• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
@denisenko vieš čo..najradšej by som bola tu v zime a snehu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ideme k stirguni..už aby bola nedela večer :pensive:
ale taká dovolenka by mi riadne bodla.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. feb 2012 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...uh. tak to ti nezávidím....celý víkend?????, :confused: :pensive:
17. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...asi ta choroba vážna nebude....ešte si vypýtal dalšie 2.....limit splnený.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko celý :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

no vidíš..nebude to také vážne :slight_smile: :slight_smile: ........hlavne že mu chutííí....má výdatnú večeru...už len umyť zuby do vanu a spať :slight_smile:
17. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj mamky mne sa tak nechce.......ísť nikam......jááj.... :pensive:
17. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka tak nikam nechod.... :dizzy_face: pošli len muža s deťmi..... :grinning: .....palacinky zjedené, granko vypité, zuby umyté, rozprávky prečítané...dieťa v posteli..... :wink: horšie je to s tým druhým,niečo nacvičuje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobrú nocku.... :dizzy_face:
17. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: ahojte..... :wink: pekný víkend všetkým..... :wink:
18. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
18. feb 2012 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka stručnejšie to už nešlo??? :grinning: ...ste vo ZV ? :confused:
18. feb 2012 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm......tak dobrú nocku, maminky.... :dizzy_face:
18. feb 2012 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko nieee, sme u našich...nebudeme stále u svokrovcov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale chclapi dnes idú aj tam. Ja idem busom do BA. Budem asi do štvrka sama...
19. feb 2012 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ahoj... :wink: aspon si pár dní odýchneš...vy už máte prázdniny???? :confused:
19. feb 2012 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no fajn, baby aspon nebudete mať vela čo čítať....monology sa mi viesť nechce..... :frowning2: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko áno, už sú u nás prázdniny...oddýchnem si, len budem bez auta, ale nevadííí...
Ale najviac ma štve, že Viki zase začal nejako pokašliavať :frowning2: ...
19. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka tak naši majú prázdniny až v marci....ale už pre prípad núdze máme vybavenú babku...moju maminu, lebo tá si berie týžden dovolenky, lebo berie na prázdniny sestriných chalanov, tak asi ak sa bude dať, ešte pocestujeme.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Deniskovi tečie z nosa ako z vodovodu...inak, vela detí teraz ochorelo....ja si myslím, že za to može toto oteplenie.... :rolling_eyes:
19. feb 2012 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....konečne doma.....v teplúčku.....čistúčku......detičky zaspinkali coby dup :dizzy_face: .......ešte som musela rýchlo poprať......už len kto to bude žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj má iež prázdniny v marci.....neviem kedy :pensive: ....ale aj tak pojde do školky.... :wink: ...však ked tam tak rád chodí...mi vraví ...maminka zobud ma o 6tej aby som bol prvý :dizzy_face: ....moje zlatko :slight_smile:

dobrú nocku :slight_smile:
19. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
19. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko inak....moji boli chorí a vonku bolo pekne pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no vidím, že všetci v zdraví prežili.... :grinning: pekné sny.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko žijem....... :grinning: :grinning: konečne :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko to sa ešte uvidí či v zdraví :grinning:
19. feb 2012 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka zas si ma obehla....my máme stále nad nulou...+3...a bacily....... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2012 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ved aj tu je tak.....možem aj ja čakať...choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ked dúfam že neprídu :wink:
19. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ty čo nespinkáš..... :slight_smile:
19. feb 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka veríme si, veríme..... :dizzy_face: my sme dneska pre istotu zrušili aj lyžovanie...nie je síce chorý, len mu desne tečie z nosíka...taký ho má červený...... :pensive: :pensive: :pensive: ale teplota je ok, kašel nie je.... :sunglasses: už sa vypytoval, či ide zajtra do školky, ked je "taký chorý"...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ja sa vždy zabudnem večer na nete....a potom si nadávam.....ale cez den sa tu málo dostanem, kedže ma vždy niekto odtialto vyšachuje..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..jasné ..musíme :slight_smile: :slight_smile:
aj mu niečo dávaš?
19. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ked bude v školke tak pc je celý tvoj :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka davala som mu len tú morskú vodu...ale dnes ráno som mu dala už Sanorin, aj na obed a po obede už bol na tom trochu lepšie...tak dostal aj večer a teraz tichučko spinká..... :dizzy_face:
19. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok