• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
tu sa už asi spinká...... :pensive: :wink:
17. feb 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kto???? ja som si dala kávu so svokrou.... :grinning: a poohovárali sme dochodkový systém... :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a kolko je vlastne teraz rodičovský? nech viem, akú velkú penaženku budem potrebovať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že so svokrou......vy bývate spolu?
možem aj ja odpovedať???:grinning:
17. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..sedíš??:.. :grinning: .....rodičák 194,70 a prídavky 22,54 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka svokra býva pod nami....a kedže tam tak často chodíme..... musí prísť na kávu ona..... :grinning: :grinning: :grinning: ..možeš, možeš....velký balík....?????? :grinning:
17. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..nemôžeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak neskoro................ :grinning:
17. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to si jej nemala napísať takto...ved nám zas zdrhne :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 sedím.....ked to dobre rozdýcham, budem mať aspon nacvičené rozdýchavanie porodu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa zastavila minule ked som bola na úrade práce aj vo vdlajších dverách a teta mi tam rovno dala tie formuláre na rodičovský a prispevok pri narodení a ešte čosi ......a dávala mi aj na prídavky a som jej rovno povedala, že ich nechcem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na mna oči očila....... :grinning:
17. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Čítať vás nestíham, takže až u našich...
Aj tu nakydalo, ale už prší :frowning2:. Dnes ráno sme boli s Vikim na krvičku...auuuu...tak zase pišťal chudáčik...
Tak pekný víkendík.
17. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kto zdrhne a kam???? :confused:
17. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka chudatko...ten už musí byť z tých doktorov asi tiež poriadne na nervy, že? :pensive:
17. feb 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 @jacka.....baby, čo s tolkými prachmi?????? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ja idem hodiť siestu na hodinku...dobrú noc :dizzy_face:
17. feb 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...máte odvahu ísť teraz na cesty..tak držím palce!!!

@denisenko..dobrú a pekné sníčky :pensive:

@jacka ..a ty nejdeš hajať s peťkom?
17. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..kto sa pýtal na koniec fašiangov?.......deni?..... :confused: ..u nás sa v utorok pochováva basa tak asi už končia.....
17. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie......robím žemle.....a dnes už končím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no že tu sa dostáva tolko prachov ked si doma na RD....že zdrhneš za mužom :slight_smile:
17. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..si si pekne mákla v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......idem pomaličky chystať opice na karneval.....pekný víkend..držím palce...pa
17. feb 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej, ja som sa pýtala na fašiangy....lebo máme nejakú moc vyťaženú kaderníčku do utorku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mi je to jasné...díky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka no, aspon nemusím kupovať novú penaženku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...inak,pridávajú k tým tlačivám aj návod ako z toho vyžiť????? :confused: :confused: :confused:
17. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vyspinkaná.... :slight_smile:
to veru nemusíš....... :grinning: :grinning: ...to celkom určite dávaju :grinning: .......tak akurát žeby si mala inu farbu pleti by si si hádam aj viac vydupala :grinning:
17. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujem..aj vám pekný víkendík :dizzy_face:
17. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nabudúce ked tam pojdem natriem sa krémom na topánky.....nadávať viem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ...........napíš potom aký si mala úspech :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 100 bodov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, zlobríčatko je už doma......a "dobre" naladené..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..krb vyčistený, idem hádam k tým palacinkám :sweat_smile:
17. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....a možem si robiť s nimi čo chcem :grinning: :grinning:
moji sú ešte vonku...sa im nechce dnu...ved nech...aspon sa vyválaju v snehu.......zajtra nebude :grinning: .....mnam palacinky.....po tých mojich sa hned zaprášilo.....som musela schovať Maťkovi na ráno :grinning: :grinning: :wink:...................čo sa mu stalo v školke?
17. feb 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj moj chcel ísť von, ale som to zatrhla.....od včera sa mi nejako nepáči......tak radšej nech sedí doma... :angry: a čo budete ten sneh predávať do teplých krajín, ked zajtra už nebude????? :grinning: :grinning: :grinning: ....inak, asi je to moje dieťa vážne choré...zjedlo len tri palacinky...... :angry:
17. feb 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ideme do teplých krajín ...tam nie je sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že len tri?....myslíš že bude chorý?....žeby namiesto mojho :wink: ..........
17. feb 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kam? nejaká teplá dovča by veru bodla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ..len tri...ani mne to nešlo do hlavy...minimum sú 4 :angry: :angry: :angry: :angry:
17. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok