Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

tu sa už asi spinká...... 😔 😉

denisenko
17. feb 2012

@jacka kto???? ja som si dala kávu so svokrou.... 😀 a poohovárali sme dochodkový systém... 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 a kolko je vlastne teraz rodičovský? nech viem, akú velkú penaženku budem potrebovať...... 😀 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

@denisenko že so svokrou......vy bývate spolu?
možem aj ja odpovedať???😀

leninka75
17. feb 2012

@denisenko ..sedíš??:.. 😀 .....rodičák 194,70 a prídavky 22,54 😅 😅 😅 😅 ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝

denisenko
17. feb 2012

@jacka svokra býva pod nami....a kedže tam tak často chodíme..... musí prísť na kávu ona..... 😀 😀 😀 ..možeš, možeš....velký balík....?????? 😀

leninka75
17. feb 2012

@jacka ..nemôžeš 😀 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

@denisenko tak neskoro................ 😀

jacka
17. feb 2012

@leninka75 to si jej nemala napísať takto...ved nám zas zdrhne 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 sedím.....ked to dobre rozdýcham, budem mať aspon nacvičené rozdýchavanie porodu..... 😀 😀 😀 😀 ja som sa zastavila minule ked som bola na úrade práce aj vo vdlajších dverách a teta mi tam rovno dala tie formuláre na rodičovský a prispevok pri narodení a ešte čosi ......a dávala mi aj na prídavky a som jej rovno povedala, že ich nechcem..... 😀 😀 😀 😀 ale na mna oči očila....... 😀

utka
17. feb 2012

Ahojte...
Čítať vás nestíham, takže až u našich...
Aj tu nakydalo, ale už prší ☹. Dnes ráno sme boli s Vikim na krvičku...auuuu...tak zase pišťal chudáčik...
Tak pekný víkendík.

denisenko
17. feb 2012

@jacka kto zdrhne a kam???? 😕

denisenko
17. feb 2012

@utka chudatko...ten už musí byť z tých doktorov asi tiež poriadne na nervy, že? 😔

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 @jacka.....baby, čo s tolkými prachmi?????? 😕 😕 😀 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

tak ja idem hodiť siestu na hodinku...dobrú noc 😵

leninka75
17. feb 2012

@utka ...máte odvahu ísť teraz na cesty..tak držím palce!!!

@denisenko..dobrú a pekné sníčky 😔

@jacka ..a ty nejdeš hajať s peťkom?

leninka75
17. feb 2012

..kto sa pýtal na koniec fašiangov?.......deni?..... 😕 ..u nás sa v utorok pochováva basa tak asi už končia.....

jacka
17. feb 2012

@leninka75 nie......robím žemle.....a dnes už končím 😝

jacka
17. feb 2012

@denisenko no že tu sa dostáva tolko prachov ked si doma na RD....že zdrhneš za mužom 🙂

leninka75
17. feb 2012

@jacka ..si si pekne mákla v kuchyni 😝 😝 😝 .......idem pomaličky chystať opice na karneval.....pekný víkend..držím palce...pa

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 hej, ja som sa pýtala na fašiangy....lebo máme nejakú moc vyťaženú kaderníčku do utorku 😀 😀 😀 😀 tak mi je to jasné...díky.... 😀 😀 😀 😀
@jacka no, aspon nemusím kupovať novú penaženku..... 😀 😀 😀 😀 ...inak,pridávajú k tým tlačivám aj návod ako z toho vyžiť????? 😕 😕 😕

jacka
17. feb 2012

@denisenko vyspinkaná.... 🙂
to veru nemusíš....... 😀 😀 ...to celkom určite dávaju 😀 .......tak akurát žeby si mala inu farbu pleti by si si hádam aj viac vydupala 😀

jacka
17. feb 2012

@leninka75 dakujem..aj vám pekný víkendík 😵

denisenko
17. feb 2012

@jacka nabudúce ked tam pojdem natriem sa krémom na topánky.....nadávať viem... 😀 😀 😀 😀

jacka
17. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 ...........napíš potom aký si mala úspech 😀 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 100 bodov..... 😀 😀 😀 😀
no, zlobríčatko je už doma......a "dobre" naladené..... 😝 😝 😝 😝 😝 ..krb vyčistený, idem hádam k tým palacinkám 😅

jacka
17. feb 2012

@denisenko ....a možem si robiť s nimi čo chcem 😀 😀
moji sú ešte vonku...sa im nechce dnu...ved nech...aspon sa vyválaju v snehu.......zajtra nebude 😀 .....mnam palacinky.....po tých mojich sa hned zaprášilo.....som musela schovať Maťkovi na ráno 😀 😀 😉...................čo sa mu stalo v školke?

denisenko
17. feb 2012

@jacka aj moj chcel ísť von, ale som to zatrhla.....od včera sa mi nejako nepáči......tak radšej nech sedí doma... 😠 a čo budete ten sneh predávať do teplých krajín, ked zajtra už nebude????? 😀 😀 😀 ....inak, asi je to moje dieťa vážne choré...zjedlo len tri palacinky...... 😠

jacka
17. feb 2012

@denisenko ideme do teplých krajín ...tam nie je sneh 😝 😝
že len tri?....myslíš že bude chorý?....žeby namiesto mojho 😉 ..........

denisenko
17. feb 2012

@jacka a kam? nejaká teplá dovča by veru bodla..... 😝 🙂 ..len tri...ani mne to nešlo do hlavy...minimum sú 4 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre