradil curaprox, tak máme všetci a sú fajn
17. feb 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no, mna z neho natahuje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som mala ten Curaprox vodu, ale to sa nesmie dlhodobo, lenže ja mám problémové dasná cez tehu, to som mala aj pri deniskovi....... :confounded: a teraz som prešla na Lacalut a som spokojná.... :wink: kefku mám tiež curaprox, ale Denisko používa tú parodontax extra jemnú...ale extra...jemu vadili všetky ostatné, že ho potom bolia dasienka......a táto mu vyhovuje.....len sa dosť rýchlo zničí.... :angry:
17. feb 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to je lepšie, že každý den, u nás asi len tak cvične, raz do týždna :confused:
17. feb 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem ja niečo robiť....toto moje drobča v brušku sa už natlačilo na jednu stranu a to asi znamená, že mamá, dlho sedíš......ešte prídem... :dizzy_face:
17. feb 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to sme mali podobné :wink:
mne v tehu na tie dasná odporučila dentálna hygienička pastu Meridol, tak som používala tú asi trošku pomohlo :wink:
17. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vy sa nezdáte, chvíľku si čítame a aha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........

......nám kefka vydrží celkom dlho, ale aj tak by sa tak cca každé 2-3 mesiace mala meniť, ústna voda to musí byť :grinning:...lilka hrdinsky vydrží aj dospelácky listerin :slight_smile:.....v škôlke si deti umývajú zúbky každý deň a kradnú si zubné pasty a natierajú ich po kachličkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ti hovorím, že písem ako spálená, kym matko spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to len naši raz do týždna :confused: :angry:
lilka je spôsobná ako ja :sweat_smile: dámy takto zaobchádzajú s kefkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..jo jo ty máš teraz oheň v prstoch :grinning: :grinning: :grinning: .........jasné dámy sú dámy :grinning: :grinning: :grinning: .........len tá moja dáma má na nohách pazúry ako orol a nechce to dať dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lolo má dnes nejakú vtipkársku náladu :slight_smile: ......chodí tu za mnou a že "ba" to ako spinkať, ja ju vezmem, že ideme spinkať, ona sa začne rehliť a vrtieť hlavou, že eee....a takto stále dokolečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a aby si sa divila, sofinkin brat je Kristán :dizzy_face: :dizzy_face: a druhá sestra má dávidka a samka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vikinka je háklivá na malíček na nohe, ten sa bojí dať ostrihať...pred milión rokmi som jej ho tak neopatrne ostrihala, tak sa teraz bojí :confounded:
jaaj, veru, plamene šlahajú :grinning:
podarená je lolka :grinning: :grinning: sa zabáva na mamine
17. feb 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hej...odial všetko vieš????? :confused: :grinning:
17. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja si toho pamatám :wink: tusím si to niekedy spomínala....neboj, nie som tajný agent :grinning:
17. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak máš super pamäť..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko matulko už vstal, ideme sa prejst, síce sa po snehu s golfkami tazko chodí, ale nefúka, tak sa trošku vyvetráme :wink:
a @aninka29 má neter Anetku a @leninka75 tusím Kiku, ale to som sa možno sekla :confused: :pensive:
17. feb 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
17. feb 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok