• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
dobré ránko.... :wink: dieťa v školke, nakup urobený, dlážky a schody umyte...joj, ako som sa fajn naštartovala dnes.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som už o 9-tej bola v posteli......a Nisko o pol osmej.....a vstal až na budík...asi má toho tiež dosť.... :grinning: slniečko svieti....hurá...aj snehu je len polovica.....no krása, hádam aj jar príde...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!! :slight_smile: ..fuj cesta ako jedno sklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som išla šuchtajúc nohami.... :angry:

@denisenko..ty si podarená s tými chuťami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........a žalúdok potom v pohode?......vidíš dobrý nápad tá studená sprcha..omylom :grinning: :grinning: :grinning:.......len u nás by musela niektoré dni tiecť non-stop :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka...a čo povedal ujo dr.??........že OK?......fuj zubár :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to radšej 5x gyn. :slight_smile: .............3 kilečká schudneš ani nebudeš vedieť ako :slight_smile: :slight_smile: ...........
23. feb 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to to....aj ja si tak hovorím, že hádam už bude jar..som sa vytrepala von s kočíkom, des :angry: ...úzka šmykľavá cesta ..... :confounded: :confounded: :confounded: .......piekla som osie hniezda........
23. feb 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..včera som bola u kamošky na prezentáciu kozmetiky mary kay asi sa to tak píše......taká som prišla domov čačaná, vymakeupovaná....a za 5 min som si to umyla, šak nepôjdem taká do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ....ja len čakám, kedy to trošku poodmrza...aj ked cesty sú fajn suché.....ale zas tam chodia autá.... :angry: :grinning: normálne rozmýšlam, že konečne poumývam tie okná, tak je pekne..... :wink: :wink: :wink: :wink: ale asi ešte počkajú....aj tak idem s Niskom poobede plávať, tak radšej nejdem načínať niečo velké...... :grinning: ..Mary Kay...a dobre? :wink: ja sa bojím používať , lebo bežne sa zo všetkého zlúpem...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak len to, čo mám osvedčené.....chudák muž, dostal zas zoznam čo mi má kúpiť...a to si nemožeš kúpiť doma niečo? :confused: :grinning:
23. feb 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale mohla si aspon krásne foto urobiť, ked si už bola za herečku... :wink: :wink: :wink:
23. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......my ....dobre.....Maťkov kamoš čo sa vykúpali spolu ..je doma chorý..........tak čakám kedy to príde na neho......a dufam že sa nedočkám :pensive:
23. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to akože kde je pekne??..........tu je jeden hnus...sa mi nechce ani von....samé blato... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..bude :grinning:.............ty čo chceš s takým bruškom loziť po oknách.....hádam nechceš rodiť....neopováž sa.....lebo ťa bozneme...:wink:
23. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasné že všetko o.k....ešte počkať na výsledky....ale veríme si...........veru tak...radšej 5x..ako zubár... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme sa poobliekať a šup von.....
23. feb 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme mali slniečko už pomaly od pol siedmej....ale nejako sa práve schovalo.... :confused: :confused: :confused: neboj, ja po oknách nelozím....našťastie sú dosť malé, kedže väčšinou len trojuholníčky.... :grinning: :grinning: rodiť mám ešte čas...... :grinning: sa nám včera narodili dalšie dve detičky.... :wink: Maťko je v školke?.... :confused: vyhnite sa potoku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..zdá sa to byť celkom dobrá kozmetika..tá kamoška čo som boal u nej tie nemôže hocičo a s týmto bola spokojná...tá pani čo to predvádzala, tak krémiky dáva aj svojmu 2 ročnému synovi........takto ty zamestnávaš tatina :grinning: :grinning: ...potrebuješ ešte niečo pre simča??........nejako sa vám to rozbieha v tých marcovkách..dúfam, že ty sa nikam neponáhľaš?.... a cez okná vidíš v pohode???.. :grinning: ..lebo pokiaľ vidíš čo to umývať netreba :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 moja reč...ešte vidím, že je tam sneh....to stačí, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre Simča už mám všetko, okrem jednej veci...kefku na vlásky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..no rozbehlo sa to....tuším 15 detičiek....ale podla tabulky sa prihlásilo asi 15O báb, tak je z čoho rodiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....jáj, čo varíš?...niečo by som mala, ale ked som zasadla k PC, tak zas nejako zlenivievam.......
23. feb 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....práve som hodila do rúry kuracie krídelká......včera bol pôst a ďalší deň bez masiska by môj muž už nezvládol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale bude k tomu chlieb, lebo mám skoro celý tak nech sa trochu minie....a ty čo ideš??:..
23. feb 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....trošku sa oteplilo a už kadejaká háveď začína vyliezať :angry: .....práve som lovila pavúka a ešte tu bzučí mucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
23. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....pomóc maľujeme vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vodou???? kto???? :confused: ...ja som nakoniec vytiahla rezne z mrazáku a uvarila som si k nim ryžu.... :wink: další den bez mäsa by som neprežila už ani ja.... :grinning: ....muchu sme mali minulý týžden v Niskovej izbe...no ppovedz, odkial to vylieza??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: ...........už si sa nejedla?
23. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: ...........už si sa nejedla?...ty dávaš úplne všetko do mrazáku?.....aj cestoviny?
23. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, ja už som po obede, aj po káve....aj po sladkom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej, dávam aj cestoviny, ked mi ostanú.....ale po rozmrazení len rýchlo skonzumovať..... :wink: prečo?
23. feb 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...ešteže existujú mrazáky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........tie muchy mám pocit, že vyliezajú zo svetiel, hnusoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Lolka maľovala vodou, dala som jej pohárik a malý štetec...chvíľu pekne mokrila papier, ale potom začala s tým behať po celej obyvke a bolo vymaľované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@jacka..a ty čo???? :slight_smile:...sa vytešuješ, že ste dnes prišli domov suchí?? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru, mrazák je super vec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak máte nanovo vymalľované?. my sme včera s Deniskom lepili kvetinky na steny....dve slnečnice do kuchyne a jednu ružu do spálne...ešte nám ostali tulipány.....čo už, ked tá jar nechodí a nechodí...... :grinning:
23. feb 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sme sa realizovali...
23. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ...peknučké!!..toto moc oživí miestnosť :slight_smile: ..kde si nakupovala?.....keď sa mi bude chcieť odfotím nálepky čo sme nedávno babám kúpili do izieb.....
23. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to úplnou náhodou v takom akože eurovom obchode.... :grinning: :grinning: :grinning: a nekúp to....za takú dobrú cenu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozerala som ich aj v baumaxe, ale že 15 E za nálepky sa mi dať nechcelo...tieto sú fajn.... :wink: a hlavne, ked ma omrzia, dám dolu...a neostáva pod nimi nič..... :wink:
23. feb 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..... :grinning: :grinning: :grinning: ......ja ich nakupujem v Kiku, tiež za pár drobných :wink: .....minule tam boli krásne maky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len už to nemám kam dať :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....bežím rýchlo pre dieťa lebo tuším začína pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hádam sa im tá predpoveď aj splní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja už bežím.....ja nemám kam dať tie tulipány....ale ked ma niečo omrzí, tak ich potom vymením.... :grinning:
23. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok