• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem, stále vyrýva, že do školky nepojde...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak nech pri tom tichučku aj ostane :slight_smile: ...zajtra ide do školky?
19. feb 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešte si nezvykol..či prečo tam nechce?
19. feb 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko sa zobudil.....ccelý horuci že je velmi smädný.,.......juj no dúfam že len s toho že bol pozakrývaní až po uši.... :frowning2:
19. feb 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....idem....ešte musím prádlo zavestiť...a dobehnuť zameškané.....t.j. spánok..... :slight_smile:
19. feb 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúú :slight_smile:
19. feb 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dobrú.... :dizzy_face:
19. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2012 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :dizzy_face: ...zas som celé ráno počúvala, že niekto nejde do školky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj preto, že ho pani učitelky nútia jesť zeleninu..... :grinning: :grinning: :grinning: no, lepšia výhovorka už asi ani neexistuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak, včera sa fajn všetko topilo....dneska som sa skoro 3x prizabila na tom lade...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!....parádna poľadovica aj u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..no vitaj späť!!!......

@denisenko ..mne lilka včera povedala, že jej pani učiteľky povedali, že škôlka bude 2 týždne zavretá lebo sa maľuje :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá prepáčte mi to, ale idem sa sprosto chváliť :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: ...v piatok na karnevale bola lilka v top twenty a lolka dostala extra cenu za masku a za to, že sa úžasne bavila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 a bude? :confused: :grinning: ..ja neviem, čo tie detiská majú proti školke....teda okrem Maťka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @jacka spýtaj sa ho, ako to robí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 krásne sú..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lolka vyzerá úplne ako Červená čiapočka..... :grinning: dobre si to vymyslela.... :wink:
20. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to vieš, že bude a potom hneď prázdniny a po prázdninách budú asi meniť podlahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......nisko je už OK?
20. feb 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ďakujem :slight_smile: ...dokonca v tom vydržala celý karneval :slight_smile:
20. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme hádam trošku von...
20. feb 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vynaliezavé dieťa..... :grinning: :grinning: :grinning: dávajte si pozor, nech sa vám nešmykne..... :confounded: :confounded: :confounded: Denisko spal tuchučko celú noc, už mu netečie soplík....len je zas zahuhnaný..... :pensive: :pensive: :pensive: ...možno to fakt mal len prevetranú nosnú sliznicu z chloru z plavárne....sa potápal..... :dizzy_face:
20. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja niečo robiť...bola som ráno ešte doobjednať nočné stolíky a Niskovu jednu skrinku a potrebujem ešte vešiakovú stenu.....lenže tú čo som si vyhliadla, tatinko ofrflal.....tak som našla takú, akú chce on, len musím odmerať výšku.....alebo potom odrežeme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som celý víkend v mysli prestavovala a dozariadovala, len mu to musím predložiť postupne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Ráno mi volali chlapi, Viki má zase laryngitídu :frowning2: :cry: :confounded: ...
20. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..už sme späť..boli sme len na dvore......už sa potápajú? :dizzy_face: ....pláva už sám?.......tak muž bude rád, že bude mať vešiakovú stenu podľa svojho gusta :dizzy_face:...čo ešte plánuješ dokúpiť okrem toho čo si spomenula?....veru na chlapov treba postupne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........
20. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ahoj!......vy máte teda smolu na tie choroby :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........nech sa viki rýchlo vylieči :slight_smile:
20. feb 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ste sa rýchlo vrátili..... :wink: ešte sám nepláva, ale už si aspon ponorí hlavu a to bol kamen úrazu.... :grinning: sám sa zatial bojí...ale vie to.... :dizzy_face:
20. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no jo na jacku nemám :frowning2: ...my len tak trošku po dvore, necelú hodinku......šikovníček, keď sa už ponára!!! :dizzy_face: ..liluši vadí na tvári aj kvapka vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved to aj jemu....ale po troške sa prekonáva.... :dizzy_face: chcem si ešte dokupiť nejaké tapety do spálne a za krb a tam aj takú skrinu na bordel a hádam spravím minipracovničku...... :dizzy_face: už som si aj stolík pod PC vybrala.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...ale šikovná si ty žienka :slight_smile: ..už povyberané :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........ja by som sa potrebovala zbaviť hračiek, aby to tu vyzeralo ako u ľudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ešte pár rokov nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..no a na čo som bola objednať Niskovi dalšiu skrinku????...ja už tiež neviem, kam to budeme dávať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako my vravíme...soliť do suda..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. feb 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kráááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........počuj ....nie sú ešte zadané?...moji dostali do aninky košom....tak či náhodou :slight_smile: :wink:
20. feb 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a ty sa nám kde túlaš celý deň? ......ďakujem .....no Lilku má zabeštelovanú Nisko a Lolku asi lettin Maťko :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :cry: :cry: no pekne :frowning2: .... :wink: :wink: musím im nájsť inú nevestičky :slight_smile:

dezinfikujem....čo možem....periem.......žehlím....varím.....vonku samá voda a blato..nemožem nechať Peťka na dvore samého..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jáj..kdeže je tá naša jar :sunglasses:
20. feb 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok